visionnews279

HogwartDreamProrok
To wciąż wydaje się szokujące, jednak mroczny znak znów pojawił się na niebie. Miało do tego dojść w Dolinie Godryka, jeszcze przed świętami. Kluczowe mają tu być zeznania mugoli podsłuchane przez jednego z czarodziejów zamieszkujących tamtą okolicę, jednak szczegóły pozostają owiane tajemnicą. Miał pojawić się tam czarownik w ciemnym płaszczu, co zapewne wiele osób może skojarzyć z osobą śmierciożercy Jamesa Harvina, który odpowiada za niedawne napadnięcie stażystki Proroka Codziennego Samanthy Goldrey.
Na Hogwart Dream ukazało się nowe wydanie Proroka Codziennego, a w nim skrót najważniejszych wydarzeń.
Adres forum: http://hogwartdream.cba.pl/

xmenrpgiconXR Project 2018
Urodzinowy XR Project 2018 wystartował dwa miesiące temu, ale dopiero od dziś jego pierwsze rezultaty zaczynają być odczuwalne na samym forum. Zaczynamy delikatnie i powoli od lekkiej reorganizacji forów, w których mieszczą się lokacje Instytutu Xaviera. Mamy nadzieję, że obecny układ będzie bardziej intuicyjny i wygodniejszy niż poprzedni oraz że powoli lepiej się orientować w strukturze samego budynku.
Na X-Men RPG zmieniła się organizacja części fabularnych lokacji. Więcej w tym temacie.
Adres forum: http://xmenrpg.pigk.net/

HerbiaWyniki
Konkurs walentynkowy na Herbii rozstrzygnięty! Na podium zmieściła się aż czwórka graczy: Yoel i Kot Czeladnik razem na miejscu pierwszym, Sherds na drugim i Guede na trzecim. Każde z nich otrzymuje dwie nagrody - jedną dla siebie, a drugą dla wybranej przez siebie postaci innego gracza.
Nadesłane prace na konkurs walentynkowy na Herbii przeczytać można tutaj.
Adres forum: http://herbia.cba.pl/

ShadowYorkChaos i strach
Marcus Dark, Wielki Czarownik York zawiódł szefa Instytutu i nie pojawił się na polu walki, przez co zniszczenia były znacznie większe. Marcus miał jednak całkiem dobre usprawiedliwienie dla swej absencji – odnalazł osoby, które były winne tajemniczemu eksperymentowi. Nefilim zdrajca, pięćsetletni wampir Maggart i pragnący być stwórcą czystej rasy wilkołaków Bermon Nedro, wspólnymi siłami, choć każdy z innych pobudek, wprowadzili w świat podziemnych chaos i strach. Czas więc zacząć polowanie, ale kto wykona pierwszy ruch?
Na Shadow of York Alfa nowej sfory podejmuje kroki w kierunku współpracy z Clave, a wampiry znalazły się w fatalnym położeniu.
Adres forum: http://www.shadow-york.wxv.pl/

LuciferumTo już jest koniec!
Dziękujemy wszystkim, za cudowne 5 miesięcy! Niestety to już koniec. Luciferum upadło, jakkolwiek by to nie brzmiało. Niemniej było cudownie i Administracja ma nadzieję, że spotkamy się jeszcze kiedyś w podobnym gronie. Karty Postaci możecie sobie sami wziąć, tego działu nie zamknęliśmy.
Luciferum kończy działalność.
Adres forum: http://luciferum.forumpolish.com/

ZmiennokształtniPostacie specjalne
Wasz najleniwszy z adminów ukończył właśnie krótką charakterystykę Postaci Specjalnych. W ramach zasady lepiej późno niż wcale proszę o minimum wyrozumiałości. Tak czy inaczej osoby zainteresowane zachęcam do zajrzenia do tego tematu, w celu zapoznania się z tym, co może Eleonora, a w czym namieszać potrafi Viltis.
Ponadto na Zmiennokszłatnych, postacie otrzymały nowe pole do uzupełnienia w profilu - wagę. Zmieniły się też wymogi otrzymywania wypłaty w banku.
Adres forum: http://www.zmiennoksztaltni.wxv.pl/

CzekoladoweZabyParszywki
Specjalnie dla Was i z myślą o Was oddajemy Wam do dyspozycji sto zupełnie nowych parszywek do losowania. Tym samym rozstrzygnięty został dawny konkurs na parszywki, punkty dla tych, którzy wysłali swoje propozycje zostały naliczone.
Oprócz tego na Morsmordre zmieniony został ranking przypału, pojawiły się zaś możliwe do losowania konsekwencje krytycznych zdarzeń w klubie pojedynków.
Adres forum: http://www.morsmordre.net/

MortisEventy wiosenne
Przygotowania do eventów wiosennych czas zacząć! Hogwart szykuje się do corocznego balu, a Klub Miłośników Natury organizuje akcję zbierania ziół zwieńczoną puszczaniem wianków na pobliskiej rzece.
Dodatkowo Mortis poszukuje rąk do pracy.
Adres forum: https://mortis.org.pl/

ShinjuregashiShakuton i specjalizacje
Pierwszą i chyba największą zmianą jest dokładne opisanie nowego systemu specjalizacji, oraz usunięcie podziału na wioski chodź w tym przypadku znajdziecie kilka wyjątków takich jak specjalizacje związane z żywiołami, oraz walka we mgle, lecz nie lękajcie się. I na ten problem znajdziecie odpowiedź w TYM TEMACIE.
Ponadto na Ninja Gaiden dodano klan posługujący się Elementem Skwaru.
Adres forum: http://ninjagaiden.pl/

ChicagoRemont
W najbliższą niedzielę, 4 marca, forum zostanie zamknięte na czas remontu. Standardowo, dla bezpieczeństwa zalecam skopiowanie i zapisanie danych z pól profilowych, gdyż nigdy nic nie wiadomo.
Administracja Chicago przygotowuje graczy do zmian.
Adres forum: http://www.chicago.wxv.pl/

WhiteOakNominacje
Z okazji zbliżających się urodzin naszego forum - startujemy z nominacjami do ZŁOTYCH DĘBÓW. To nagrody dla naszych użytkowników, którzy przez całe istnienie forum wprowadzili wiele barwnych postaci i szalonych wątków, które warto w jakiś sposób upamiętnić!
Nominacje na White Oak potrwają do piątku, do godziny 00:00.
Adres forum: http://www.white-oak.wxv.pl/

VampireKingdomNowy rozdział
Wszelkie przemowy Tajemniczego Kapłana, jakoby na świecie istniały nocne kreatury, które żywią się krwią, ucichły. Od miesiąca nie widziano go, a także nie słyszano więcej jego kazań, ostrzeżeń i nawoływań do walki z istotami nocy. Został uznany za zaginionego, bowiem nikt nie ma pojęcia, co się z nim stało.
Na Vampire Kingdom pojawił się nowy rozdział fabularny.
Adres forum: http://vampirekingdom.forumpl.net/

QasharZmiany
System dziedziczenia gatunków został bardziej rozbudowany i teraz opiera się na głównych prawach genetyki (z pewnymi odstępstwami). Szczegóły tego systemu są jednak dostępne tylko dla MG, gracze nie potrzebują tej wiedzy.
Oprócz tego na Dragon Domination, pisklętom przysługuje 7 punktów do wydania na własne cechy, zostały dodane wynaturzenia, została zablokowana możliwość grania trzeciokrwistymi, nawet poprzez bycie pisklęciem ze związku dwóch mieszańców, nie tylko smoki ze ścieżką Mentora mogą trenować inne, Mentorzy mogą szkolić smoki niższego bądź równego stopnia co oni, każda mikstura legendarna ma 80% szansy na wytworzenie, zaś efekty Mikstury Wolności i Płynne Przekleństwo zostało wydłużone.
Adres forum: http://www.dragon-domination.wxv.pl/

ShinnobiTechniki
Konoha-Ryū Yanagi - Genjutsu rangi C, wymaga teraz techniki: Kasumi Juusha no Jutsu. Zmiana ponieważ technika którą wcześniej wymagała nie istnieje na forum. Proszę dostosować swoje karty postaci do tej zmiany.
Oprócz tego na Ninshu klan Yotsuki: Raigā Bomu i Raigyaku Suihei wymagają teraz Rariatto.
Adres forum: http://ninshu.cba.pl/

EverlordŻniwiarze
Przejdźmy jednak do sedna - podlinkowania wszelkich nowych rzeczy oraz krótkiego ich opisu. Na pierwszy ogień pójdzie tradycyjnie jedna z frakcji - Żniwiarze, jak już pewnie zdążyliście się zorientować. Mówić tutaj można o potężnych zmianach, gdyż zdecydowanie nie jest to już ta sama organizacja co niegdyś.
Everold prezentuje kolejny pakiet zmian.
Adres forum: http://novrahi.pl/

CrystalEmpirePotwór
Fioletowo-różowe niebo, które pojawiło się nad Larnwick, nie przestało być tematem do dyskusji wszystkich mieszkańców. Zebranie, które zostało zorganizowane w środku nocy, w trybie natychmiastowym zostało brutalnie przetrwane przez wtargnięcie sakiki. Potwór odnalazł energię naznaczonej, która zawitała z ciekawości na zgromadzenie. Tylko nieliczni, w tym wybrany niedawno Rycerz Zodiaku zdecydowali się na walkę z sakiki.
Ponadto na Crystal Empire pojawił się odświeżony opis Magii Żywiołów oraz Iskier Dusz, został założony temat na powroty do gry po utracie koloru i trafienia do grupy nieaktywnych, szykowana jest też niespodzianka na Dzień Kobiet.
Adres forum: http://crystalempire.forumpolish.com/

NYCNowy styl
Jak możecie zauważyć, z okazji miesięcznicy forum przygotowaliśmy dla Was nowy wygląd. Mamy nadzieję, że szybko do niego przywykniecie i przypadnie Wam od do gustu! Jednocześnie przepraszamy za tak długie wyłączenie dostępu do forum, które miało miejsce głównie ze względów technicznych.
Oprócz tego na New York wprowadzono konto Universal Person, zaś z ekipy odeszli Cat Fraser (Kitty) oraz Deborah Fallcon (Insomnia).
Adres forum: http://www.nyc.wxv.pl/

FialarisInnoświat
Z pewnością jesteś świadomy, że świat, w którym przyszło ci egzystować, wcale nie jest tak wspaniały jak w baśniach; przepełniony prawymi rycerzami i herosami. W tym świecie nawet bogowie pogrążeni są w chaosie i lęku. Tak, nawet wszechpotężni dygoczą na myśl o swoim końcu. To niemożliwe, aby zabić boga, powiadasz?
Na scenie PBFowej pojawiło się nowe forum o tematyce fantasy.
Adres forum: http://innoswiat.forumpolish.com/

ProeliumArtefakty
Na forum pojawiły się artefakty oraz opis roślinności! Ponadto dokonano czystek nieaktywnych użytkowników, pojawiły się więc nowe konta do adopcji - a sam temat jest dostępny dla niezalogowanych osób. Bunt robotów zbiera krwawe żniwo w Forcie Centralnym - która ze stron konfliktu wyjdzie z walki jako zwycięzca?
Adres forum: http://proelium.forumpolish.com/

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (1)

Dodaj komentarz