visionnews273

DbngNowości
Ukazały się pierwsze informacje na temat nowej mechaniki i wyglądu forum DBNG oraz skróty fabuły eventu Smoczy Oddech. Zobacz!
Na Dragon Ball New Generation pojawiło się kilka nowości.
Adres forum: http://dbng.forumpl.net

 

FtpmCzarny Rynek
Nasze forum doczekało się również nielegalnego, Czarnego Rynku! Jest to miejsce, gdzie można sprzedać (i kupić) niemalże wszystko, w tym zwłoki czy ekwipunek po "tragicznie zmarłym" towarzyszu. Niektóre rzeczy łatwiej dostać w legalnym sklepie, ale niektóre można dostać tylko tam.
Dodano poprawkę do Rang, a do tematu z Magią informacje o Zabójcach Demonów.
Adres forum: http://ftpm.forumpolish.com

EverlordAktualizacja 1.1 – Exitium
W dniu 13.01.2018 na łamy Novrahi weszła nowa aktualizacja o numerze 1.1 oraz tytule "Exitium". Wnosi to, co sugeruje sama nazwa, a więc znaczącą rozbudowę jednej z kilku dostępnych na forum frakcji. Tym samym jest to zapowiedź kolejnych pomniejszych uaktualnień dotyczących pozostałych ugrupowań.
Adres forum: http://www.novrahi.pl

HerbiaUzupełnienia
Dzięki Leevakkowi artykuł o Akademii w Nowym Hollar został uzupełniony o akapit poświęcony Wielkiemu Rodowi Ao rodowi Il'Dorai i wzmiankę o Magazynie Przedmiotów Nadzwyczaj Niebezpiecznych zaś pośród Postaci Niezależnych pojawiła się krewna Wielkiego Mistrza Zakonu Sakira, dzielna Helena Eckard.
Adres forum: http://herbia.cba.pl

CzarodziejeZalani Ślizgoni
Po zalaniu lochów ślizgoni byli zmuszeni spędzić parę nocy w Wielkiej Sali, co na pewno dla nikogo nie było zbyt wygodne. Osuszenie ich pokoju wspólnego, a także innych, położonych w pobliżu korytarzy i pomieszczeń okazało się nie być tak łatwe jak początkowo zakładano, więc zostały zamknięte na czas nieokreślony. Tymczasem ktoś wpadł na pomysł, że dormitoria przygotowane dwa lata temu specjalnie dla przyjezdnych z Salem stoją puste, dlatego starannie je wysprzątano i pozwolono ślizgonom tam zamieszkać.
Ponadto grono administratorów Czarodziejów uszczupliło się o Melody Kingston.
Adres forum: http://czarodzieje.my-rpg.com

MorsmordreZmiana genetyki
Zmianie uległa genetyka zwierzęcoustych. Została w niej dodana tabelka wraz z rzutami, tym samym jest to kolejna genetyka, którą można rozwijać za punkty biegłości.
Zmodyfikowany został też opis zaklęcia Levissimus. Od teraz obliczanie tego, w które zaklęcie przemienia się Levissimus zaczyna się zaklęcia, które próbowało się rzucać, nie zaś od początku spisu. Ma to na celu większe zróżnicowanie wylosowywanych czarów.

Adres forum: http://www.morsmordre.net

VampireKingdomAktualizacja Informatorów
Z dniem dzisiejszym, wprowadziliśmy nowe pola profilu do Informatorów. Znajdziecie je bezpośrednio we wzorze.
Administracja Vampire Kingdom prosi graczy, aby uzupełnili swoje Informatory do końca stycznia.
Adres forum: http://vampirekingdom.forumpl.net

 

ZmiennokształtniZmiennokształtni na Discordzie
Dzięki uprzejmości Matthiasa, od dzisiaj porozumiewać możemy się również z poziomu discorda, na który już teraz zapraszam: klik.
Od teraz można porozumiewać się z administracją i graczami Zmiennokształtnych przez dedykowany forum serwer Discorda.
Adres forum: http://www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

 

ShadowYorkNowe szaty
(…) zmianie ulegnie calutka szata graficzna, której przygotowaniem zajmuje się nasz nadworny czarodziej Altharis Martell. Podziękujmy mu za wspomogę forum i razem znajdźmy jakiegoś przystojniaka lub urodziwą damę (o ile w nich gustuje).
Shadows of York mogą się pochwalić nową szatą graficzną, a administratorzy przypominają graczom o uzupełnieniu pól w profilach oraz dzienników z rozgrywkami.
Adres forum: http://www.shadow-york.wxv.pl

CrystalEmpirePonowne otwarcie
Crystal Empire zakończyło fazę beta-testów i otworzyło rejestrację dla nowych graczy.
Adres forum: http://crystalempire.forumpolish.com

 

 

ProeliumNowa rasa
Na forum pojawiła się nowa grywalna rasa – Roboty.
W dzienniku fabularnym pojawił się wpis podsumowujący akcję w Mordowni, a forum zyskało wysuwany boczny panel z nawigacją po najważniejszych tematach fabularnych i mechanicznych oraz widet Discorda, dzięki któremu widać kto aktualnie przebywa na serwerze Proelium.
Adres forum: http://proelium.forumpolish.com

PostMortemAktualizacje
W regulaminie zmianie uległ punkt drugi dotyczący Rozgrywki. Dopisana została w nim informacja o minimalnej długości posta. Od dziś wynosi ona 10 linijek. Stworzone zostało subforum Reszta Świata, w którym można prowadzić rozgrywki poza Rode i jego okolicami. Jak dokładniej się tam poruszać dowiedzieć się można w tym temacie.
Został także wprowadzony regulamin retrospekcji, a z okazji świąt każdy gracz otrzymał po 4 punkty do statystyk. Administracja przypomina również, że 28 stycznia kończy się Jarmark Świąteczny oraz prosi osoby, które jeszcze tego nie uczyniły o uzupełnienie pól w profilach.
Adres forum: http://postmortem.forumpolish.com

tinseltownNominacje Oscarowe
Przypominamy o nominacjach do oscarów. Temat, w którym możecie wstawić nominacje.
Skład administracyjny Tinseltown opuścił Peter Groot. Administratorzy dziękują za współpracę.
Adres forum: http://www.tinseltown.wxv.pl

 

ChicagoChicago po remoncie
Mamy przyjemność powitać was na nowej odsłonie Chicago! Przy okazji na forum zostały zaprowadzone niewielkie porządki: niepotrzebne tematy (w tym nieaktywne już wątki w dziale Inne Gry) zostały przeniesione do archiwum. Również tematy związane z nieaktywnymi postaciami (KP, relacje, telefony, etc.) przeniesiono do kosza. Pojawiło się także nowe tło fabularne, z którym koniecznie powinniście się zapoznać.
Adres forum: http://www.chicago.wxv.pl

LeavenworthNowi moderatorzy
Bardzo przepraszamy za ostatnie opóźnienia w związku z wieściami o zmianach w składzie administracyjnym. Oto one: do naszego grona w rolach moderatorów dołączyli Alfred Mor, Noah Austen oraz Darcy Lane! Gratulujemy i mamy nadzieję, że współpraca będzie przebiegała pomyślnie. Dziękujemy też za pozostałe zgłoszenia!
Ponadto administracja przeprowadza porządki na forum oraz informuje, że na czas sesji egzaminacyjnych maksymalny czas nieobecności został wydłużony do trzech tygodni.
Adres forum: http://www.leavenworth.wxv.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz