The Gifted

Nowy rok nie przyniósł oczekiwanego spokoju. W całym kraju można zaobserwować drastyczny spadek morale wśród obywateli. Świąteczne orędzie prezydenta odnośnie polityki rządowej wobec mutantów nie przyniosło oczekiwanych skutków wizerunkowych.
Największe niepokoje dostrzegalne są w Seattle. Departament Bezpieczeństwa Genetycznego zdobył nowe źródło informacji i dzięki niemu odniósł pierwszy duży sukces.
Założycielka Bractwa Mutantów - Yvonne Marie, zginęła w przeprowadzonej przez Oddział Bezpieczeństwa obławie. Dodatkowo nasze źródło przedstawiło nam położenie głównej siedziby podziemia w Olympii. Oddział taktyczny szykuje strategię likwidacji przyczółka Bractwa.
Oddział infiltracji pod nowym zarządem jest w trakcie zdobywania informacji wywiadowczych. Wynika z nich, że część mutantów w podziemiu jest niezadowolona ze zmiany lidera, którym została młodsza córka Yvonne - Colleen. Gdyby udało się wprowadzić kreta do ich siedziby to być może dałoby się zniszczyć tę organizację od środka.
W ostatnich dniach prezydent Seattle wydał pozwolenie na pokojową manifestację From People to People. Rozumiemy, że nie można im ograniczać wolności słowa, ale nie uważamy za rozsądne pozwolić ruchom promutacyjnym na wyjście na ulice. Genetically Clean na pewno wykona z tego powodu swój ruch, a nie możemy dopuścić do zamieszek na ulicach miasta.
W ciągu ostatniego tygodnia zaobserwowaliśmy ciąg zaginięć. Większość ofiar to mutanci będący w trakcie terapii normalizującej. Nie wiemy, co dzieje się obecnie z zaginionymi, ani kto za tym stoi.

~ z raportu pułkownika Friedricha Wellera do Senatu

thegifted-pbf.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz