visionnews300

EclipseSystem Semblance
System Semblance uległ całkowitej zmianie. Od teraz nie ma podziału na techniki, jak również ich poziomy. Nie musicie nic zmieniać, wystarczy jedynie edycja opisu całego Semblance by jasno nakreślał granice samej mocy. Potem możecie improwizować z technikami.
Oprócz tego na Eclipse PA znika na stałe ze statystyk, lekkiej zmianie uległa również zasada zdobywania nowych cech, a osiągnięcia zostały chwilowo zdjęte.
Adres forum: http://eclipse.forumpolish.com/

ShadowYorkTematy z zadaniami
Z dniem dzisiejszym w działach czarowników, wampirów, wilkołaków i nefilim pojawiły się nowe tematy - tak zwane tematy z zadaniami (i nie tylko), w których znajduje się lista wszystkich dostępnych questów dla danej frakcji.
Ponadto administracja Shadows of York przypomina o trwających poszukiwaniach na stanowisko MG oraz informuje o zbliżającym się terminie podliczenia sesji. Dodatkowo sprawdzanie KP zostało tymczasowo zawieszone.
Adres forum: http://www.shadow-york.wxv.pl/index.htm

MortisUaktualnianie KP
Kolejny rok szkolny w Hogwarcie dobiegł końca. W zawiązku z tym wszystkich, którym udało się w tym roku zdać, prosimy o uaktualnienie informacji w kartach postaci. Wszystkie poprawki powinny zostać zgłoszone w odpowiednim temacie.
Adres forum: https://mortis.org.pl/index.php

 

TheGiftedZmiany
Zmian ciąg dalszy, no kto by pomyślał! Wychodząc wam naprzeciw, staramy się udoskonalać nasze forum na każdej płaszczyźnie.
Na The Gifted rozpisano i uzupełniono vademecum o najczęściej zadawane pytania, rozpisano poszczególne rang w hierarchii oraz zaktualizowano pozycje w Bractwie. Zostały również wprowadzone zmiany w szablonie informatora poprzez dodanie takich rubryczek jak lęki oraz uwagi do MG.
Adres forum: http://www.the-gifted.wxv.pl/index.htm

CaledoniaPrzeskok
Sam przeskok ma miejsce w tym tygodniu. W Arkadii może on się jednak opóźnić ze względu na odbywające się treningi oraz patrol. Możecie na spokojnie dokończyć obecne gry oraz przekleić te, które macie już rozegrane w dockach, prosimy jednak aby zrobić to możliwie jak najszybciej.
Na Caledonii zamieszczono notatki wyjaśniające, co się działo podczas 3-miesięcznego przeskoku w każdej z grup fabularnych na forum.
Adres forum: http://caledonia.cba.pl/index.php

PostMortemPierwszy rok
Forum ma już rok. Ależ to szybko zleciało! Już tyle czasu razem tu sobie siedzimy i prowadzimy wspólne rozgrywki. Urodziny te obchodzimy po cichu, nie organizując żadnych specjalnych sesji.
Na Post Mortem każdy aktywny gracz otrzymuje 3 punkty umiejętności. Dodatkowo ze stołkiem administratora i Mistrza Gry żegna się Artem i w związku z tym ruszyły poszukiwania dwóch osób, które dołączą do administracyjno-MGowego składu.
Adres forum: http://postmortem.forumpolish.com/

ShinnobiKonkurs na Uchihę
Wszystkich zdolnych pisarzy/farmerów/krypto-farmerów udających super pisarzy, którzy chcą być jak Itachi/Sasuke/Obito/Shisui czy inny Uchiha, zachęca się do wzięcia udziału w konkursie. Tym razem nie jest to nic skomplikowanego, wystarczy napisać kartę postaci.
Na Ninshu prace konkursowe należy złożyć do 05.08.18, a oprócz tego zakończono losowanie Bijuu.
Adres forum: http://ninshu.cba.pl/index.php

FtpmPaczki umiejętności
Zmieniliśmy paczki umiejętności. Od teraz kupując umiejętności w paczce sami określamy, jaka umiejętność blokuje nam rozwój której.
Ponadto na Fairy Tail Path Magician usunięto Łamacza Kości, a także umiejętność uczty, Żywiołaka, Alchemika, Druida, Chłopa, Ulicznika, Gwiazdora, Ofiarę, Butt Monkey, Zdrajcę oraz wymagania na Złodzieja. Dodatkowo połączono Kontrolę Przepływu Magii z Czaromiotem, Mistrza Trucizn, Kowala oraz Technika w jedną umiejętność: Rzemieślnik, Kontrolę oraz Sportowca, Inteligencję oraz Analityka, a także wzmocniono Tropiciela.
Adres forum: http://ftpm.forumpolish.com/

HerbiaPolityka
Cóż tam, panie, w polityce? Jakie nieszczęścia dręczą Herbię? Poczytajcie nowe wieści ze świata! Mamy też dwa całkiem świeże teksty w Bibliotece. Pierwszy - autorstwa Callisto - dotyczy Złotej Ery Wysokich Elfów i legendarnych formacji wojskowych z tamtych czasów. Drugi - napisany z prawdziwie etnograficznym zacięciem przez naszą nowiutką graczkę, znaną jako Jedenastka - przybliża nam życie na tajemniczym Archipelagu Łez oraz tradycję qhirin.
Adres forum: http://herbia.cba.pl/

WarriorCatsŚmierć i kontakty z duchami
Temat Śmierć i kontakty z duchami w Zasadach został przebudowany. Treściowo pozostało mniej więcej to samo – nic nie zostało usunięte, dodaliśmy za to więcej informacji na temat Gwiezdnego Klanu i Miejsca Gdzie Brak Gwiazd. Podaliśmy, co dokładnie dzieje się z martwymi, którzy zostaną w czasie nawiedzenia ponownie zabite. Pojawiła się też informacja, że na uzyskanie zgody na nawiedzenie poza podaniem konkretnego powodu do wizyty nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych wymagań, np. związanych z aktywnością.
Doprecyzowano też także jeden z punktów w regulaminie multikont.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

ChicagoRemont w Chicago
30.07 (poniedziałek) w godzinach popołudniowych forum zostanie wyłączone na czas remontu. Na wszelki wypadek zalecam zapisanie danych z pól profilowych!
Adres forum: http://www.chicago.wxv.pl

 

DrachenNowe choroby
Samael otrzymuje Punkt Pochwały za aktywność w życiu forum i wspierania go swoimi pomysłami.
Drachen dodało do listy dwie nowe choroby: łagodną Eterozę oraz niebezpieczny Imbalans Magii. Z ich opisami można się zapoznać tu.
Adres forum: http://www.drachen.wxv.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz