visionnews298

BlackButlerKlątwa zażegnana
Niszczycielki ogień opanowali mieszkańcy sąsiednich osad, ale niestety nie chcieli oni zdradzić zbyt wiele. Nie ostał się ani jeden dom w całości, a osadnicy bądź zginęli w płomieniach bądź uciekli do lasu. Co zaskakujące, po tym tragicznym zdarzeniu niewyjaśnione zgony ustały całkiem, a opowieści o strasznych wilkołakach zepchnięto w niepamięć.
Na Black Butler ukazał się nowy numer gazetki The Times, a w nim skrót ostatnich wydarzeń fabularnych.
Adres forum: http://blackbutler.cba.pl

ChernobylZoneChernobyl Zone
Tego dnia stracił już wielu braci. Najpierw zaskoczyła ich emisja, która zmiotła część patroli, a teraz ten atak monolitu. Był pewien, że sytuacja w Prypeci została opanowana, a monolit jest w odwrocie, jednak raporty jego zwiadowców się nie sprawdziły, gdy kilkanaście minut po emisji ich pozycje zostały zaatakowane.
Ruszyła fanowska kontynuacja trylogii, akcja dzieje się na początku roku 2016.
Adres forum: http://www.chernobyl-zone.cba.pl

TorontoUszczuplona administracja
W związku z pracą oraz zawirowaniami w życiu prywatnym w dniu dzisiejszym ze stanowiska administratora zrezygnowała Letta, a więc Hunter Blackwell. Z tego miejsca chciałybyśmy serdecznie podziękować za wkład włożony w rozwój forum oraz spędzony z nami czas, a jednocześnie żywimy nadzieję, że wkrótce do nas wróci chociaż w roli gracza. Na dzień dzisiejszy Letta rezygnuje bowiem również z gry jako użytkownik.
Administracja Toronto nie przewiduje na chwilę obecną przeprowadzenia uzupełnienia składu.
Adres forum: http://www.toronto.wxv.pl

SanJoseNowy styl San Jose!
Po mozolnym grzebaniu w kodach, burzliwych naradach, kolorystycznych bataliach - JEST! Zanurzcie się w nasz nowy, san jose'owy, bajerancki styl!
Z pełną listą udogodnień związanych z nową szatą graficzną można się zapoznać tutaj. Na San Jose udostępniono graczom Oś czasu, która ma pomóc w uporządkowaniu rozgrywanych wątków. Ponadto grono administracyjne opuściła Weronika (Terry).
Adres forum: https://sanjose.jcink.net

WhiteOakNowe szaty i MG
Postanowiłyśmy również wprowadzić w życie Mistrza Gry, dlatego w Waszych kalendarzach czekać mogą na Was nowe zadania. Prosimy o wzięcie ich pod uwagę w najbliższych grach.
White Oak zyskało odświeżony, letni styl. Nastąpiły również przeniesienia uprawnień administracyjnych na kilku kontach, z którymi można się zapoznać tutaj.
Adres forum: http://www.white-oak.wxv.pl

DrachenSmocze mini-eventy
Wystartowała pierwsza edycja Mini-eventów. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami i wzięcia w nich udziału. Na start nie ma nic bardzo trudnego, istnieje także możliwość wykonania zadań w grupie.
Na Drachen pojawiło się też podsumowanie pierwszego tygodnia, aktualizacja systemu polowań oraz zostały zwiększone nagrody za Punkty Pomocy.
Adres forum: http://www.drachen.wxv.pl

ShadowYorkNabór na MG
Z przykrością informujemy, iż temat z zadaniami od Mistrza Gry ponownie zawitał w archiwum. Jest nam niezmiernie z tego powodu przykro, jednak musicie zrozumieć, iż przy obecnym składzie - zaledwie 2 aktywnych Mistrzów Gry - nie jesteśmy w stanie udźwignąć dodatkowej paczki obowiązków przy obecnej ich ilości. Prosimy o zrozumienie, a przy tym przypominamy, że ruszyła rekrutacja na stanowisko MG.
Z warunkami zgłoszenia się do roli Mistrza Gry można się zapoznać w tym ogłoszeniu.
Adres forum: http://www.shadow-york.wxv.pl

CzekoladoweZabyZmiany w biegłościach
Dziś to, co morsy lubią najbardziej: zmiany w biegłościach. Mamy nadzieję, że już ostatnie. Zmienione zostały nazwy biegłości silna wola i jasny umysł: odtąd są to kolejno wytrzymałość fizyczna i odporność psychiczna.
O wprowadzonych zmianach informuje to ogłoszenie.
Adres forum: https://www.morsmordre.net

CzarodziejeWakacje Czarodziejów!
Z okazji wakacji, zorganizowany zostaje event, związany z magicznym pensjonatem w miasteczku. Więcej możecie poczytać tutaj.
Dla młodych czarodziejów i ich opiekunów został zorganizowany wyjazd do Meksyku. W jego trakcie administracja pozwala na posiadanie więcej niż jednego aktywnego wątku w myślodsiewniach. Od teraz domy rodzinne są darmowe i można je zakładać w forum świstoklików. Zostały też otwarte zapisy na Pojedynek Literacki.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org

VattghernKto jest online?
Wgrane zostało rozszerzenie pokazujące aktywnych użytkowników z ostatnich 24h. Absolutny must have, przepraszamy, że tak późno.
Adres forum: http://vattghern.com

 

 

CaledoniaPrzeskok czasowy i konkurs
Na forum planujemy zrobić przeskok czasowy do czerwca 2023 roku. Przeskok planowany jest za dwa tygodnie, jednakże w niektórych grupach może się on delikatnie opóźnić.
Administracja Caledoni z okazji pół roku istnienia zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na pojedynek na śmierć i życie. Zgłaszać można się do 20 lipca.
Adres forum: http://caledonia.cba.pl

NinshuComiesięczne PNy
Czas na darmowe, comiesięczne PNy. W chwili rozliczania na forum jest 45 aktywnych użytkowników w ciągu ostatnich 24h. Daje to 9 PN dla każdego.
Z listą osób, które są uprawnione do odebrania PNów można zapoznać się tutaj.
Adres forum: http://ninshu.cba.pl

BleachowUniwersalny termin postowania
Uniwersalnym terminem na napisanie posta, bez konieczności usprawiedliwiania nieobecności, ani otrzymania kar fabularnych podczas eventu, jest koniec doby wg czasu polskiego liczony na co najmniej 72 godziny od momentu posta poprzedniej osoby z kolejki.
Administracja Bleach OtherWorld doprecyzowała zasady dotyczące maksymalnego czasu na napisanie posta w sesji.
Adres forum: http://www.bleachow.eu

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz