visionnews240

DarkArtificesParty in blue
Rémy Toussaint to 800 letni, francuski czarownik, który dobrą zabawę stawia zawsze na pierwszym miejscu. W ciągu swojego życia często działał jako dyplomata, rozjemca i pocieszyciel ludności po strasznych tragediach.
Regulamin NPC, Magia Faerie oraz Runy to ostatnie dodane tematy na forum opartym o twórczość Cassandry Clare, a jakby tego było mało - do grona Mistrzów Gry dołączyła Medhir, administracja z kolei zaprasza do eventu
Adres forum: http://www.dark-artifices.wxv.pl/

DragonDominationSmocza Dominacja
Sporo się u nas podziału, przede wszystkim na uwagę zasługuje zupełnie nowy styl forum. Oprócz tego także powstał pierwszy smoczy ród - Pustynna Zamieć, co przyniosło za sobą nowe tereny rodowe, rangi, przedmiot i surowiec. W kolejce jednak są dwa kolejne rody, walka o dominacje rozpocznie się lada moment...
Wszelkie problemy związane z nową szatą graficzną PBFa należy zgłaszać w tym temacie.
Adres forum: http://www.dragon-domination.wxv.pl/

CrimsonTideAlabamaSweet Home Alabama
W związku z ostatnim wysypem na forum kart związanych z mafią i gangami, a także wszelkiej maści porywaczy i morderców, dnia dzisiejszego administracja podejmuje decyzję o zakazie tworzenia tego typu postaci. Karty łamiące ten punkt regulaminu nie będą akceptowane.
Administracja Crimson Tide zablokowała możliwość tworzenia wszelkiej maści przestępców na swoim forum i zachęca jednocześnie do tworzenia postaci studentów, gdyż to wokół nich krąży tematyka PBFa. Dodatkowo NERVE działa bardzo sprawnie i trzy osoby już wykonały swoje zadania; administracja postanowiła jednak dać dodatkowe dwa dni na skończenie zadań, które należ wykonać najpóźniej do niedzieli, tuż przed północą.
Adres forum: http://www.crimsontide.wxv.pl/

FranceWojenna Francja
Pracujemy ciężko, przygotowując forum do kolejnego rozdziału, restez avec nous!
Forum o okupowanym Paryżu zostało zamkniętę na czas remontu - wszystko wróci do normy w niedzielny wieczór, czwartego czerwca, o godzinie dwudziestej pierwszej.
Adres forum: http://france.forumpl.net/

CzekoladoweZabyMagiczne punkty życia
Prosimy o wklejanie tabel z żywotnością postaci w widocznych miejscach we wsiąkiewkach - kiedy są ukryte w spoilerach, utrudniają pracę mistrzom gry.
Mała prośba od administracji Morsmordre, dotyczący tabelek życia poszczególnych postaci oraz ich widoczności.
Adres forum: http://www.morsmordre.net/

VirusWirusowe zapalenie wątroby typu V
Jest nowy przydział chorób! Sprawdź czy twoja postać nadal jest zdrowa!
Tutaj znajduje się pełna, piętnasta już lista przydziału chorób, osób zdrowych oraz chorych.
Adres forum: http://virus.forumpl.net/

 

StenchOfDeathSmród trupa
Zgodnie z waszą prośbą zmniejszyliśmy liczbę postów potrzebnych do założenia multikonta nie na 40, nie na 30, a na 25 postów!
Ewentualnie po dwóch miesiącach gry fabularnej można tworzyć dodatkową postać, zgodnie z szóstym punktem regulaminu. Jednocześnie administracja forum zmieniła wygląd głównych profili (wyświetla się po kliknięciu w nick) oraz dołączyła do grupy na faceboooku.
Adres forum: http://stenchofdeath.jcink.net/

MortisWielka Brytania '35
Pojawiła się nowa funkcja discorda powiadamiająca o nowych postach fabularnych i ogłoszeniach. Na powrót działa również @tagowanie postaci, aby ułatwić powiadamianie o nowo założonych myślodsiewniach. W szkole trwa ostatni mecz Quidditcha, zbliżają się egzaminy... a dyrektor znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie przez dwójkę buntowników, którzy udali się do Zakazanego Lasu. W świecie dorosłych między innymi tajemnice chińskiej dzielnicy i irytujące odgłosy bębnów, które męczą od dawna mieszkańców Maple Street. W Departamencie Międzynarodowej Współpracy Czarodziejów trwa spotkanie z dość oschłym delegatem MACUSa, aurorzy zaś zajęci są szukaniem zaginionego ucznia Hogwartu.
Pokaźna garść wiadomość od administracji magicznego forum.
Adres forum: http://mortis.cba.pl/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz