visionnews274

VirtualKennelAktualizacja Encyklopedii
Do gry zostały wprowadzone nowe choroby w poradniku "Opieka nad psem" w Encyklopedii. Prosimy o zapoznanie się z nimi.
Niedawno otwarte forum Virtual Kennel zaprasza chętnych do gry hodowcą psów.
Adres forum: http://www.virtualkennel.wxv.pl

 

WarriorCatsNowy moderator
Do grona administracji dołączył drugi moderator - Malinowe Chaszcze, która będzie miała oko na działy Mechanika oraz O Wszystkim. Będzie pilnować awansów, odpowiadać wraz ze mną i Cierniowym Kwiatem za listę wieku oraz sprawdzać, czy w działach offtopowych wszystko jest takie, jak powinno być.
Gratulujemy i życzymy powodzenia na nowym stanowisku.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

tinseltownAdministracyjne przetasowania
W dniu dzisiejszym do grona administracji dołącza Hugo Murrey, Reagan Underwood oraz Persephone Whiteley. Mamy nadzieję, że wszyscy odnajdą się na nowych stanowiskach! Równocześnie żegnamy się z Bettiną Milligan, która opuszcza stanowisko administratora. Bardzo dziękujemy za współpracę!
Adres forum: http://www.tinseltown.wxv.pl

LeavenworthZmiany w Leavenworth
Jak można zauważyć, zaszły kolejne zmiany w składzie administracyjnym. W tym momencie należą do niego Jo Calloway-Carter, Shepherd Rehmeyer, Helena Blumstein oraz Leah Gottlieb. Pozycje moderatorów zajmują Noah Austen, Alfred Mor, Darcy Lane oraz Logan Shires. Zeppelin Carter oraz Eddie Stevenson ze względu na inne obowiązki rezygnują z funkcji administratorów.
Leavenworth zyskało nową szatę graficzną, a administracja zaprasza do zapisów na wydarzenia z drugiej karty fabularnej oraz wyjaśnia działanie interwencji MG.
Adres forum: http://www.leavenworth.wxv.pl

ShadowYorkPunkty
Według mechaniki gry za trzy fabularne wątki, które będą rozegrane oraz zapisane w dzienniku otrzymacie 1 punkt, natomiast jeśli chodzi o retro to do tego jest potrzebnych aż pięć wątków!
Ponadto na Shadows of York zwiększono limit wiekowy dla wampirów.
Adres forum: http://www.shadow-york.wxv.pl/index.htm

MortisNowa domena
Nastąpił ten dzień! Przenieśliśmy się zarówno na nowy hosting, jak i na nową domenę.
Ponadto na Mortis trwa właśnie wieczorek poetycki organizowany przez Stowarzyszenie Magicznych Literatów, rozpoczął się egzamin kończący kurs teleportacji, zaś na błoniach trwa spotkanie Klubu potyczek czarodziejskich dla uczniów. Forum zaprasza także do rozmów na discordzie, śledzenia strony na facebooku oraz zajrzenia na tumblra.
Adres forum: http://mortis.org.pl/

CzekoladoweZabyJednostki badawcze
Do jednostki badawczej może dołączyć wyłącznie postać, która posiada IV poziom biegłości: anatomia, astronomia, historia magii, numerologia, ONMS, runy lub zielarstwo.
Na Morsmordre zmiany w opisie jednostek badawczych organizacji. Postaci, które nie zaprojektowały wciąż własnych badań, zobowiązane są do dnia 15 lutego je przesłać.
Adres forum: http://www.morsmordre.net/

ShinnobiKlimaty
Sporo tematów na forum nie doczekało się jeszcze stosownych wpisów, jednak w dniu dzisiejszym ich liczba zmniejszyła się o jeden! Do mechaniki nic wielkiego nie zostało wprowadzone, jednak niektórych może ucieszyć mały smaczek w postaci pojawienia się opisów klimatów.
Dodatkowo na Ninshu dodano bonus dla lidera klanu.
Adres forum: http://ninshu.cba.pl/index.php

BleachowZasady ocen umiejętności
Zmienione zostają zasady oceny umiejętności na forum. Od tej pory wyznaczonych do tego zadania zostaje trzech GM: Skye, Ryuichi Kagawa i Sayamaka Asagi.
Na Bleach OtherWorld każdy inny GM nie może teraz sprawdzać umiejętności.
Adres forum: http://www.bleachow.eu/index.php

FtpmMagowie
Przychodzi taki moment w roku, gdy Mistrzowie Gildii mianują nowych magów S oraz S+, a opinia publiczna docenia ciężką pracę niezrzeszonych magów oraz funkcjonariuszy publicznych. Ich działania na rzecz gildii oraz społeczeństwa sprawiły, że od tego dnia są oni darzeni większym szacunkiem przez innych.
Ponadto na Fairy Tail Path Magician zaktualizowano temat o Unison Raid.
Adres forum: http://www.ftpm.forumpolish.com

LegendsOfWesterosPojedynki
W temacie Pojedynki została dodana tabelka odnośnie różnych rodzajów broni białej. Dla przykładu walczenie włócznią, bądź kopią zawsze wygra inicjatywę, a na wyższych poziomach wzmocni przebicie pancerza, a także szansa na trafienie przeciwnika w głowę wzrośnie.
Dodatkowo na Legends of Westeros w wątku o ukrytych akcjach dodano wzmiankę odnośnie ruchów postaci.
Adres forum: http://legendsofwesteros.forumotion.com/

EverlordZakon
Zakon (1.2) to przede wszystkim udoskonalenie tego, co już mamy. W tym wypadku rzec można - a nawet trzeba - iż jest to kompletny rework jednej z najważniejszych frakcji w naszym uniwersum: Zakonu Niebiańskiego Płomienia.
Oprócz tego na Everold PBF dodano wątek, w którym zawierają się przydatne treści na temat samych Drugich – reakcje na inne grupy.
Adres forum: http://www.novrahi.pl/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz