visionnews287

YloNowe karty postaci
Wprowadzamy dziś zupełnie nowe Karty Postaci. Poprzednie Karty były bardzo ubogie w informacje i miały nieco przestarzałą formę, co postanowiliśmy poprawić.
Z pełną informacją o zmianach można się zapoznać w tym ogłoszeniu. Ponadto forum zostało zoptymalizowane pod względem szybkości ładowania i wagi.
Adres forum: http://www.ylo.cba.pl

VampireDiariesWampirze moderatorki
Pragniemy ogłosić, że moderatorkami VD zostają: Stefan Salvatore i Nina Dove Court! Nowe osóbki witamy cieplutko w ekipie
Administracja Vampire Diaries dziękuje za wszystkie zgłoszenia.
Adres forum: http://www.vampire-diaries.wxv.pl

 

NYCPostacie i rozgrywka miesiąca
Od wczoraj (piątek) można oddawać swój głos na postacie i rozgrywkę miesiąca. Ankieta potrwa do 30 kwietnia do godziny 23:59.
Adres forum: http://www.nyc.wxv.pl

 

 

BerrylaneLoża Zasłużonych
W marcowej edycji Loży Zasłużonych wygrywają Elizabeth Nelson oraz Charles Woodhart, a decyzją administracji do zwycięzców wyjątkowo dołączają dwie, a nie jedna osoba i są to Joycelyn Baker oraz Vincent Heathcliff.
Adres forum: http://www.berrylane.wxv.pl

 

SanJoseTotal Drama Island
Wciąż trwają zapisy do eventu Total Drama Island i to już naprawdę ostatni dzwonek, żeby dostać zadanie castingowe i zawalczyć o udział w show. Czekamy na "filmiki" do 29.04. Przybywajcie zbijać kokosy!
San Jose wprowadziło Albumy Rodzinne, jest też nowe wydanie forumowej gazety, a w administracji pojawiły się przetasowania. Więcej o tych wydarzeniach można przeczytaj tutaj.
Adres forum: https://sanjose.jcink.net

BloodlinesOtwarcie frakcji Anarchów
Z tej okazji pragniemy Was poinformować o otwarciu Anarchów jako grywalnej Sekty. Od tego momentu tworzenie postaci pochodzących z tej grupy jest możliwe. Sabat z kolei, tak jak informowaliśmy na początku, pozostaje niegrywalny i nie ulegnie to zmianie. Idąc za tropem nowych możliwości gry oraz biorąc pod uwagę rozwój forum, coraz większą ilość wątków i napływających graczy poszukujemy kolejnego Narratora.
Oprócz tego na Bloodlines zdobywanie kolejnych kropek zostało nieco inaczej rozłożone w czasie, został dodany opis nowego zaburzenia psychicznego jakim jest Anhedonia, opublikowano Fabularne FAQ, dodano dział z lokacją podziemnej sieci labiryntów i pomieszczeń dla Nosferatu. Dzięki wsparciu Lethit pojawiło się tłumaczenie Rodowodów klanu Ventrue, a wraz z ukończeniem nocy 15 lutego 1999 r. nastąpi przeskok czasowy o kilka miesięcy.
Adres forum: http://www.bloodlines.pl/

ZmiennokształtniSegregacja
Administracja prężnie wprowadza zmiany w strukturze i działaniu forum - został już zaktualizowany temat powiązany z przemianami, a temat przewodni rang powoli brnie do przodu (a przede wszystkim pojawiła się propozycja Kowboi na Dzikim Zachodzie). W związku ze zwiększeniem liczby postów do kolejnej przemiany, wymagana jest segregacja obecnych metamorfoz oraz przystosowanie się do nowych progów.
Ponadto na Zmiennokształtnych na stanowisko administratora awansował William Henderson, zaś Nerezza Constanzi została Mistrzem Gry.
Adres forum: http://www.zmiennoksztaltni.wxv.pl/

CzekoladoweZabyZmiany
Obniżone zaklęcie Zakonników związane z poziomem biegłości organizacji odtąd nie musi wywodzić się z dziedziny obrony przed czarną magią. Może wywodzić się z dowolnej dziedziny za wyjątkiem czarnej magii.
Dodatkowo na Morsmordre zmianie uległo zaklęcie finite, usunięty został eliksir mopsusa, zmieniona została mechanika jasnowidzenia, ze sklepiku usunięte zostały karty tarota oraz szklana kula, usunięte zostało dotychczasowe działanie biegłości wróżbiarstwo wobec jasnowidzów. W opisie statystyk pojawiła się tabela dookreślająca, jak należy przekładać mechaniczne punkty statystyk na ich fabularny sens, a biegłości zostały wzbogacone o specjalizacje.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

AvengersAssembleDzienniki
Pojawił się nowy dział, Dzienniki, w którym należy umieszczać informacje o swoich sesjach korzystając z dostępnego wzoru. Użytkownicy piszący sesje już od dłuższego czasu mogą wrzucić je hurtem w jednym poście, jednak każdą kolejną fabułę należy umieszczać w nowym poście.
Na Avengers Assemble posiadanie dziennika jest obowiązkowe dla każdego gracza.
Adres forum: http://avengers-assemble.forumpolish.com/

RiverdaleHighSchoolMini-event forumowy
Informujemy także, że w poniedziałek rozpocznie się mini-event forumowy - otwarcie galerii Remora Laverne. Potrwa on kilka dni, dlatego liczymy na waszą aktywność. Podczas eventu będzie można zdobyć zarówno punkty reputacji, jak i umiejętności.
Administracja Riverdale High School przypomina ponadto, że aby zaliczyć rok trzeba mieć odbyte dwie lekcje/oddane projekty.
Adres forum: http://riverdale.forumpolish.com/

FtpmAktualizacje
Zaktualizowaliśmy luźne ramy zaklęć. Dodaliśmy rozpiskę osłabień oraz spięliśmy wszystkie dodatkowe informacje o buffach i debuffach w jeden element. Przypominamy, że są to wciąż "luźne ramy", więc w zależności od zaklęcia, techniczny może się ich mniej lub bardziej trzymać.
Administracja Fairy Tail Path Magician uprasza o informację w księdze zaklęć, by odpowiedni zasięg po prostu dopisać, jeśli ktoś miał w opisie zaklęcia "zasięg adekwatny do rangi".
Adres forum: http://ftpm.forumpolish.com/

ShadowYorkAktualizacja fabuły
Dzisiaj została dokonana aktualizacja fabuły! Możecie się z nią zapoznać bezpośrednio w tabeli na stronie głównej, a także w temacie poniżej:
http://www.shadow-york.wxv.pl/topics1/309.htm#12107
Ponadto na Shadows of York wciąż trwają prace nad questami, administracja przypomina o odegraniu choroby, dokonano porządków w tematach kto zagra / poszukiwania, administracja zachęca także do wbijania do relacji i wzywania Mistrza Gry. W razie potrzeby zaprasza tutaj i tutaj.
Adres forum: http://www.shadow-york.wxv.pl/index.htm

VattghernPrzenosiny
Przenosiny forum na nowy adres odbyły się szybko i sprawnie. Większość graczy zdążyła zaimportować stare postacie, ale przybyło nam też nieco świeżej krwi, w związku z czym kontynuujemy poszerzanie lokacji Novigradu (planując także dodanie kilka pozamiejskich). Powiększyła nam się także kadra — na stanowisko prowadzącej powróciła po przerwie nasza stała graczka Orlaith.
Dodatkowo na Vatt'ghern powstał temat pt. „Życie Novigradu”, zbierający plotki, zlecenia oraz ogłoszenia, pojawiły się też medale.
Adres forum: http://vattghern.com/

 

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (2)

Dodaj komentarz