visionnews242

xmenrpgiconCzas na nominacje
Rozpoczynamy przygotowania do świętowania 10 urodzin XR! Na początek będziemy do końca czerwca zbierać nominacje w poszczególnych kategoriach.
Administracja X-Men RPG z okazji dekady istnienia na scenie PBFowej organizuje forumowe Oscary. Nominacje można oddawać w aż dwunastu kategoriach.
Adres forum: http://xmenrpg.pigk.net

CzekoladoweZabyStatystyki
Wiedzione doświadczeniem wyniesionym z już prawie dwóch lat istnienia forum, z przykrością dochodzimy do wniosku, że system mechanicznego tworzenia postaci jest w tym momencie zły. Powoduje dysproporcje w statystykach pomiędzy postaciami, które często, wbrew początkowym założeniom, nie mają fabularnego sensu.
Od tej pory każda postać otrzymuje na start 35 punktów statystyk i nie będzie mogła ich powiększyć w trakcie tworzenia postaci. Ponadto na Morsmordre usunięte zostaną premie płynące z genetyk, a ze sklepiku usunięte zostały szachy.
Adres forum: http://www.morsmordre.net/

CzarodziejeEgzaminy
W tym roku wyniki egzaminów końcowych zależne będą od kości. Są to przedmioty na jakie uczęszczały w tym roku nasze postacie, a co za tym idzie, z których chcą mieć oceny na świadectwie.
Na Czarodziejach rozpoczynają się końcowe egzaminy.
Adres forum: http://czarodzieje.my-rpg.com/

DarkArtificesThe descent into hell is easy
Dostęp do tej części forum wymaga zalogowania się.
The Dark Artifices ostatecznie postanowiło zakończyć swoją działalność. Wchodząc na stronę główną można natykamy się właśnie na powyższy komunikat.
Adres forum: http://www.darkartifices.wxv.pl/index.htm

StenchOfDeathMistrz Gry
Zdajemy sobie sprawę, że część z was chciałaby grać z MG przez cały dzień, bo kiedy odpisy zaczynają się wieczorem, zwykle w wątku nie ma więcej niż jednej kolejki dziennie. Niestety, na ten moment to jest awykonalne, bo obydwie mamy czas dopiero popołudniami. Dlatego szukamy chętnego na stanowisko MG, który ma czas przed godziną 16.
Administracja Stench of death zachęca graczy do dyskusji.
Adres forum: http://stenchofdeath.jcink.net/

MagicLullabyŚrodki transportu
Witajcie! Jako że świat dorosły teraz zyska kilku osób, a uczniowie przecież zaczynają wakacje, postanowiłam w imieniu naszej skromnej Administracji spytać się o kolejne istotne kwestie. Możecie głosować w ankiecie i/lub napisać, co sądzicie pod spodem. Za każdy głos i wypowiedź będziemy wdzięczni! <3
Na Magic Lullaby trwa ankieta dotycząca środków transportu. Ostateczna decyzja będzie zależała od wyboru i głosów użytkowników!
Adres forum: http://magiclullaby.forumpl.net/

DbawKary
Na czerwono pod regulaminem fabularnym i ogólnym został zamieszczony tekst opisujący mniej więcej kary za złamanie punktów w regulaminie. Radzimy się z opisem zapoznać, ponieważ nie przyjmujemy później płaczu i lamentu "Bo to było na żarty" "jak tak ma być to rzucam grę" i tak dalej.
Ponadto na Dragon Ball Another Universe zaktualizowano spis NPC.
Adres forum: http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/

HerbiaWieści ze świata
Na Herbii pojawiło się kolejne, tym razem całkiem obszerne wydanie Wieści ze świata, czyli podsumowanie ważniejszych wydarzeń fabularnych z ostatnich miesięcy.
Administracja Herbii zachęca do lektury nowinek ze świata.
Adres forum: http://herbia.cba.pl

ChicagoChicagowski roczek!
17 czerwca nasze kochane Chicago obchodzi równy roczek! Doskonale pamiętam te nerwy towarzyszące otwarciu. A co, jeśli coś pójdzie nie tak? Co, jeśli nagle padną serwery? A co..? Nie oszukujmy się, wątpliwości było wiele. Teraz? Teraz obchodzimy nasze pierwsze urodziny! I z całego serduszka dziękuję WSZYSTKIM za wsparcie, pomoc, tak wiele dobrych słów i przede wszystkim – obecność. Dokładnie tak – obecność! Bo bez was Chicago nie miałoby szans na przetrwanie! Życzę nam kolejnych wspaniałych dwunastu miesięcy, jeszcze więcej interesujących wątków, a także zapału do gry! Pamiętajcie – jesteśmy tu dla was!
Chicago hucznie świętuje pierwszy rok istnienia i rozdaje swoim graczom prezenty, którymi są między innymi dwa tygodnie czasu na odpisanie w sesji na cały okres wakacyjny, dodatkowy wzór na wiadomości SMS, świeże wydanie Chicago Sun-Times czy odświeżoną szatę graficzną. Ponadto Claudius Osbourne awansował na stanowisko administratora. Chicago życzymy wszystkiego najlepszego i kolejnego równie udanego roku, zaś Claudiusowi wytrwałości na nowym stanowisku.
Adres forum: http://www.chicago.wxv.pl

VampireDiariesNowy członek wampirzej ekipy
Do ekipy Dream Teamu dołączył dziś nasza Elajżowa! Dostaje ona rangę moderatora i od dzisiaj do niej możecie się zwracać z waszymi problemami.
Forum Vampire Diaries zyskało nowego moderatora. Życzymy powodzenia w pełnieniu nowej funkcji.
Adres forum: http://www.vampire-diaries.wxv.pl

CrimsonTideAlabamaSezon zamknięty
Ogłaszamy, że z chwilą dodania ogłoszenia nabór do obecnie trwającego sezonu Nerve zostaje zamknięty - od teraz rywalizacje będą odbywać się między grupą graczy, których profile figurują w rankingu, doliczając do tego dziesiątkę, która otrzymała swoje pierwsze zadania w ostatnich dniach.
Administracja Uniwersytetu Alabama przygotowuje się również do zbliżających się urodzin organizując z tej okazji event. Wyczekujcie dalszych wieści o tym wydarzeniu!
Adres forum: http://www.crimsontide.wxv.pl

ErrorDette forum er lukket
Kopehanskie forum, którego otwarcie miało miejsce pod koniec maja, zakończyło działalność.
Adres forum: http://www.tivoli.wxv.pl

 

 

KrolLewLwi portal
Uwaga, uwaga, przedstawiam wam nowy wspaniały portal: http://audycje.krollew.pl
Został on założony przede wszystkim z uwagi na użytkowników, którzy chcieliby łatwo pobrać audycje, by mieć możliwość łatwego przesłuchania ich także np. z telefonów bez konieczności użerania się z YouTubem. Od teraz każda audycja będzie pojawiała się zarówno na YT, jak i na naszym serwerze, w formie mp3.

Do administracji Króla Lwa dołączył Wendigo nas stanowisku Junior Admina. Gratulujemy!
Adres forum: http://pbf.krollew.pl

DzikiePsyJuniorskie obowiązki
Jak pewnie zauważyliście, że zarówno ja, jak i Karma jesteśmy dość rzadko, żeby nie powiedzieć, że przez większość czasu nie ma nas w ogóle, dlatego też postanowiłam parę obowiązków przelać na Juniorów, żebyście nie musieli czekać na jakikolwiek odzew. Tak też, do juniorów teraz się zgłaszacie gdy: chcecie zmienić rangę, nick postaci, macie wszelkie pytania dotyczące forum, itd.
Administracja Dzikich Psów od teraz jest wspomagana przez junior adminów.
Adres forum: http://www.dzikie-psy.czo.pl

WarriorCatsKocie zmiany
Zmiana w regulaminie, w dziale VI - Sesje z Mistrzem Gry; punkt drugi. Dodatkowo kosmetyczne zmiany w temacie Polowania i walki w Zasadach, żeby całość nie była sprzeczna ze sobą.
Wojownicy zaktualizowali punkty regulaminu oraz zasad polowań i walk. Z treścią zmian można się zapoznać tutaj.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats

SafeHavenBezpieczna przystań
Southport, miasto w stanie Północna Karolina, w hrabstwie Brunswick. To nadmorskie miasteczko o powierzchni 9.8 km2, w tym 0.1 km2 to woda. Stan ludności w 2010 rok wynosił 2,833 osób. Miasto leży u wybrzeży oceanu Atlantyckiego, tuż przy ujściu rzeki Cape Fear. W 2015 roku magazyn "Coastal Living" nazwał Southport najszczęśliwszym przybrzeżnym miastem w Ameryce. Pragniesz spokojnej gry w małym, urokliwym miasteczku? Southport jest dla Ciebie!
Świeżo otwarte Safe Haven zaprasza do rejestracji!
Adres forum: http://www.safe-haven.wxv.pl

FranceNowy francuski rozdział
Trwa pierwsze wydarzenie nowego rozdziału: na Cmentarzu Montparnasse rozpoczął się pogrzeb zastępcy szefa paryskiego Gestapo. Zmianie uległ regulamin forum, dodane zostały podpunkty dotyczące nieaktywności (od teraz kolor można odzyskać po napisaniu trzech postów) oraz udziału w misjach i wydarzeniach (do których Nieaktywni nie mogą się zapisywać). Podane zostały również fabularne daty zaplanowanych na najbliższy rozdział atrakcji, między innymi otwarcia ZOO i zebrania Ruchu Oporu.
Adres forum: http://france.forumpl.net

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz