Dragon Domination

Aurora, kraina stworzona przez bogów, wypełniona magiczną fauną i florą. Pomiędzy tym wszystkim królowały Smoki - uwielbione przez swoich stwórców wielkie, majestatyczne gady. Barwa ich łusek była nieskazitelnie czysta, istniało siedem gatunków smoków, każdy odmienny ale tak samo piękny i zdumiewający. Żyły beztrosko, ale miały jeden nakaz - mogły się łączyć tylko z przedstawicielami swojego gatunku, mieszanie krwi było zabronione. Ponadto smoki musiały oddawać odpowiednią cześć swoim bogom i składać im liczne ofiary ze zwierzyny na jaką polowały.
Tak mijały dekady i tysiąclecia, wszechobecny pokój przesycał całą krainę. Dnia jednak pewnego doszło do czegoś niespotykanego - na świat przyszedł smok, który kolorem łusek nie pasował do żadnej z istniejących ras - był tęczowy. Żaden z gadów nie miał wątpliwości - był pierwszym mieszańcem narodzonym z zakazanego, mieszanego związku. Pomiędzy smokami zaczął tworzyć się rozłam pomiędzy tymi, które były przerażone "abominacją" i chciały ją czym prędzej zgładzić, a tymi, które widziały w niej nową potęgę. Nie wiadomo co stało się z tamtym tęczowym smokiem, jednakże po nim mieszańców zaczęło rodzić się coraz więcej.
Wewnętrzny konflikt zaczął coraz bardziej narastać. Czystokrwiści poróżnili się pomiędzy sobą i zaczęli toczyć bratobójczą wojnę o prawa dla mieszańców. Smocza krew zaczęła skażać świętą ziemie krainy. Gady zaczęły być tak pochłonięte wojną, że zapomniały o swoich bogach i poświęcaniu im odpowiedniej ilości uwagi.
Nie trzeba było długo czekać na reakcje bogów. Byli oburzeni postawą ich ukochanych dzieci, a ich bratobójczy konflikt tylko ich obrzydzał. Postanowili ukarać więc Smoki, zabierając im długowieczność. Mieli nadzieje, że kara ta sprawi, że porzucą dawne waśnie i do ich życia wróci harmonia. Mylili się jednak, a za przyczynę klątwy zostały obarczone Mieszańce. Coraz więcej przelewało się smoczej krwi. Ziemia stawała się wypłowiała, drzewa zaczęły usychać, zwierzyna zdziczała a woda w rzekach stała się obrzydliwa w smaku. Świat zaczął obumierać od konfliktu majestatycznych smoków. Bogowie są coraz bardziej wściekli i są gotowi zesłać na krainę nawet najgorsze z plag byle uspokoić smoczą wojnę - nawet, jeśli będą zmuszeni do zgładzenia wszelkiego życia w krainie.
Smoki muszą teraz połączyć swe siły aby walczyć w imię swoich idei. Pierwszy ród już powstał - Pradawna Krew, który zrzesza tylko Czystokrwiste gady, wrogów Mieszańców. Co na to druga strona konfliktu? Wkrótce się przekonamy!

dragon-domination.wxv.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz