Over Undertale

Obrazek
Nowe życie i nowy start, nie zawsze znaczą przyszłość malującą się w szczęśliwszych i cieplejszych barwach. O tym też coraz bardziej przekonuje się rasa potworów, dawnych mieszkańców Podziemi, którzy po wiekach zniewolenia przez ludzi, wreszcie wydostają się ze swojego więzienia, by od teraz zamieszkać w sąsiedztwie dawnych oprawców.
Strąceni na pogranicza oraz do slumsów miasta leżącego u podnóży sławnej góry, starają się na nowo nauczyć życia zgodnego z regułami świata powierzchni oraz ludzkimi prawami. Nie pomagają w tym jednak ani różnice w wyglądzie, ani też magiczne moce jakimi władają, a które zbyt często wzbudzają obawę i nieufność.
Zniknął potworzy król, zniknęło również ludzkie dziecko mające pierwotnie pełnić rolę ambasadora, a szczegóły dotyczące projektu zniszczenia więżącej ich do niedawna magicznej bariery, muszą być skrzętnie ukrywane. Coraz częściej słyszy się o demonstracjach przedstawicieli obu ras. Wiele potworów dość ma nieuczciwego i rasistowskiego traktowania, a jeszcze więcej ludzi nie chce oglądać cudacznych straszydeł za progiem domu. Widmo niechcianego konfliktu wisi nad miastem Ebott.

Jesteśmy rozwijającym się forum zrzeszającym zarówno fanów gry UNDERTALE, jak i ludzi, którzy po prostu nie mają gdzie grać. Odchodzimy od schematów wytypowanych przez inne fora i wprowadzamy własne, świeże pomysły. Poziomy postaci i doświadczenie zastąpiliśmy tak zwanymi FD, czyli Fragmentami Dusz, które zbiera się poprzez osiągnięcia. Każdy może grać swoim własnym OC, lub ubiegać się o przyznanie postaci kanonicznej. Nie zapominajmy też o naszym czacie, gdzie dzieją się rzeczy nie do opisania!

Serdecznie zapraszamy na OVER UNDERTALE!

over-undertale.forumotion.com

Over Undertale na forum Vision Lighthouse

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz