Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Stench of death

Gorący lipiec otwierał długo oczekiwany sezon wakacyjny w słonecznej Kalifornii. Miejsca w ośrodkach wypoczynkowych mieliście już od dawna wykupione. Wystarczyło spakować najładniejsze letnie ubrania i parę drobiazgów, wsadzić klucz do zamka i po raz ostatni zamknąć drzwi do swojego domu. Czekały was tylko relaks i opalanie się na gorących, słonecznych plażach.
Mimo że przez cały wyjazd skrzętnie odrzucaliście wszystkie połączenia i zgodnie ze swoim postanowieniem wyłączaliście telewizor, zewsząd dochodziły do was wiadomości o dziwnych, brutalnych atakach w Meksyku i południowej Kalifornii. Mogliście udawać, że nic was to nie obchodzi, aż w końcu wasza spokojna wczasowa mieścina nie wypełniła się chorymi.
Początkowo wydawało się, że rząd panuje nad sytuacją. Powstawały bezpieczne strefy strzeżone przez wojsko, lekarze zajmowali się zarażonymi, szukali szczepionek... Ale każda strefa musiała kiedyś upaść, największe miasta zostały zbombardowane, a z południa napływały niekończące się hordy chorych. Nie mieliście wielu opcji: mogliście tylko uciekać byle dalej od tej epidemii, byle dalej na północ.

stenchofdeath.jcink.net

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz