visionnews238

CrimsonTideAlabamaSzkarłatna Fala Alabamy
Nawet, jeśli liceum było ciężkim kawałkiem chleba, teraz niestety przypomina sielankę. Bo czym jest bycie kapitanem szkolnej drużyny futbolowej w obliczu członkostwa w Crimson Tide i gry na wielkim stadionie? Lub siedzenie przy elitarnym stoliku na stołówce w porównaniu z byciem jednym z Braci lub Sióstr na Kampusie?
Nowe uniwersyteckie forum już jest i zaprasza do wspólnej zabawy!
Adres forum: http://www.crimsontide.wxv.pl/

ZapowiedzŚwiat Mrocznych Języków
Komunikacja nie stanowi dla ciebie większego problemu. Jesteś w stanie prowadzić rozmowy i układać pełne, złożone zdania używając powszechnie używanych słów w danym języku. Powoli podchwytujesz też właściwy akcent.
Administracja Bloodlines dodała "nowy" element mechaniki powstającego PBFa - jest to umiejętność będąca rozwinięciem zalety Znajomość Języka. Karta Postaci została już wzbogacona o nowe pole.
Adres forum: http://bloodlines.pl/

DarkArtificesZakaz
Ilość pytań rośnie: kto zabija? Jaki ma w tym cel? Czy nefilim oraz Podziemni nie wytrzymają napięcia? Czy może dojdą do porozumienia i zjednoczą siły?
Ze względu na problemy związane z funkcjonowaniem forumowego shoutboxa administracja forum opartego o twórczość Cassandry Clare wprowadziła nowy punkt regulaminu (2.8, zakazujący znaków diakrytycznych, akcentów i tym podobnych znaczków w loginach. Grono Mistrzów Gry powiększyło się także o nową osóbkę - jest nią APEP.
Adres forum: http://www.dark-artifices.wxv.pl/

NewYorkNowojorskie wieści
Cześć, tym razem piszemy do Was z dobrą nowiną! Po krótkiej nieobecności, do grona administracji wraca Nasza kochana Jasmine na funkcję administratora!! Cieszymy się z jej powrotu i mamy nadzieję, na równie owocną współpracę co wcześniej.
Powrót Jasmine to nie jedyna nowość na nowojorskim forum. Administracja zapewnia, że niebawem pojawią zapisy na kolejny event i zaprasza do sprawdzania CNN oraz Humans of NY!
Adres forum: http://www.newyork.wxv.pl/

DublinKryminalne zagadki Irlandii
Wiemy, że wątek kryminalny nieco się ‘zastał’, jednak niebawem będzie on nawiązany do nowego rysu fabularnego, który chcielibyśmy Wam zaproponować.
Administracja Dublina informuje o nadchodzących wielkich zmianach - można o nich przeczytać tutaj. W wielkim skrócie chodzi o zmianę szaty graficznej, o zbudowanie nowej kadry administracji oraz rozruszanie kryminalnego wątku. W tym celu pomóc mają te dwa tematy: pierwszy i drugi.
Adres forum: http://www.dublin.wxv.pl/

CzekoladoweZabyMagiczne morsy
W związku ze zmianami w spisie zaklęć, zawiadamiamy, że wszystkie postaci, które posiadają biegłość rycerzy walpurgii lub zakonu feniksa i mają obniżone ST wybranych zaklęć, mogą wybrać je na nowo.
Wszelkie zmiany należy zgłaszać w temacie aktualizacji do końca fabularnego miesiąca!
Adres forum: http://www.morsmordre.net/

MortisSUMy, OWUTEMy
Każdy uczeń Hogwartu zobowiązany jest do uczęszczania na zajęcia. Większość przedmiotów można sobie wybrać, część jest obowiązkowa dla młodszych roczników. Minimum zajęć, jakie muszą się znaleźć w planie każdego młodego adepta to cztery przedmioty, z których potem będzie pisał on egzamin.
Administracja Mortisa przypomina o nadchodzącym zakończeniu roku szkolnego oraz egzaminach - pojawiły się już tematy prac zaliczeniowych, które nadsyłać należy do osiemnastego czerwca. W razie pytań i problemów Ururu pomoże.
Adres forum: http://mortis.cba.pl/

VampireDiariesPamiętniki krwią opisane
Kochani, razem z Eleną planujemy do lokacji na forum dodać drugie miasto, które będzie dużo większe od Mystic Falls. Będą tam miejsca, których tutaj nam brakuje, np. uniwersytet, centrum handlowe itd.
Na forum trwa dyskusja na temat dodatkowego miasta dla użytkowników. Zabierz głos! Podziel się swoim punktem widzenia!
Adres forum: http://www.vampire-diaries.wxv.pl/

StenchOfDeathSmród trupa
Fabuła już na dobre ruszyła, dlatego postanowiliśmy zablokować możliwość tworzenia postaci, które od początku są w grupie. Ciągle będziecie mogli stworzyć postać która przez jakiś czas podróżowała z grupą, ale w pewnym momencie się odłączyła.
Administracja forum o żywych trupach przypomina, że w razie problemów można śmiało korzystać z tego tematu. Dodatkowo zmianom uległa liczba punktów umiejętności dla postaci mających ponad trzydzieści lat (jest ich siedemnaście), a w najbliższym czasie pojawi się nowy wygląd profili.
Adres forum: http://stenchofdeath.jcink.net/

CaledoniaZamknięcie
Forum zostanie zamknięte w przeciągu kilku dni. Jeśli ktoś chciałby zatrzymać swoją kartę, to ma na to jeszcze trochę czasu. W tym miejscu chciałybyśmy podziękować wszystkim graczom za czas, jaki spędzili na forum tworząc je z nami.
Dziękujemy - Administracja Caledonii.

Caledonia kończy swoją działalność.
Adres forum: http://caledonia.pl/

KingdomOfNorthKoniec podróży
Nawał zajęć w prawdziwym życiu, pewne przecenienie własnych możliwości i rozciągliwości doby, nade wszystko jednak wypalenie. Biorąc to wszystko pod rozwagę, zdecydowałyśmy wspólnie o zamknięciu forum.
Również swoją przygodę kończy Królestwo Północy.
Adres forum: http://www.kingdomofnorth.cba.pl/index.php

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz