visionnews299

ShadowYorkDemon w cyrku!
Do miasta przyjechał cyrk wędrowny, który miał nową atrakcję. Atrakcję, której nikt nigdy nie widział. Podobno złapali prawdziwego demona i teraz chcą go zaprezentować całemu światu. Magiczna część społeczeństwa oczywiście w to nie wierzyła, a ludzie byli ciekawi czegoś nowego i fascynującego. Ludzie potrzebują takich atrakcji.
Na Shadows of York ogłoszono nowy event, a ponadto od teraz można posiadać nie 3 a 5 umiejętności dodatkowych.
Adres forum: http://www.shadow-york.wxv.pl/index.htm

KoldovstoretzCiemno wszędzie
Przechodzimy do Was dzisiaj z nowymi informacjami. Jak widać – styl forum uległ zmianom na rzecz ciemniejszej kolorystyki, dlatego mamy ogromną nadzieję, że przypadnie Wam do gustu nowa odsłona.
Ponadto na Petersburgu w regulaminie pojawiła się modyfikacja w punkcie I.7 i I.8, na forum zawitała nowa loteria Welesa, a także kolejne misje do rozwiązania. Dodatkowo zamieszczony został wzór karty postaci dla mugoli oraz zmodyfikowano również wzór do korespondencji. Ze składu odeszła Vera Drăculescu, w związku z czym ruszył nabór na moderatora, podobnie jak i na Welesa.
Adres forum: http://petersburg.forum.st/

CzekoladoweZabyTrzy lata
Dokładnie trzy lata temu Morsmordre powróciło online. Od tamtego czasu zmieniło się wiele, zmieniliśmy się my, zmieniło się forum, niezmieniona pozostała pasja i radość, jaką niesie ze sobą ta zabawa. Kolejne rocznice zaczynają wzruszać, nieprzerwanie z nami jesteście, nieprzerwanie wciąż chcecie się bawić: dziękujemy, bez Was - naszych morsów - utalentowanych twórców, a także Waszych ciekawych i wielowymiarowych postaci, to forum nie było takie samo.
Na Morsmordre zostały dodane grafiki osiągnięć, pojawiły się Karty Tarota, zmienione zostały różdżki, pojawiła się druga część Złotych Myśli, a także dwa nowe osiągnięcia: Na głowie kwietny ma wianek i Wyrocznia, dodano 10 nowych lokacji, zmianie uległy umiejętności przysługujące za IV poziom biegłości Śmierciożerców i Gwardzistów oraz III poziom biegłości Zakonu Feniksa, a oprócz tego forum oferuje także tapety na pulpit z motywami przewodnimi Morsmordre.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

MagicLullabyStaże
Po ukończeniu magicznej szkoły przychodzi taki czas, że należy zdecydować, co dalej będzie się robić. Młodzi dorośli wkraczają w inny świat, gdzie oceny przyjmują różną, często niejawną formę. Co to oznacza? Muszą bardziej się starać.
Na Magic Lullaby pojawił się temat ze stażami, a karty postaci na profilach pokazują się również gościom. Zostało również zaktualizowane jedno z pól (ranga zmieniła się na zajęcie).
Adres forum: http://magiclullaby.forumpl.net/

CzarodziejeZmiana w płatności
Nastąpiła delikatna korekta jeśli chodzi o płacenie za mieszkania i domy dla naszych postaci. Teraz, gdy ktoś chce kupić jedno z wyżej wymienionych, musi uiścić opłatę w temacie ze zmianami galeonów, a następnie link do opłaty dodać w kodzie zgłoszeniowym w temacie ze spisem mieszkańców.
Oprócz tego na Czarodziejach Blaithin ''Fire'' A. Dear postanowiła zrezygnować z funkcji Mistrza Gry i moderatora chatboxu.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

TheGiftedAktualizacja
Zaktualizowałyśmy dla was fabułę - rozpisałyśmy ją od zera, uwzględniając istnienie wszystkich grup fabularnych, podejście polityczne do mutantów oraz ich sytuację na świecie.
Dodatkowo na The Gifted do składu administracyjnego powróciła Alba Delgado, zaś do Grona Mistrzów Gry dołączyli Viggo Hetfield oraz Ronnie Henderson. Ponadto hierarchia we Frakcjach została połączona ze spisem ludności. Zmianie uległ również regulamin.
Adres forum: http://www.the-gifted.wxv.pl/index.htm

VirusWakacyjny event
Event jest długoterminowy, ponieważ będzie trwać od dnia dzisiejszego (15.07) aż do 15.09, czyli daje nam to aż dwa miesiące na zabawę! Zasady są bardzo proste, a nagrody bardzo cenne. Zwłaszcza, że można je zdobyć tylko i wyłącznie podczas eventu, są limitowane i w innym wypadku nie do zdobycia, tak więc warto!
Ponadto na Virusie trwają zapisy na kurs samoobrony dla S.SPEC i obywateli M3.
Adres forum: http://virus.forumpl.net/

DbawXeno Senshi
Chcesz stworzyć wersję swojej postaci z apokaliptycznej przyszłości? Gdzie ludzi została tylko garstka, a najsilniejsi z nich walczą o przetrwanie? Czy może postać, która poszła inną drogą i zamiast zostać bohaterem, stała się przeciwnością tego w co wierzyła?Nie zwlekaj!
Na Dragon Ball Another Universe rusza Patrol Czasu.
Adres forum: http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/

RiverdaleHighSchoolZmiany
W związku z tym, że nasze postacie zwyczajnie dorastają, grupy na forum zostały zmienione, by zapewnić przyjemną rozgrywkę wszystkim użytkownikom bez gubienia się w jednym wielkim tłumie.
Oprócz tego na Riverdale High School rozstrzygnięto plebiscyty, wszystkie dotychczasowe poszukiwania zostały usunięte, a Frey Orion Clawerich traci tytuł Reitza.
Adres forum: http://riverdale.forumpolish.com/

FtpmTarg Legend
Z pewnością nie spodziewali się blasku, jaki zalał rynek gdy rozłożyła na nim swoje stoisko. Wśród wielu błyskotek oraz biżuterii, najbardziej uwagę zwracało jednak kilka przedmiotów wyłożonych z samego przodu. Nieco podniszczone, z widocznymi śladami zużycia…
Event na Fairy Tail Path Magician zakończy się 23.07.
Adres forum: http://ftpm.forumpolish.com/

AtarashiiBonusy/atrybuty
Wszystkie bonusy/atrybuty zawarte w przedmiotach eterycznych i talizmanie zostały wyciągnięte do Waszych profili w postaci spisu bonusów. Innymi słowy z dniem dzisiejszym została utworzona specjalna rubryka pod sekcją z odznakami, w której zawierają się informacje o każdym bonusie Waszego bohatera/bohaterki.
Ponadto na Atarashii została wydana łatka do torby z przedmiotami oraz zaktualizowany został system przyznawania lootu za pisanie postów.
Adres forum: http://atarashii.pl/index.php

YloBliżej Discorda
Od dziś mamy bliższe połączenie forum z Discordem. Informacje na temat niektórych nowych wątków i postów z forum będą automatycznie pojawiać się na naszym forumowym Discordzie, co - mam nadzieję - pomoże szybciej zauważyć posty z ogłoszeniami administracji i użytkowników oraz ułatwi odnalezienie ich.
Administracja dodała również Discordowy widget. O tym jak działa i jak go włączyć można przeczytać tutaj.
Adres forum: http://www.ylo.cba.pl

BerrylaneLoża Zasłużonych
W czerwcowej edycji Loży Zasłużonych wygrywają: Miles Allen, Talissa Sykes oraz Colin Winchester. Decyzją administracji do grupy dodatkowo trafia Eugene Dulcin! Pamiętajcie, aby w ciągu 72h przesłać na konto Berrylane informację o wybranym przez Was kuponie (nie może to być ten, który braliście w ostatniej edycji Loży, o ile jakiś Wam przysługiwał). Kiedy otrzymamy od Was tę wiadomość, w Waszych dzienniczkach pojawią się nagrody. Zwycięzcom oraz wszystkim nominowanym serdecznie gratulujemy!
Adres forum: http://www.berrylane.wxv.pl

SanJoseKlubowe poruszenie
W San Jose zaczął działać nowy klub - tym razem tajny i niezbyt legalny. Ale czy to nie jest nawet bardziej interesujące?
Więcej o nowym klubie można poczytać w spisie stowarzyszeń. W związku z powstaniem nowej placówki pojawiła się też odznaka za członkostwo.
Adres forum: https://sanjose.jcink.net

 

TorontoKanadyjskie usprawnienia
W celu usprawnienia działalności forum oraz chęci zapobiegania notorycznemu dezaktywowaniu i zakładaniu kolejnych postaci, z dniem dzisiejszym, tj. 18.07.2018, nastąpiła zmiana w regulaminie. W punkcie głównym pt. Postacie został dodany podpunkt numer 11, mówiący: „W przypadku posiadania na forum trzech nieaktywnych postaci, niemożliwe jest założenie następnego konta, a jedynie aktywacja jednego z wcześniej porzuconych.”
Administracja Toronto informuje też, że od tej pory wszystkie ogłoszenia odnośnie aktualizacji forumowych zasad będą się pojawiały jako nowy post w temacie z regulaminem.
Adres forum: http://www.toronto.wxv.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz