visionnews276

CampOfShadowsPożegnanie
Drodzy Herosi! Przyszedł najwyższy czas, żeby powiedzieć to, co powinno zostać powiedziane już dawno. Nie da się ukryć, że CoS po reaktywacji nie miał ani przez chwilę tego “czegoś”, co na początku i u szczytu swojej kariery. Doskonale wiemy, że to tylko i wyłącznie nasza wina - podjęłyśmy się czegoś, ale okazało się, że nie jesteśmy w stanie sztucznie podtrzymywać Obozu Cieni przy życiu.
Obóz Cieni zakończył działalność.
Adres forum: http://www.camp-of-shadows.wxv.pl/

CzekoladoweZabyMożliwości postaci
Dotychczasowe uniki okazały się - jak to często bywa - bez sensu, postaci zajmujące się zawodowo aktywnościami otrzymywały punkty zbyt wysokie i nieadekwatne do pozostałych fragmentów mechaniki; zawsze kładziemy nacisk na rozwój - dotychczasowy system pozwalał na stworzenie postaci o zbyt dużych możliwościach w niektórych aspektach, postaci, których zaklęciem trafić się nie da.
Na Morsmordre zmiany.
Adres forum: http://www.morsmordre.net/

MortisTajna poczta
W tym roku z okazji Święta Zakochanych organizujemy Tajną Pocztę Walentynkową! Udział wziąć może każdy, zarówno dorosły jak i nieletni członek magicznego społeczeństwa! Wystarczy wysłać przygotowaną kartkę lub wybrany dla Tej Wyjątkowej Osoby podarek na prywatną wiadomość konta Mistrza Gry,
Na Mortisie walentynki zostaną rozesłane anonimowo dnia 14 lutego.
Adres forum: https://mortis.org.pl/index.php

CzarodziejeEvent walentynkowy
W te Walentynki Słodka Swatka przygotowała dla Ciebie coś wyjątkowego! Jeśli marzysz o miłości rodem z Zakochanej bez pamięci albo zwyczajnie nie chcesz tego dnia siedzieć samotnie w domu, weź udział w jedynych w swoim rodzaju randkach w ciemno organizowanych pod patronatem miesięcznika Czarownica!
Na Czarodziejach formularze zgłoszeniowe do nowej zabawy należy nadsyłać na pocztę Słodkiej Swatki do 11 lutego. Ponadto pojawił się punkt w regulaminie precyzujący zdejmowanie rang postaciom nieaktywnym i możliwość rezerwacji wizerunków.
Adres forum: http://czarodzieje.my-rpg.com/

ZmiennokształtniTłusty Czwartek
Pączki i pączusie, kto o nich nie słyszał? Kaloryczna piękność, rozpływająca się marmolada truskawkowa bądź jakakolwiek inna w ustach, zaowocowana tradycją chrześcijańską, jako ostatni czwartek przed wielkim postem. Tak, moi drodzy oraz moje drogie, rozpoczął się Tłusty Czwartek!
Zmiennokształtni rozdają pączki, które zapewnią postaciom specjalne efekty.
Adres forum: http://www.zmiennoksztaltni.wxv.pl/

AvengersAssembleNabór
Z przykrością informujemy was, że Mistrz Gry, Madame Web, nie będzie mogła już kontynuować prowadzenia fabuł z powodu problemów osobistych. Prowadzony przez nią event zostanie zakończony jeszcze z jej konta, a biorący w nim udział gracze dostaną zadośćuczynienie za długość oczekiwania.
Avengers Assemble poszukują nowego Mistrza Gry. Zgłoszenia do Kapitana Ameryki.
Adres forum: http://avengers-assemble.forumpolish.com/

NewYorkZmiany
Z racji tego, że pomoc była nam niesamowicie szybko potrzebna zaprosiłyśmy do współpracy dwie cudowne osoby, których zgłoszenia najbardziej spełniały nasze oczekiwania, a mianowicie Mercy Wakefield oraz Leonilde Harrington.
Oprócz tego na New York zmiany w regulaminie, wydłużono czas rezerwacji do końca lutego z 2 dni (48 h) na 4 dni (96 h), pojawiła się grupa dodatkowa, czyli Mr. Big, do akcji wkroczyła też Plotkara.
Adres forum: http://www.nyc.wxv.pl/

GrizzlyLaneRegulaminowe aktualizacje
W celu ochrony waszych postaci i uniknięcia nieprzyjemnych sytuacji, jakie mogą wyniknąć podczas m.in. gier zbiorowych (eventów), wraz z dniem dzisiejszym, w regulaminie pojawiają się trzy nowe zapiski.
Na Berrylane zmiany w regulaminie.
Adres forum: http://www.berrylane.wxv.pl/index.htm

HelloBostonPoczta walentynkowa
W związku ze zbliżającym się Dniem Świętego Walentego (14 lutego) na forum w dniu dzisiejszym rusza poczta, poprzez którą możecie wysłać swojej sympatii co tylko zechcecie! Kartka Walentynowa, bukiet róż, pluszowy miś, pudełko czekoladek, zaproszenie na kolację…?
Dodatkowo na Hello Boston ruszyła loteria fabularna, zaś miasto przygotowuje szereg atrakcji z tej okazji.
Adres forum: http://www.hello-boston.wxv.pl/index.htm

AntyrisNowości
Valor może pochwalić się nowym logiem, nowymi obrazkami rang, zmieniono także niektóre nazwy rang, zaś Inyene awansowała na rangę Alfy Armii Lasu. Na forum odbywa się event zbieracki oraz konkurs na loga grup. Administracja planuje także rozszerzyć menu ziół, rozdzielić rangi na grupy oraz ustalić system towarzyszy postaci.
Adres forum: http://www.valor.wxv.pl/index.htm

YloPrzełączanie kont
Dla osób posiadających multikonta została na forum wprowadzona możliwość swobodnego przełączania się między kontami, bez potrzeby wylogowania. Aby połączyć ze sobą konta i używać tej opcji, należy podłączyć swoje multikonta pod konto główne w panelu użytkownika (szukajcie opcji "Przełączanie kont" na samym dole menu w panelu).
Ponadto na Ylo menu użytkownika przeszło dużą zmianę, usunięto także shoutboxa.
Adres forum: http://ylo.cba.pl/

LuciferumWzór informatora
Na forum doczekaliśmy się - w końcu - nowego wzoru informatorów. Troszku to trwało, ale to wina serwera zwanego życia i krótkiej pamięci Head Admina. Niemniej mamy nowy, piękny wzór, dopasowany do obecnej szaty graficznej.
Administracja Luciferum uprasza graczy aby zmienili swoje stare wzory na nowe.
Adres forum: http://luciferum.forumpolish.com/

YaoiGakuenZmiany w organizacji
Zmieniliśmy delikatnie odcienie kolorów grup, a ponadto zmieniły się niektóre nazwy. Dodano też opisy grup; znajdziecie je tutaj.
Oprócz tego na Rainbow RPG dodano w regulaminie punkt o zasadach dotyczących twórczości własnej, a dodatkowo regulamin został lekko skrócony.
Adres forum: http://www.rainbow-rpg.aaf.pl/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz