visionnews289

WarriorCatsZmiany administracyjne
Informujemy, że zostali wybrani nowi moderatorzy forum: Wilczy Szlak i Zajęczy Sus. Od dziś będą dbać o porządek na forum, pilnować przestrzegania regulaminu ogólnego oraz działu z grami, zamykać i przenosić do archiwum niepotrzebne tematy, a także poprawiać rażące błędy w postach użytkowników.
Jednocześnie Fiołkowy Świt ogłasza swoje zejście ze stanowiska administratora, a jego następca ma zostać ogłoszony w najbliższym czasie.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

BerrylaneWiosenne porządki
Nie tylko pogoda za oknem przynosi nam nieoczekiwane zmiany, również Berrylane przeszło ostatnio niezwykłą metamorfozę i niczym poczwarka przeobraża się w pięknego motyla. Już teraz możecie podziwiać cudowny nowy wygląd forum.
Berrylane zyskało też dwie nowe moderatorki: Elizabeth Nelson i Stanleya Calverta, a na forum pojawiła się loteria – Majówkowe Szaleństwo. Administracja zapowiada również zmiany oraz nadchodzący event.
Adres forum: http://www.berrylane.wxv.pl

SanJoseZmiany w ekipie!
Chcielibyśmy Was poinformować, że zaszły u nas pewne zmiany w składzie administracji. Żegnamy Anię/Dafni, która wprowadzała nieprzyjemną atmosferę na forum i niestety nie możemy już dłużej współpracować. Pragniemy również przeprosić wszystkich za nieprzyjemności, jakich mogli doznać z jej strony. Niepoprawne zachowanie koleżanki doprowadziło również do rezygnacji Kate, jednak liczymy, że jest to rozwiązanie tymczasowe, a kiedy emocje opadną, wróci do nas. Skład z powodu nieobecności opuszcza również Zgroza/William.
Adres forum: https://sanjose.jcink.net

LondonCallingPierwsza bitwa rozegrana
Pierwsza bitwa postaci dobiegła końca. Z radością ogłaszamy, że zwycięzcą został Clayton Belmonte! Wielkie brawa! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. W przeciągu tygodnia na pw szczęśliwca pojawi się wiadomość z obiecanym koszyczkiem grafiki, w którego skład wchodzą; avatary, podpis i crackshipy z wybraną postacią. Gratulacje składamy także na ręce rywalki.
Już niedługo na London Calling rozpocznie się kolejna bitwa.
Adres forum: http://www.london-calling.wxv.pl

ZmiennokształtniNowy styl
Więc... Przyszły nowe zmiany, wreszcie takie zmiany, dzięki którym, mam nadzieję, uda się ponownie rozkręcić forum i powoli popchać je do przodu. Pierwszą z kluczowych zmian jest styl - za co bardzo dziękuję Nikicie Fyodorov, bo naprawdę się przy tym trzeba napracować, żeby stworzyć coś, a przede wszystkim poświęcić swój wolny czas dla naszej internetowej rodzinki.
Ponadto na Zmiennokształtnych zmieniono ogłoszenie, a w miejsce ugrupowań miasteczkowych wstawiono ugrupowania powiązane z odgrywaniem ról.
Adres forum: http://www.zmiennoksztaltni.wxv.pl/

VampireKingdomOdejście
Z przykrością informuję, że nasza kochana Lady M, podjęła decyzję o odejściu z forum. Wiąże się to także z jej odejściem ze stanowiska Administratora Forum, jak i bycia Mistrzem Gry.
Na Vampire Kingdom sesje jakie prowadziła Lady M przejęte zostają przez Cromwella. Ruszył nabór na Mistrza Gry.
Adres forum: http://vampirekingdom.forumpl.net/

CzarodziejeWarsztaty w teatrze
W okresie wakacyjnym planuję zorganizować zajęcia aktorskie, otwarte dla wszystkich chętnych! Nie przewiduję ograniczeń wiekowych, więc zaproszeni czuć się mogą uczniowie, studenci jak i dorośli. Będziecie podzieleni w grupy, które będą miały kilka zadań do wykonania.
Oprócz tego na Czarodziejach można się zgłaszać do pierwszej obróbki artefaktów.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

AtlasChmurRIP
Ze względu na brak zainteresowania eventem i generalnie spadkiem aktywności zapytałam ludzi na discordzie czy komukolwiek chce się tutaj jeszcze pisać... I wyszło na to, że nie.
Atlas Chmur kończy swoją działalność, zostawiając jednocześnie forum do wglądu.
Adres forum: http://atlas.forumpolish.com/

TheGiftedZmiany
Szeregi naszej administracji na ten moment ulegają lekkiemu uszczupleniu, bowiem żegnamy się z Colleen, której olbrzymie chcemy podziękować za cały wkład w forum, okazane wsparcie, poświęcony czas oraz odwalanie naprawdę znakomitej roboty przy tworzeniu TG.
Ponadto na The Gifted, Alba tymczasowo rezygnuje z posady admina, pojawił się nowy styl, w regulaminie dodano nowy punkt, trwa także ankieta dotycząca eventów głosowych.
Adres forum: http://www.the-gifted.wxv.pl/index.htm

SnM CrossoverAwans na Chuunina
Zmienił się sposób awansu na Chuunina. Od teraz nie trzeba iść na egzamin na Chuunina, a wystarczy odbyć misję, kiedy już spełnia się wymagania na nową rangę. Decyzja została podyktowana tym, że gracze spędzali dużo czasu na egzaminie i każdy chciał go przechodzić w swoim tempie przez co niektórzy się niecierpliwili.
Adres forum: http://shinobinomono.pl/index.php

SpectrofobiaWyzwania Maj-Lipiec 2018
Czy jest coś bardziej orzeźwiającego niż pierwszy wiosenny deszcz? Pozwól swej postaci zakosztować tej przyjemności. Baw się, tańcz, skacz przez kałuże, całuj z ukochanym/ukochaną… albo po prostu ile sił w nogach uciekaj przed wiosenną ulewą!
To tylko jedno z nowych wyzwań na Spectrofobii. Można je przeczytać tutaj.
Adres forum: http://www.spectrofobia.cba.pl/index.php

EverlordAktualizacje
Na wstępie najważniejsza informacja – przechodzimy na prawie czysty storytelling. Niemal całej mechanice mówimy papa i machamy na pożegnanie. System walki wypadł przez okno, umiejętności zniknęły z Kart Postaci, a procentowy system sławy poszedł do piachu.
Na Everoldzie sprowadzono całą rozgrywkę do jednego działu, zebrano wszystkie potrzebne linki w jednym miejscu, zaktualizowano też system wzywania starych użytkowników, powróciła była administratorka – Eirlys, wprowadzono także kolejne drobne poprawki do stylu oraz przywrócono kolorowe avatary.
Adres forum: http://www.novrahi.pl/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz