visionnews270

HelloBostonZimowe konkursy
Na forum ruszyły nominacje na grudniową postać miesiąca. Wciąż trwa też 1 konkurs na Zimowy Profil i zapraszamy do udziału.
Ponadto administracja Bostonu przypomina o portalu plotkarskim e-scandal i zapowiada pojawienie się noworocznego ogłoszenia.
Adres forum: http://www.hello-boston.wxv.pl

 

VampireDiariesWampirze uzupełnienia
Prosimy również każdego użytkownika o uzupełnienie relacji, bo od dziś będzie jeden wzór akceptu i akcepty będą dawane z jednego konta. W związku z tym będzie czystka w tematach - zatem jeśli ktoś nie ma uzupełnionych relacji, niech zrobi to jak najszybciej. Czas na dokonanie tego wynosi tydzień.
Administracja prosi też graczy o wpisywanie wszystkich multikont w odpowiednim polu.
Adres forum: http://www.vampire-diaries.wxv.pl

tinseltownKalifornijska abolicja
Wszystkie te osoby, którym brakuje postów do stworzenia kolejnej postaci - do końca roku możecie utworzyć kolejną postać bez względu na ilość posiadanych przez was postów fabularnych!
Gracze, którzy nie usprawiedliwili się z nieobecności mogą liczyć na przedłużenie terminu do 1 stycznia 2018.
Adres forum: http://www.tinseltown.wxv.pl

ShadowYorkMultilokacja
Po pierwsze, podjęłyśmy decyzję o zmianach w sprawie bilokacji, od dzisiaj na forum można prowadzić multilokację, pamiętajcie jednak, aby w przypadku prowadzenia kilku gier, uzupełniać DZIENNIK wpisując w nim chronologicznie wydarzenia z życia Waszych postaci!
Ponadto na Shadows of York, Rowan Ashborn został Mistrzem Gry.
Adres forum: http://www.shadow-york.wxv.pl/index.htm

CampOfShadowsPowracamy?
CoS miał swoje chwile słabości i przez ostatni czas niebezpiecznie chylił się ku upadkowi. Nie ma czego tu ukrywać - sami w pewnym momencie stwierdziliśmy, że dalsza walka nie ma sensu; że nie ma dla kogo walczyć. Jak zwykle w tej kwestii okazaliście się być niezastąpieni i choć większość z Was z pewnością zalogowała się dzisiaj na forum tylko po to, żeby przekonać się czy naprawdę definitywnie upadło, daliście nam niesamowitego kopa, za co serdecznie Wam dziękujemy.
Obóz Cieni wraca do życia.
Adres forum: http://www.camp-of-shadows.wxv.pl/index.htm

LuciferumEvent zimowy
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Gwiazdki tudzież Święta Równonocy (co kto obchodzi), zdecydowaliśmy się zorganizować małą zabawę. Jako iż w Nowej Zelandii prawdziwych świąt nie uświadczymy (brak śniegu, świątecznych ozdób itp.) postanowiliśmy zrobić zabawę w tamtejszych klimatach.
Na Luciferum nowa zabawa w losowanie zadań.
Adres forum: http://luciferum.forumpolish.com/

CzekoladoweZabyZmiany
Zaszły w osiągnięciach. Kilka starych zostało usuniętych, były to jednak osiągnięcia, których dotąd nikt nie uzyskał, więc żadne konto PD nie uległo zmianie. Zamiast tego dodane zostało również jedno nowe (50 pierwszych randek), a jedno (związane z retrospekcjami) uległo edycji.
Na Morsmordre zmian ciąg dalszy. Zaszły zmiany w biegłościach, a także zmianie uległy bonusy z biegłości silna wola oraz jasny umysł. Grono Mistrzów Gry uszczupliło się o Samuela.
Adres forum: http://www.morsmordre.net/

KoldovstoretzModyfikacje
Z najważniejszych informacji z ostatniej chwili – regulamin został odpowiednio zmodyfikowany i wzbogacony o kilka nowych podpunktów związanych przede wszystkim z tym, co zostało wcześniej wprowadzone na użytek naszego forum.
Dodatkowo na Petersburgu wprowadzono kilka nowych lokacji. Do użytku graczy oddano także Salon Wróżb i spis urodzin.
Adres forum: http://petersburg.forum.st/

CzarodziejeNowości i zmiany
Z przyjemnością zawiadamiamy, że zostały opisane zasady fabularnego tworzenia zaklęć, eliksirów oraz przedmiotów. Zainteresowanych odsyłam do tego tematu po więcej informacji.
Oprócz tego na Czarodziejach nastąpiła zmiana w związku z niektórymi przedmiotami w spisie przedmiotów.
Adres forum: http://czarodzieje.my-rpg.com/

DbawTreningi
W przypadku, gdy ktoś przeoczy dwa treningi w miesiącu (słowo klucz - dwa), istnieje możliwość przeniesienia jednego z nich na miesiąc następny. Niemniej jednak, jeśli przeniesiony trening zostanie pominięty i nie zostanie wykorzystany, zostaje on niezwłocznie anulowany bez możliwości ponownego przeniesienia.
Dodatkowo na Dragon Ball Another Universe zmieniono działanie umiejętności rasowej Androidów.
Adres forum: http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/

ShinnobiKawarimi
Poważne zmiany we wszystkich technikach "Kawarimi" proszę o zaktualizowanie KP wszystkich graczy, bo każdy takie posiada.
Ponadto Ninshu powraca do dawnej zasady o grze Watari i przynależności do klanu wioskowego.
Adres forum: http://ninshu.cba.pl/index.php

 

MagicLullabyCo nowego?
Rozpoczyna się ostatnie spotkanie - do tego łączone - kursu na teleportację, a po nim gracze będą brać udział w egzaminie w Ministerstwie Magii.
Oprócz tego na Magicznej Kołysance jest nowy przelicznik czasu, zmienia się dział techniczny, trwa nowa loteria na grudzień/styczeń, a także nadal poszukiwani są chętni do prac wakacyjnych oraz do magicznego wesołego miasteczka.
Adres forum: http://magiclullaby.forumpl.net/

SevenKingdomsDrobnostki
Kilka drobnostek. Po pierwsze został zmieniony regulamin, gdzie dopisano, że każdy gracz ma obowiązek sporządzić kartę postaci w ciągu 14 dni od utworzenia konta. Powód? Nie blokujcie lordów, władców i innych wpływowych postaci innym.
Ponadto na Legends of Westeros przesunięto kompas z mapą, zaś w zakładce profilu użytkownika zostało dodane pole o nazwie „Zaangażowanie”.
Adres forum: http://legendsofwesteros.forumotion.com/

TheGiftedPoszukiwania
Jak pewnie zauważyliście na forum rozgrywają się kolejne wątki z Mistrzem Gry. Niestety trochę przeceniłyśmy swoje siły, jeśli chodzi o ilość gier, jakie możemy prowadzić i nie wyrobimy się z odpisami we wszystkich planowanych przez nas akcjach fabularnych.
Na The Gifted można wysyłać zgłoszenia na Mistrza Gry do 7 stycznia, a dodatkowo otwarto grupę Factionless, do Bractwa Mutantów została dodana nowa ranga, zaś do grona moderatorów dołączył Nathaniel Willett.
Adres forum: http://www.the-gifted.wxv.pl/index.htm

LoneHouseDhampiry
Lord Protektor ze swoją Gwardią Graczy pragną ogłosić, że wspólnymi siłami i burzą pomysłów, wraz z zakończeniem Starego Roku a zbliżającym się początkiem Nowego - oficjalnie wprowadziliśmy nową rasę na forum zwaną: DHAMPIRAMI
Ponadto na Vampire Kingdom wciąż poszukiwani są Mistrzowie Gry.
Adres forum: http://vampirekingdom.forumpl.net/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz