visionnews280

ChicagoWiosna w Chicago
Jesteśmy tu dla was. Odświeżona szata graficzna – bo przecież już za chwilę wiosna, prawda? Oznacza to, że nigdzie się nie wybieramy. Nie, nie i jeszcze raz nie. Nieważne, że życie (i obowiązki!) daje nam w kość i czasu wolnego mamy tyle, co nic. Serio. Na forum panuje spokój, każdy pisze posty w swoim tempie i chwała wam za to. Szacunek, brak kłótni – czy można chcieć więcej? Jasne, że nie.
Chicago zyskało nową, wiosenną szatę graficzną.
Adres forum: http://www.chicago.wxv.pl

SwosuUniwersytecki event
Aby umilić wam jeszcze bardziej obecność na forum ruszają zapisy na pierwszy event! Festyn rozpoczynający sezon sportowy! Nie zabraknie jedzenia, muzyki i dobrej zabawy! Ostrzegamy nasz Duke już zwąchał jakieś atrakcje!
Ponadto pojawił się pierwszy wpis od forumowej plotkary.
Adres forum: http://www.southwestern.wxv.pl

NYCDzień Św. Patryka
Wielkimi krokami zbliża się Dzień Świętego Patryka. Choć jest to narodowe święto Irlandczyków, cieszy się dużym zainteresowaniem w innych państwach, w tym w USA. Szykujemy na tę okazję kilka większych atrakcji, przede wszystkim maraton z przygotowaną specjalnie mechaniką przyznawania punktów dla uczestników.
Oprócz tego na New York do pomocy na stanowisko moderatora została przyjęta Helena Porter.
Adres forum: http://www.nyc.wxv.pl

ValorAtak potworów!
Krainę Valor zaatakowały potwory. Pojawiają się w losowych miejscach i muszą zostać pokonane!
Więcej informacji w tym temacie. Administracja utworzyła także dodatkową arenę dla każdej z grup.
Adres forum: http://www.valor.wxv.pl

 

KrolLewLwie aktualności
Temat, który dotychczas służył do upominania się o PD za akcje fabularne zyskał dodatkową funkcję - można tam prosić o odnowienie utraconych punktów życia, o ile, oczywiście, dana postać na to zasłużyła.
Pojawiły się także zmiany kosmetyczne dotyczące ziół oraz nowe zasady zastawania uzdrowicielem lub zaklinaczem. Pełen opis zmian znajdziecie tutaj.
Adres forum: http://pbf.krollew.pl

LegendsOfWesterosPojedynki
Licznym zmianom uległ system prowadzenia pojedynków. Zmodyfikowane zostały szanse na ogłuszenie. Modyfikacjom uległy także bonusy, otrzymywane z tytułu osiągnięcia odpowiedniego poziomu panowania nad bronią. Została też wprowadzona drobna zmiana w mechanice rozbrojenia. Aby dokładnie zapoznać się ze zmianami zapraszam do tematu Pojedynki.
Oprócz tego na Legends of Westeros wprowadzona została także nowa umiejętność - Logistyka.
Adres forum: http://legendsofwesteros.forumotion.com/

ZmiennokształtniDzień Kobiet
Z okazji tego niezwykłego święta, życzymy wszystkim damom najlepszych w tym zakresie życzeń - zdrowia, pomyślności, spełnienia najskrytszych marzeń, znalezienia osoby najbliższej sercu oraz tego, abyście niczego w swoim życiu nie żałowały, biorąc z niego garściami. Ale, uwaga! To nie jest wszystko, co dla Was przygotowaliśmy!
Na Zmiennokształtnych każda z Pań otrzymała bukiet kwiatów, a do tego karteczkę z wróżbą.
Adres forum: http://www.zmiennoksztaltni.wxv.pl/

BloodlinesBe my bloody valentine
Zima w Seattle jest piękna. Biel śniegu w cudowny sposób łączy się z brązem pni oraz zielenią igieł i liści niektórych drzew, z brunatnymi i szarymi barwami cegieł oraz stali, a czerwone dodatki w postaci bardzo licznych serduszek i różyczek bardzo dobrze z tym wszystkim kontrastują i nadają całości wyjątkowego charakteru.
Na Bloodlines podsumowanie wydarzeń z nocy 14 lutego 1999r.
Adres forum: http://bloodlines.pl/

CzekoladoweZabySzybkie wątki
Miło nam ogłosić, że zgodnie z obietnicą zawartą w propozycjach stworzone zostało subforum specjalnie na rozgrywanie szybkich wątków, z krótkimi postami, w którym nie są naliczane punkty. Od dzisiaj możecie prowadzić tam wątki związane z pojedynkami lub bójkami.
Na Morsmordre zmieniony został także opis zaklęcia obliviate.
Adres forum: http://www.morsmordre.net

CzarodziejeKlub Pojedynków
Ha! Spodziewaliście się, że w dobie tych wszystkich zakłóceń zrezygnujemy z poprowadzenia Klubu Pojedynków? Zaklęcia będą śmigać, więc lepiej podciągnijcie się szybko w punktach kuferkowych, ale nawet jeśli wam ich brakuje to nie ma powodu do zmartwień.
Dodatkowo na Czarodziejach specjalne warsztaty poświęcone pracy w Departamencie Międzynarodowej Współpracy Czarodziejów.
Adres forum: http://czarodzieje.forumpolish.com/

 

VirusNowy layout
Na forum pojawił się nowy layout (no shit Sherlock). Poza wizualną metamorfozą Virus przeszedł kilka innych aktualizacji.
Oprócz tego na Virusie Lazarus został nowy Mistrzem Gry, zaś z tej funkcji rezygnuje Neely. Dodatkowo na dokończenie kart z bazy danych użytkownicy mają czas do końca tygodnia, do godziny 20:00.
Adres forum: http://virus.forumpl.net/

RiverdaleHighSchoolRiverdale School Chatroom
Chatroom utworzony dla wszystkich uczniów i absolwentów Riverdale. Chcesz znaleźć drugą osobę do projektu, nie pamiętasz co było zadane, planujesz wpadnięcie w odwiedziny po długim czasie, a może zwyczajnie chcesz sobie porozmawiać z innymi? To miejsce dla ciebie!
Ponadto administracja Riverdale High School przypomina o aktualizacjach postaci.
Adres forum: http://riverdale.forumpolish.com/

PokemonCrystalNiech nam żyją Crystalowiczki!
Witajcie dziewczyny! Nazywam się Takeshi i w imieniu wszystkich mężczyzn chciałbym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Waszego święta! Tak, tak, dzisiaj mamy ósmy marca, czyli Dzień Kobiet.
Na Pokemon Crystal zabawa na Dzień Kobiet. Każdej dziewczyna, która odpowie na pytanie, jak wyobraża sobie dowolną męską postać z anime 'Pokemon' bądź mangi 'Pokemon Adventures' w wersji żeńskiej, zdobędzie 3 Rare Candy lub 3 dowolne TMy, a także 2CD.
Adres forum: http://www.pokemoncrystal.wxv.pl/index.htm

FialarisBonus dla Pań
W marcu świętujemy Dzień Kobiet! Z tej okazji przez cały miesiąc każda żeńska postać otrzymuje bonus +10 do testów umiejętności Socjalnych przeciwko mężczyznom.
Oprócz tego na Innoświecie zmieniono funkcję Zgody dla MG, trwają także poprawki kosmetyczne.
Adres forum: http://innoswiat.forumpolish.com/

DbawNowa Era
Data planowanego rozpoczęcia Nowej Ery ogłoszona: 04.04.2018. Co to faktycznie oznacza? Powiew świeżości we wszystkich kluczowych aspektach działania forum. Nowa mechanika dająca możliwość szerokiego rozwoju postaci i strategicznej walki, czyli wiele godzin świetnej zabawy. Nowa, inspirująca fabuła na forum, której ostateczny wygląd zależeć będzie tylko od posunięć graczy uczestniczących w evencie Smoczy Oddech.
Dragon Ball New Generation oferuje także w ramach przyszłych zmian nową skórkę i czytelniejszy podział tematyczny działów.
Adres forum: http://dbng.forumpl.net/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz