Drachen

Wkrocz w sam środek dzikiej krainy jako majestatyczny Smok i odkryj jej największe tajemnice. Na twej drodze staną nie tylko inne Smoki, ale i straszliwe bestie, potężna magia i śmiertelne choroby. Każdy dzień to próba sił i starcie z bezlitosną matką naturą. Inteligentne Smoki jako broń mają nie tylko różne rodzaje zionięć, ale także władzę nad żywiołami i znajomość magicznych surowców. Dbaj o relacje z innymi, bo samemu trudno przetrwać w tym nieprzyjaznym świecie. Smoki nie są już na szczycie łańcucha pokarmowego, a z roku na rok są coraz słabsze i bardziej skarłowaciałe. Nikt jednak nie wie co jest tego przyczyną, a przeszłość tych istot jest owiana tajemnicą. Czy gady te wrócą do dawnej świetności, czy może wyginą?

drachen.webd.pro

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (3)

  • Jeśli otrzymujecie komunikat "Forbidden" bądź podobny, potwierdźcie jeszcze raz enterem adres forum. Problem wynika prawdopodobnie z hostingu cba, na którym jest VL.

  • Czcionka jest zdecydowanie za ciemna w stosunku do tła... źle się to czyta.

  • Gość (Drachen)

    Odnośnik bezpośredni

    Wydaje mi się, że to u ciebie tkwi problem - bo widzę, że nie tylko nam zwracasz uwagę na rzekomy "zły kontrast", podczas gdy tamte fora gdzie zwracałeś na to uwagę także miały czytelną czcionkę ;) Proponuje więc sprawdzić nasycenie kolorów na matrycy swojego monitora, możliwe, że jest uszkodzony.

    Nikt dotychczas na czcionkę nie narzekał, była ona także przeze mnie sprawdzana na rożnych monitorach + laptopie i telefonie i wszędzie jest jak najbardziej czytelna. Nie będę jej rozjaśniać bo wtedy będzie efekt odwrotny - jasna czcionka na ciemnym tle bardzo mocno męczy oczy (zwłaszcza kiedy na forum siedzi się w ciemnym pokoju w środku nocy)

Dodaj komentarz