visionnews268

ShadowYorkZmiany administracyjne
W składzie Administracyjnym zaszły małe zmiany! Niestety, z powodu problemów życiowych i znacznego ograniczenia ilości posiadanego czasu Ceres Herondale nie jest już Adminem na forum. Tworzyła Shadow York razem z nami, więc za poświęcony czas w powstawanie forum i działania na jego rzecz serdecznie dziękujemy!
Oprócz tego ze składu Shadows of York zrezygnowała Ylva Linberg, zaś Finlay Nightwind awansował z Jr Admina na Administratora.
Adres forum:http://www.shadow-york.wxv.pl/index.htm

darkestnightPomidorki
Z przyjemnością informujemy, że do grona MG dołączył świeży Pomidorek w postaci MG Seth (daw. [M] Szum). Nasze pomidorowe grono się cudnie powiększyło, a ziarenko przerodziło się w pięknego Pomidorka.
Dodatkowo na Darkest Night do grona moderatorów dołaczyli [M] Mae oraz [M] Moon. Administracja nadal poszukuje chętnych na Arbitrów jak i Mistrzów Gry.
Adres forum: http://dnpbf.webd.pl/

CzarodziejePuste posty
Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to punkt, z którego korzystała spora część graczy na forum, w momencie kiedy brakowało im czasu, aby napisać posta na wszystkich lekcjach. Jednakże jesteśmy zmuszeni przypomnieć, że Czarodzieje to forum tekstowe, gdzie umiejętności, poziom naszych postaci są uzależnione od tego, ile ktoś czasu poświęca na grę, na to, by zdobywać zdolności poprzez pisanie postów.
Na Czarodziejach zmianie uległ 8 punkt regulaminu, a oprócz tego tematy kostkowe w Dolinie Godryka zostały otwarte także dla studentów.
Adres forum: http://czarodzieje.my-rpg.com/

RiverdaleHighSchoolNowy wygląd
Po całej tonie wylatych kropli łez, potu i wiązanek, nowy wygląd w końcu się pojawił! Prosimy wszystkich użytkowników o uzupełnienie profili na nowo. Na dniach wszystkie tematy fabularne i informacyjne zostaną uzupełnione na nowo pasującymi szablonami.
Ponadto na Riverdale High School wymagana wielkość avatara to teraz wyłącznie 250x430 pikseli, administracja prosi też o uzupełnienie karty postaci, relacji, telefonu itd.
Adres forum: http://riverdale.forumpolish.com/

ShinnobiSummony
Potężny, zapowiadany nerf na summony ! Wszystkich graczy posiadających swoje zwierzątka prosimy o dostosowanie ich do nowości, do czasu zweryfikowania przez Nas summony są zamrożone.
Oprócz tego na Ninshu niewielkie zmiany w misjach.
Adres forum: http://ninshu.cba.pl/index.php

DbawSkórki
Z dniem dzisiejszym usunięto tymczasowo skórki, które zmieniały szatę graficzną forum. Prawdopodobnie były elementem obciążającym działanie forum, więc na czas nieokreślony zostają usunięte.
Dodatkowo na Dragon Ball Another Universe zredukowano liczbę piosenek w playerze.
Adres forum: http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/

TheGiftedGrupa zamknięta
Ze względu na niedobór graczy w innych grupach, grupa "Factionless" zostaje zamknięta do odwołania. To oznacza, że od dnia dzisiejszego zabrania się tworzyć postaci w grupie Niezrzeszonych.
Ponadto na The Gifted do odwołania zabronione jest tworzenie postaci pracujących w policji oraz FBI, do kręgu administracji dołączył Aaron, zaś administracja przypomina o uzupełnieniu pól w profilu oraz informatorów.
Adres forum: http://www.the-gifted.wxv.pl/index.htm

HerbiaDziewięć lat
Nasza kochana Herbia trzyma się już dziewiąty rok! Z tej cudownej okazji, która zbiega nam się też z nadchodzącą Gwiazdką, życzę Wam, Herbiaki, dużo weny i niesamowitych pomysłów, graczom – nieprzesadnie sadystycznych prowadzących, prowadzącym – szalonych i nieprzewidywalnych graczy, a wszystkim – ciekawych rozmów na czacie, powodzenia w konkursach, no i w końcu CZASU na to wszystko, bo, jak wszyscy wiemy, z tym ostatnim potrafi być różnie.
Herbia będzie świętować urodziny do końca roku.
Adres forum: http://herbia.cba.pl/

EverlordNowa odsłona
Może i forum ostatnimi czasy wyglądało nieco martwo, jednak nadal żyło dzięki garstce stałych bywalców. W międzyczasie, gdzieś za zasłoną, toczył się żmudny proces modernizacji Everoldu, który właśnie został zakończony w 99%. Zapraszamy więc do zapoznania się z Aktualizacją 1.0.
Adres forum: http://www.novrahi.pl

FederacjaTamŚwiąteczne sanie
Tak jak obiecywałam, oto i jest Event Świąteczny! Każde stado dostanie wielkie sanie pełne tajemniczych prezentów (linki do poszczególnych sań na dole postu). Będą też jedne sanie dla koni bez stada oraz dla tych które po prostu nie chcą brać udziału w wyścigach ze swoim stadem.
Na Karsin trwa świąteczny event autorstwa Rety.
Adres forum: http://karsin.ativiforum.com

KrolLewNowy MG
Kykczor został naszym nowym Mistrzem Gry! :D Życzymy powodzenia na nowej drodze życia!
Ponadto na Królu Lwie pojawiły się pogodowe grafiki autorstwa Kami, które są w zakładce Pozostałe w ogłoszeniu. Zmieniły się też zasady rezerwacji i użytkowania Wolnych Avatarów. Administracja przypomina też, że 17 grudnia zostanie nagrana nowa audycja. Szczegóły tutaj.
Adres forum: https://pbf.krollew.pl

HelloBostonPiąte urodziny Hello Boston
Wielki dzień dziś nastał! Boston obchodzi swoje 5 urodziny! Tego dnia chcemy podziękować administracji jaka przewinęła się przez forum oraz użytkownikom - tym co wiernie nam towarzyszą oraz tym którzy odeszli - bez Was te pięć lat nie byłoby możliwe do zrealizowania.
12 grudnia bostońskie forum świętowało piąte urodziny. Życzymy kolejnych równie udanych lat istnienia na PBFowej scenie.
Adres forum: http://www.hello-boston.wxv.pl

BrentwoodSześć miesięcy Brentwood
Z okazji zbliżającej się zimy i półrocznicy istnienia forum, kochana tear, odmieniła Brentwood pięknym stylem.
Poza tym administracja przypomina o zbliżających się dwóch ventach – Bożonarodzeniowym i Noworocznym, oraz o konkursie na Świętego Mikołaja.
Adres forum: http://www.brentwood.wxv.pl

LeavenworthPoszukiwania NPC
Zaktualizowaliśmy poszukiwania NPC, zwolniło się wiele miejsce, więc jeśli ktoś chciałby bardziej wplątać się w fabułę, zachęcamy do tworzenia członków rodzin i bliskich naszych zaginionych! Relacje zaznaczone na zielono są tylko tymi najbardziej poszukiwanymi, ale na dole każdego spisu znajdziecie informację, że jesteśmy otwarci na Wasze pomysły, co tylko pasuje Wam do fabuły, i naszych NPC, oczywiście!
Wszystkie poszukiwania NPCów znajdują się tutaj.
Adres forum: http://www.leavenworth.wxv.pl

tinseltownŚwiąteczne Tinseltown
Już za tydzień rozpoczną się Święta, dlatego już teraz serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w zimowej zabawie!
Poza dodanymi nowymi lokacjami takimi jak sztuczne lodowiska i wyciągi można również spróbować zdobyć świąteczne odznaki.
Adres forum: http://tinseltown.wxv.pl

 

BorysadaBorysada v10
Borysada v10 poszukuje dowódców do strategiczno-taktycznej sesji, którzy wspomogą upadający ród Scarafaggio.
Adres forum: http://borysada2.cba.pl/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz