visionnews269

HogwartDreamNowy Prorok
To zagadkowego zdarzenia miało dojść niedawno w Szkole Magii i Czarodziejstwa, a plotki o tym wydarzeniu zmroziły krew w żyłach nie jednemu uczniowi i jego rodzicom. Według doniesień poszkodowany został jeden z puchonów.
Na Hogwart Dream ukazał się nowy Prorok Codzienny.
Adres forum: http://hogwartdream.cba.pl/

MortisImprezę czas zacząć!
Koncert charytatywny z ramienia Ruchu Obrony Mugoli i Mugolaków już się rozpoczął! Już dziś wpadnij posłuchać utworów sławnego pianisty, Williama Boyle, i napić się eggnogu ze znajomymi w klubie Jedyna Szansa. Bo nic nie zapewnia świątecznych doznań równie solidnie, co potencjalne zagrożenie imprezy kolejnym atakiem ze strony Anonimowych!
Oprócz tego Mortis zapraszamy na bal wyprawiany z okazji Yule.
Adres forum: http://mortis.cba.pl/index.php

CzekoladoweZabyDziałanie zaklęć
Zmianie uległo działanie zaklęcia Imperius. Sprecyzowane zostało jego działanie w przypadku prowadzenia przy jego pomocy przesłuchań (już tak nie można), zachęcamy do zapoznania się wszystkich zainteresowanych (i niezainteresowanych, bo nie znacie dnia ani godziny).
Ponadto na Morsmordre zmianom uległy zaklęcia lecznicze.
Adres forum: http://www.morsmordre.net/

ProeliumZmiany
Kolejne zmiany; wśród atutów pojawiła się nowa pozycja "multitasking", a mapa świata stała się interaktywna.
Dodatkowo na Proelium do bestiariusza wprowadzono nowe bestie.
Adres forum: http://proelium.forumpolish.com/

 

TheAvengersLosowanie prezentów
Krótko przypomnę zasady: przy pomocy generatora liczb pseudolosowych wyłoniłem pięć postaci spośród wszystkich obecnych w ciągu ostatnich czterdziestu ośmiu godzin kont. To właśnie one otrzymają ode mnie drobne upominki, jak na przykład ciekawe przedmioty czy wzmocnienia zdolności.
Na The Avengers PBF pięć osób otrzymało drobne upominki.
Adres forum: http://theavengers.forumpolish.com/

ShinnobiŚwiąteczne konkursy
W dniu dzisiejszym ruszyły wszelakie Świąteczne Konkursy oraz Świąteczna Loteria! Każde konto fabularne (nie będące multikontem, tak więc wybieramy jedno) otrzymuje też skromny prezent od Świętego Mikołaja!
Ninshu organizuje dwa świąteczne konkursy oraz loterię.
Adres forum: http://ninshu.cba.pl/index.php

ShadowYorkSekta
W związku z rozwojem fabuły poszukujemy członków SEKTY odpowiedzialnej za porwania wśród podziemnych i przeprowadzanie na nich eksperymentów. Członkami sekty są jedynie PODZIEMNI, może do nich również należeć maksymalnie jedna osoba przyziemna posiadająca wzrok.
Należeć do sekty na Shadows of York mogą grupy: Warlocks, Faerie, Vampires, Werewolves oraz trzy (3) osoby posiadająca Wzrok z grupy Mundanes.
Adres forum: http://www.shadow-york.wxv.pl/

SnM CrossoverŚwięta

Święta co raz bliżej. To cudowny moment by składać sobie serdeczne życzenia. Z okazji świąt administracja wraz z moderatorami podarowała graczom 14 punktów doświadczenia oraz 60 puntów nauki. Jeśli nie masz jeszcze postaci, to jest to doskonały moment na jej założenie. Rusza również wątek pozafabularny w celu integracji świątecznej nowych i starych graczy w Offtopie.
Adres forum: http://shinobinomono.pl

PostMortemŚwiąteczny Jarmark
To kolejne wydarzenie, które organizowane jest przez władze i obywateli miasteczka. Przygotowywania angażują chętnych. Wszem wobec wiadomym jest, że to czas, kiedy wszyscy powinni być dla siebie mili i sobie wybaczać.
Planowany koniec wydarzenia na Post Mortem to 28.12. Po uprzednim poinformowaniu MG na czar jarmarku można korzystać z bilokacji,
Adres forum: http://postmortem.forumpolish.com/

TheGiftedNowy kod
Na forum pojawił się nowy kod poszukiwań w związku z popytem na ładną ramkę html. Nie jest ona obowiązkowa, jednakże osoby, które dotąd używały swoich kodzikowych improwizacji, prosimy o ich zmianę z powodu rozpadania się innych kodów na forum. Niech będzie jednakowo, ale bezpiecznie!
Oprócz tego na The Gifted zmiany uległy trzy punkty regulaminu.
Adres forum: http://www.the-gifted.wxv.pl/index.htm

FederacjaTamPlebiscyty 2017
Zapraszam do głosowania w tegorocznych plebiscytach. W każdym temacie znajdują się zasady, które są za każdym razem trochę inne, więc nie będę ich już tutaj pisać. Macie czas na głosowania do końca roku (31/12/2017).
Adres forum: http://karsin.ativiforum.com

 

WarriorCatsWojownicza moderatorka
Uprzejmie informujemy, że grono Administracyjne poszerzyło o jedną osobę - Cierniową Łapę, która dołączyła do nas jako Moderator działów: Mechanika oraz Tłumaczenia. Będzie miała oko na Wasze statystyki, expy za walki, Listę Wieku oraz porządek w tłumaczeniach. Cieszymy się, że zgodziła się dołączyć do naszej załogi i liczymy na udaną współpracę.
Nowej moderatorce życzymy powodzenia na objętym stanowisku.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

StadoPsówStado Psów rozwiązane
To DEFINITYWNY koniec Stada Psów. Nie będę już tworzył kolejnych adaptacji tego forum, bo po prostu nie ma sensu. Kocham Was wszystkich, do zobaczenia na innych forach.
Jedno z najstarszych psich PBFów zostało zamknięte. Z adminem można się skontaktować pod numerem GG 40184762.
Adres forum: http://www.stadopsow.wxv.pl

HelloBostonBostońskie nowinki
Na forum wprowadzony został dział z konkursami, gdzie odbywać będą się głosowania na postać miesiąca oraz na najlepszy profil. Tym samym rozpoczęliśmy 1 konkurs na Zimowy Profil i zapraszamy do udziału. Więcej szczegółów w tym temacie.
Ponadto wzór wydarzeń losowych uległ zmianie, konto Like a Boss zostało usunięte, powstał plotkarski serwis e-scandal, Święty Mikołaj pomoże w rozsyłaniu prezentów. Administracja przypomina też o fabularnej loterii oraz trwającym Świątecznym festiwalu.
Adres forum: http://www.hello-boston.wxv.pl

VampireDiariesMultikonta
Zmianie uległy podpunkty odnośnie maksymalnej ilości multikont na forum. Od teraz macie możliwość założenia 4 postaci - w przypadku piątej należy mieć tylko po 50! postów fabularnych na każdym poprzednim koncie.
Administracja przypomina graczom o uzupełnieniu pól profilu, a zwłaszcza tego dotyczącego multikont.
Adres forum: http://www.vampire-diaries.wxv.pl

MglawicaMocyTom II
Efektem pracy jest niniejsza książka, będąca o ponad sto stron grubsza od poprzedniczki i pozbawiona wielu jej mankamentów. Starałem się, by każda historia mogła być rozpatrywana jako zamknięta całość, niewymagająca znajomości jakichkolwiek dodatkowych wydarzeń i broniąca się jako samodzielny tekst.
Mgławica Mocy wydała kolejny zbiór opowiadań.
Adres forum: http://mglawicamocy.pl/

LeavenworthDruga karta Leavenworth
Pierwsza karta zbliża się powoli do końca - pora odkryć kolejną tajemnicę miasta. Jak zapowiadaliśmy na samym początku macie realny wpływ na rozwój fabuły - decydujecie również o kolejności wydarzeń rozgrywających się w mieście.
Więcej informacji oraz możliwość oddania głosu w ankiecie w tym temacie.
Adres forum: http://www.leavenworth.wxv.pl

CzartczART
To forum jest teraz wyłączone.
czART został zamknięty.
Adres forum: http://www.czart.aaf.pl/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz