visionnews288

LegendsOfWesterosMagia rodzi się na nowo
Westeros nigdy nie będzie już takie samo. Po wielu latach pokoju znowu zawitała do niego wojna. W zasadzie wszystkie królestwa ruszyły na mniejsze lub większe wojny. Nadszedł czas rozliczeń pomiędzy największymi rodami, a cenę za za ich spory poniosą niewinni ludzie, walczący za honor swoich panów.
Na Legends of Westeros dodano kilkanaście nowych umiejętności związanych z magicznymi mocami oraz kilkadziesiąt czarów. Ponadto administracja postanowiła zrekompensować wszystkim zakładającymi konto przed pojawieniem się magii to, że nie mogli wykupić związanych z nią umiejętności wrodzonych.
Adres forum: http://legendsofwesteros.forumotion.com/

KoldovstoretzMisje poboczne
Przede wszystkim pojawiły się nowe misje poboczne, do udziału w których serdecznie zapraszamy, zapewniając przy okazji garść wrażeń i, przy ukończeniu misji z powodzeniem, interesujące fanty.
Oprócz tego na Petersburgu ruszyły również zapisy na Bal Maskowy, w najbliższych tygodniach wprowadzane będą zmiany w mechanice forum, do niektórych rytuałów zostały dodane dodatkowe wymagania, zaś wygląd forum uległ kosmetycznym zmianom.
Adres forum: http://petersburg.forum.st/

ShadowYorkPożar w Muzeum York!
2 kwietnia w godzinach wieczornych doszło do pożaru w Muzeum York, gdzie odbyć miała się aukcja. Niestety spokojny przebiegł wydarzenia został przerwany przez pożar. Nie wiadomo kto podłożył ogień ale policja podejrzewa gościu zaproszonych na aukcję. Trawa dochodzenie w tej sprawie.
Na Shadows of York sesja tylko dla Nefilim, start w poniedziałek. Dodatkowo administracja przypomina o zbliżającym się terminie podliczeń.
Adres forum: http://www.shadow-york.wxv.pl/index.htm

ZmiennokształtniZmiana pól
Rzucono propozycją zmiany pól dotyczących zgód na rany, choroby, śmierć oraz gwałt, co przyczyniło się także do dodania do obecnego systemu progów - które zostały dokładniej opisane w poszczególnych tematach (Choroby i Statystyki).
Administracja Zmiennokształtnych uprasza o uzupełnienie pól profilu.
Adres forum: http://www.zmiennoksztaltni.wxv.pl/

CzarodziejeOdbudowa dormitorium Slytherinu
Po wielu miesiącach w końcu zakończono remont lochów i dormitorium Slytherinu, a co za tym idzie Ślizgoni zostali przeniesieni ze skrzydła Salem z powrotem do swoich pomieszczeń. W związku ze stratami poniesionymi podczas zniszczeń, każdy Ślizgon ma prawo do rzutu kostką w Pokoju Wspólnym.
Ponadto na Czarodziejach dyskusja na temat wytwarzania czarodziejskich przedmiotów.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

CzekoladoweZabyKlub Pojedynków
Zmianie uległ punkt 5. regulaminu klubu pojedynków dotyczący terminów odpisów: od teraz terminy obejmują obie strony walczące, a zatem niemożliwe staje się grzecznościowe czekanie na przeciwnika, który miga się od walki.
Ponadto na Morsmordre na pasku bocznym pojawił się odnośnik do skróconej wersji mechaniki walki wręcz.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

ProeliumPrace renowacyjne
Na forum trwają prace renowacyjne - Proelium pojawi się z nową szatą graficzną oraz pełną zawartością fabularną (pojawią się m.in. bestie legendarne i choroby), której jeszcze brakuje w spisach. Z szacunku do grających już osób forum nie zostanie zamknięte, by gracze w spokoju mogli kontynuować swoje rozgrywki.
Rejestracja na Proelium została tymczasowo wyłączona.
Adres forum: http://proelium.forumpolish.com/

AtlasChmurWiosenny festyn
4 maja władze miasta Polis zapraszają wszystkich mieszkańców do parku Zieleniec, gdzie odbędzie się wiosenny festyn. Rozpoczęcie festynu przewidziane jest na godzinny popołudniowe (16.00). Radzimy zabrać coś cieplejszego do założenia na wieczór. Przewidziane jest wiele atrakcji, ale najbardziej wieść się niesie, że na festynie zostanie pokazana pierwsza superinteligentna maszyna, która ma zrewolucjonizować przemysł.
Na Atlasie Chmur rozpoczął się event dla wszystkich.
Adres forum: http://atlas.forumpolish.com/

TheGiftedNowa mechanika mocy
Z dumą możemy ogłosić nową mechanikę mocy! By wyjść wam naprzeciw i zapewnić dobrą rozrywkę zarówno laikom jak i osobom chcącym rozwijać technicznie swoje postaci, niczym w starych grach stolikowych, macie dwie opcje do wyboru przy nowym rozpisywaniu swoich mocy <3
Oprócz tego na The Gifted w polach profilowych pojawiło się miejsce na wagę i wzrost, a funkcję moderatora przyjął Hopper.
Adres forum: http://www.the-gifted.wxv.pl/index.htm

ShinnobiEgzaminy przerwane!
W pobliżu konohy pojawił się demon siejący spustoszenie, wydaje się że ktoś za tym stoi. Wszyscy ninja proszeni są o pomoc.
Uczestnicy egzaminu którzy wezmą udział w wydarzeniu będą mogli zostać nagrodzeni awansem. Ponadto na Ninshu Klan Juugo zostaje zamrożony do odwołania oraz aktualizacja Technik własnych. Wszystkie techniki które nie są zgodne z nowymi wytycznymi zostają zamrożone, a graczom przysługuje darmowa zmiana TW.
Adres forum: http://ninshu.cba.pl/index.php

FinalAtonementZapisy na wstępniaka
Jako, że na forum znajduje się już trochę osób to wypadałoby rozpocząć jakoś rozgrywkę na forum. Dlatego też otwieram zapisy do mojego mini evenciku. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zapisy zbieram do piątku do godziny 18.
Na Final Atonement zapisy na pierwsze wydarzenie.
Adres forum: http://final-atonement.forumpolish.com/

KrolLewLwi Junior Admin
Mamy nowego Junior Admina - Kykczora! Życzymy powodzenia w pełnieniu nowej funkcji. Kykczor zastąpił dotychczasowego juniora, Wendigo, za którego pracę na rzecz administracji serdecznie dziękujemy.
Drugi punkt Regulaminu Marginesu został doprecyzowany i można się z nim zapoznać tutaj. Ponadto konta, które nie dokonały aktualizacji profili zostały zawieszone.
Adres forum: https://pbf.krollew.pl

MiamiKoniec Denver
Niecałe półtora miesiąca po otwarciu forum o Denver zostało zamknięte.
Adres forum: http://www.denver.wxv.pl

 

 

VampireDiariesAktualizacja regulaminu
W związku z małym zamieszaniem, zostały wprowadzone dwie istotne zmiany w regulaminie.
Zmiany dotyczą posiadania dzieci postaci kanonicznych, multilokacji i przejmowania kanonów i można się z nimi zapoznać w tym ogłoszeniu.
Adres forum: http://www.vampire-diaries.wxv.pl

 

NYCKwartał NYC
W dniu dzisiejszym, tj. 3 maja, obchodzimy dokładnie trzecią miesięcznicę forum! Dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za bycie częścią naszego forum.
Z tej okazji administracja NYC przygotowała infografikę ze statystykami forum.
Adres forum: http://www.nyc.wxv.pl

SanJoseBeka miesiąca
Właśnie świętujemy pierwszy miesiąc San Jose! Ponadto... TUMDUDUDUM! Ogłaszamy pierwszą w historii San Jose BEKĘ miesiąca! Postacią, która w kwietniu najbardziej Was rozbawiła jest - Marina Hoffman.
Administracja San Jose przygotowała też dla graczy odznaki. Ich lista znajduje się tutaj.
Adres forum: https://sanjose.jcink.net

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz