visionnews275

HogwartDreamŚwięta
Rozpoczynamy okres świąteczny! W związku z tym uczniowie mają prawo opuścić Hogwart pod warunkiem, że spędzają święta w swoich rodzinnych domach. Chęć taką powinni zgłosić do Opiekuna Domu, a w przypadku jego braku do MG.
Na Hogwart Dream przerwa świąteczna potrwa do 18 lutego czasu realnego.
Adres forum: http://hogwartdream.cba.pl/

ShadowYorkAktualizacje
Na stronie głównej została dokonana aktualizacja informacji - dodano nowy opis do sekcji "odnośnie obecnej fabuły", a także zaktualizowano sekcję "eventy i rozgrywki" - od teraz gracze mogą swobodnie przeglądać wszystkie aktualne prowadzone eventy.
Ponadto na Shadows of York grupa Nefilim została ponownie otwarta, a administracja przypomina o uzupełnieniu profili.
Adres forum: http://www.shadow-york.wxv.pl/index.htm

VampireKingdomZmiany
Drodzy Gracze, zawiadamiamy, że w dwóch tematach wprowadzone zostały pewne zmiany. Pierwszy to Wampiry - Krew, gdzie zostały uzupełnione informacje odnośnie spożywania krwi wampirzej przez kobiety ciężarne w oparciu o charakterystykę dhampirów. Drugi temat Wampiry - Charakterystyka (podrozdział: Przemiana człowieka w wampira), został uzupełniony o zmiany dotyczące wampirzej regeneracji.
Administracja Vampire Kingdom prosi o zapoznanie się ze zmianami.
Adres forum: http://vampirekingdom.forumpl.net/

darkestnightKochani gracze!
Przez długi czas powtarzałyśmy, że im będą ludzie na forum, to takowe będzie otwarte – niezależnie od tego, czy graczy będzie stu czy dziesięciu. Robiłyśmy wszystko co w naszej mocy by trzymać się tego postanowienia. Jesteśmy jednak tylko ludźmi. Na dodatek zmęczonymi ludźmi, którzy nie mają sił ani motywacji do dalszej, bezskutecznej reanimacji.
Z końcem lutego Darkest Night zostanie zamknięte.
Adres forum: http://dnpbf.webd.pl/

CzarodziejeIngerencje Mistrza Gry
Chcąc uporządkować sprawę ingerencji MG oraz ułatwić Wam kontakt z Mistrzami stworzyliśmy temat, w którym możecie zgłaszać się po ingerencje, interwencje w pracy oraz sesje prowadzone przez Mistrza Gry!
Dodatkowo administracja Czarodziejów przypomina o możliwości korzystania z Czarodziejowej Duszy.
Adres forum: http://czarodzieje.my-rpg.com/

ShinnobiPolecił Mi
Z dniem dzisiejszym zostało usunięte z karty postaci "Polecił Mi", każda osoba która odebrała jakikolwiek profit, proszona jest o zwrócenie i na nowo rozłożenie statystyk.
Oprócz tego na Ninshu zaktualizowano listę wieku. Administracja prosi wszystkich o zaktualizowanie profili.
Adres forum: http://ninshu.cba.pl/index.php

TheGiftedKonkurs walentynkowy
Święto zakochanych już blisko, a więc czas na specjalny wątek walentynkowy i okazję do zdobycia wyjątkowej nagrody! Łapcie więc swoje drugie połówki, odpalcie Tindera albo wezwijcie najlepszego przyjaciela - czas wejść do gry!
Konkurs potrwa do 12 lutego do 23.59. Dodatkowo na The Gifted wprowadzono system kostkowy do części wydarzeń.
Adres forum: http://www.the-gifted.wxv.pl/index.htm

EverlordKruki
Kruki (1.3) to kolejna aktualizacja skupiająca się w głównej mierze na jednej z frakcji działających w świecie Everoldu. Tym razem jest to jednak niemal całkowite porzucenie starej ideii Gryfów i Kruków - począwszy od pozostawienia samych Kruków, kończąc na ich działaniu oraz strukturze.
Ponadto na Everoldzie zagościły pomniejsze poprawki kosmetyczne.
Adres forum: http://novrahi.pl/

BlackButlerCzarownica
Niepokojące plotki zaczęły krążyć wśród mieszkańców Londynu, po tym jak dwóch synów lorda Edgara Howarda zmarło w niewyjaśnionych okolicznościach po jednym z polowań. Łowczy zapędzili się w gonitwie za zwierzyną w rejony ciemnego lasu, unikanego przez mieszkańców okolicznych wiosek. Powiada się, że puszcza ta obłożona jest klątwą, zaś niemal w jej centrum znajduje się odosobniona osada, otoczona z trzech stron tą dziką gęstwiną.
Na Black Butler rozpoczął się kolejny event. Wciąż można się zapisywać.
Adres forum: http://blackbutler.cba.pl/

KrolLewLwi cykl życia
Dzięki uprzejmości Zephyra wprowadzamy tabelki pomocne przy liczeniu etapu wiekowego postaci oraz skipów. Korzystanie z nich zostało wyjaśnione w temacie z cyklem życia. Zmiany u postaci krótkometrażowych i długometrażowych, upewnijcie się, czy Wasza postać na pewno jest na dobrym etapie.
Dodatkowo administracja dodała do regulaminu punkt 16, w którym informuje, że od tej pory zakładanie kont nieprzeznaczonych do gry będzie kończyło się ich natychmiastowym usunięciem.
Adres forum: http://pbf.krollew.pl

tinseltownStyczniowe Oscary
Po raz kolejny zakończyło się głosowanie w Oscarach, a teraz nadszedł czas na zapoznanie się z wynikami! Jak już wiadomo zwycięzcy dostali wyróżniający się kolor, który potowarzyszy im do kolejnego głosowania.
Z listą zwycięzców można się zapoznać tutaj
Adres forum: http://www.tinseltown.wxv.pl

PostMortemOdznaki
Dodane zostały nowe odznaki (piwniczne walki, drama queen, wrogowie, imprezowicz, olimpijczyk i pogryziony w derpskim). Całą listę odznak znajdziecie klikając tutaj.
Oprócz tego na Post Mortem zakończony został event dotyczący świątecznego jarmarku, zaś forumowy czas został przesunięty do początku stycznia 2226 roku.
Adres forum: http://postmortem.forumpolish.com/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz