visionnews239

DublinKryminalne zagadki nowego Dublina
Nie ważne czy jesteś politykiem posiadającym kochankę na boku czy zwykłym policjantem, który ma konszachty z mafią, lub zwykłym, szarym obywatelem. Nie ma osoby, która nie posiada żadnej tajemnicy, każdy gdzieś w głębi skrywa jakiś sekret i nie chciałby, aby ujrzał on światło dziennie.
Irlandzki PBF przeszedł wielkie zmiany! Pojawiła się nowa administracja w składzie Cheyenne Macmillan, William Collins, Dave Wright i Josephine Shaw!! Odświeżono szatę graficzną! Wprowadzono nowy wątek kryminalny, wyścigi samochodowe oraz wątek potentatów kawowych!
Adres forum: http://www.dublin.wxv.pl/

CytadelaMajowa, kosmiczna czystka
W związku z pewnymi usprawnieniami, możecie dostrzegać w najbliższych dniach znikające, NIEKTÓRE elementy forum. Wszystko to będzie prowadziło do polepszenia jakości rozgrywki zarówno dla graczy, jak i MG.
Administracja Cytadeli rozpoczęła prace mające na celu usprawnienie forum - na ten moment zniknęły z forumowej mechaniki kombinacje, co z kolei wiąże się ze zmianą Natychmiastowego Zamrożenia; przestają działać i znikają z mechaniki gry.
Adres forum: http://cytadela.eu/

CzarodziejeKonkurs na Wizbooku
Na Wizbooku Obserwatora trwa konkurs na najzabawniejsze zdjęcie z dzieciństwa. Do wygrania nagrody niespodzianki (najprawdopodobniej coś rzeczowego albo punkty do kuferka).
Dzień dziecka coraz bliżej - magiczny świat organizuje więc konkurs. Do pierwszego czerwca można wrzucać zdjęcia z dzieciństwa!
Adres forum: http://czarodzieje.my-rpg.com/

VirusBaza wirusów została zaktualizowana
Z racji kolosalnego nawału kart "w budowie" macie czas do 4 czerwca na dokończenie ich. W przeciwnym wypadku karta trafi do archiwum. Jeżeli z konkretnych przyczyn wiesz, że nie wyrobisz się w terminie z KP, napisz do Arcanine'a na PW.
Spieszcie się pisać karty, zanim trafią do archiwum - nowy Mistrz Gry, Lazarus, może w tym pomóc.
Adres forum: http://virus.forumpl.net/

WhiteOakBiały Dąb
Z dniem dzisiejszym, tj 26.05 pojawiła się możliwość tworzenia nie tylko łodzi, ale również przyczep campingowych oraz namiotów.
Masz pomysł na nietypowe, oryginalne miejsce zamieszkania? Pisz śmiało do jednego z administratorów PBFa!
Adres forum: http://www.white-oak.wxv.pl/

 

CzekoladoweZabyMorsy walczą wręcz
Pojawiła się mechanika walki wręcz. W związku z powyższym zaktualizowany został również opis tabel z żywotnością, do skutków obniżonego stanu zdrowia dodana została opcja zablokowania kontrataku oraz odskoku. Zachęcamy do zaktualizowania tabel, które umieściliście w swoich wsiąkiewkach.
Administracja Morsmordre udostępniła dla swoich użytkowników zaawansowaną mechanikę walki wręcz jednocześnie obniżona została cena karty zmian (możliwy jest więc zwrot punktów), oraz zmianom uległy biegłości i statystyki - ostateczna decyzja dotycząca wszystkich zmian musi zostać podjęta do drugiego dnia czerwca!
Adres forum: http://www.morsmordre.net/

MortisEgzaminy 1935
Wraz z końcem maja w Hogwarcie zbliża się koniec roku. Rozpoczyna się najbardziej nerwowy okres dla wszystkich uczniów roczników piątych i siódmych. Na początku czerwca rozpoczną się bowiem egzaminy.
Administracja Mortisa informuje o rozpoczynających się właśnie egzaminach dla uczniów VI oraz VII roku nauki w szkole magii i czarodziejstwa. W tym temacie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące egzaminów; tutaj też należy zapisać się do wzięcia w nich udziału.
Adres forum: http://mortis.cba.pl/

CrimsonTideAlabamaZmiany, multikonta, NERVE
Na start każdy użytkownik może mieć pięć multikont, jednak do założenia szóstego i każdego kolejnego wymagana jest zgoda administracji. Warunkiem jest także, aby wszystkie poprzednie konta posiadały minimum 10 postów fabularnych, a żadna z postaci nie wpadła poprzednio do grupy nieaktywnych.
Drobna zmiana dotycząca tworzenia nowych kont na uniwersyteckim forum to dopiero początek. Administracja Alabamy zmieniła także regulaminowy zapis dotyczący standardowych rezerwacji (trzy pełne dni wraz z dopełnieniem do północy, więcej na ten temat jest tutaj). Otwarto także specjalnie wydzielone forum dotyczące NERVE! Administracja zachęca do zapoznania się ze znajdującymi się tam informacjami.
Adres forum: http://www.crimsontide.wxv.pl/

darkestnightCzas wampirów
Wyniki ankiety dotyczącej przeskoku czasowego ostatecznie okazały się dla Grona Mistrzów Gry niejednoznaczne. Nie byłyśmy pewne w jaki sposób je sprawiedliwie policzyć biorąc pod uwagę wyniki na czysto, które zremisowały się przy trzech najważniejszych opcjach.
Administracja Darkest Night przeprowadziła więc drugą ankietę trwającą do końca maja. Dodano również jedenasty punkt do regulaminu ogólnego, dotyczący wizerunków postaci, a także punkt dziewiąty do wampirzych umiejętności i punkt siódmy do wilkołaczych zalet.
Adres forum: http://darkestnight.pl/

BlackButlerCzekoladowe Puchary
I znowu przychodzi dzień, w którym muszę wyklepać tutaj parę słów. Tak się bowiem zdarzyło, zupełnym przypadkiem rzecz jasna, że obchodzimy czwarte urodziny forum. Ponieważ kolejny raz nie wiem jak do tego doszło, pozostaje mi tyko zrzucić winę na użytkowników i zmusić Was do przyjęcia odpowiedzialności za ten fakt! Ha! Szczęśliwie przyjmujemy, że czyn ten popełniliście w afekcie, a w związku z tym kara zostanie odpowiednio złagodzona.
Black Butler obchodzi czwarte urodziny i z tej okazji zaprasza użytkowników do zabawy w plebiscyt Czekoladowe Puchary. Termin zgłaszania swoich kandydatów w ośmiu, barwnych kategoriach upływa o północy 4 czerwca.
Adres forum: http://blackbutler.cba.pl/

AtlanticBlowTivoli
Duńska stolica regularnie trafia na pierwsze miejsca w rankingach miast o najwyższej jakości życia. Kopenhaga sprawia wrażenie, jakby doskonale wiedziała co jest potrzebne mieszkańcom, ponieważ pełno tu zieleni i otwartych przestrzeni skąpanych w słońcu.
Duńskie forum już jest otwarte i zaprasza do wspólnej zabawy!
Adres forum: http://www.tivoli.wxv.pl/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz