visionnews271

DzikiePsyKundlowy Discord
Właśnie został założony forumowy DISCORD! Wszystkich userów zapraszamy na serwer. Nie bójcie żaby, w razie czego możemy pomóc z ogarnięciem tego programu.
Administracja Kundli udostępniła dedykowany forum serwer Discorda.
Adres forum: http://www.kundle.wxv.pl

FrancePożegnanie z Francją
Dziękujemy Wam za niezapomniane 16 miesięcy i miejmy nadzieję, iż kiedyś jeszcze na siebie wpadniemy! Oficjalne zamknięcie Francji nastąpi 30 stycznia 2018. Dajemy miesiąc czasu na to, by dokończyć rozpoczęte wątki i ostatecznie pożegnać się z wojenną Francją.
Administracja podjęła decyzję o zakończeniu działalności forum.
Adres forum: http://france.forumpl.net

LeavenworthDruga Karta Leavenworth
Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj ruszyła II karta. Zgodnie z wynikami waszego głosowania - remis Głupca i Eremity - połączyliśmy je w jedno, w najbliższym czasie w miasteczku dziać będą się zdarzenia związane właśnie z nimi.
Wprowadzenie nowej karty wymusiło pewne zmiany w mechanice, z którymi można zapoznać się tutaj. Pojawił się też dedykowany wzywaniu MG temat, a w regulaminie został tymczasowo zniesiony punkt dotyczący ilości multikont.
Adres forum: http://www.leavenworth.wxv.pl

ShadowYorkPorządki
Na forum zostały przeprowadzone porządki. Usunięto z grup nieaktywne konta, a także poprzesuwano tematy do odpowiednich działów. Administracja pragnie przypomnieć, że aby nie trafić do „przekreślonych” należy w miarę aktywnie wstawiać posty bezpośrednio na fabule lub w retrospekcjach.
Oprócz tego na Shadows of York do administracji oficjalnie dołączył Su Jin.
Adres forum: http://www.shadow-york.wxv.pl/index.htm

CampOfShadowsPrzeskok fabularny
Na forum nastąpił trzymiesięczny przeskok fabularny - obecnie mamy styczeń 2018 roku. W związku z tym wymagamy od postaci utworzonych przed reaktywacją Camp of Shadows opisu, jak ostatnie wydarzenia w Obozie wpłynęły na ich stosunki z innymi herosami.
Dodatkowo na Obozie Cieni pozycje sektorowych zostały zresetowane, nastąpił nowy rozkład zajęć i posiłków, do składu administracyjnego dołączyła Aleksandra Yuriev, a tymczasowo zawieszona została Weed O’Connell.
Adres forum: http://www.camp-of-shadows.wxv.pl/index.htm

CzarodziejeZmiana w sprawie rang
Nastąpiła zmiana w regułach ściągania i przywracania rang. Od teraz zarówno posty o ściąganiu, jak i przywracaniu rangi muszą być napisane z konta, którego dotyczy modyfikacja rangi, a nie z multikonta.
Ponadto na Czarodziejach pojawił się kurs artysty muzycznego, zakończono też konkurs na świąteczno-zimowy profil.
Adres forum: http://czarodzieje.my-rpg.com/

PokemonCrystalNominacje 2017
Kolejny rok z mniejszym bądź większym udziałem Crystala w naszym życiu za nami! Czyż nie czujecie się dzięki temu staro wyśmienicie?
Na Pokemon Crystal nominacje za 2017r. Ogłoszenie wyników prawdopodobnie 13 stycznia.
Adres forum: http://www.pokemoncrystal.wxv.pl/index.htm

 

ShinnobiWyniki
Ponadto znane też są wyniki konkursu na Kirijskie Ogonki! Tak więc mam zaszczyt poinformować, iż Sanbi no Isobu trafia w łapki Kortir'a, natomiast Shichibi no Choumei wędruje prosto do Futaby.
Oprócz tego na Ninshu, pojawiły się wyniki Konkursów Świątecznych, zaś zapisy na egzamin na chuunina trwają do 10/01/2018.
Adres forum: http://ninshu.cba.pl/index.php

ProeliumEVENT.exe
W związku ze wzmożoną działalnością oddziałów Emersów na pograniczu Lasu Duhnia po Rule i peryferiach rozeszła się informacja o planowanej przemowie Wielkiego Brata. Czy przywódca ludzkości wyznaczy w niej nowy kierunek podboju?
Ponadto na Proelium, Mormo i Taulgrym zostali nowymi moderatorami, możliwe jest przygarnięcie postaci porzuconej przez jej twórcę dzięki systemowi adopcji, pojawił się kolejny temat, tym razem z eliksirami oraz został rozbudowany temat z technologiami.
Adres forum: http://proelium.forumpolish.com/

LuciferumCo nowego?
Od dziś na forum pojawiła się możliwość wykupienia umiejętności ";z góry proponowanej" dla wszystkich Zaświatowców i Magów. Umiejętność tę można znaleźć w >>TYM<< temacie, razem z opisem. Możliwe, że w niedługim czasie pojawi się więcej takich Proponowanych Umiejętności.
Na Luciferum możliwe jest teraz odegrania razem z MG wytwarzania magicznego przedmiotu.
Adres forum: http://luciferum.forumpolish.com/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz