visionnews301

ShadowYorkZmiany w opisach
Na forum wprowadzano kilka zmian w opisach ras. Od dziś są obszerniejsze, co mamy nadzieję zaspokoi Wasz głód wiedzy. Administracja zastrzega sobie prawo do dalszych zmian oraz nanoszenia korekt.
Oprócz tego na Shadows of York, częściową zmianę przeszły również umiejętności, minął termin składania nominacji w konkursie oraz wprowadzono kilka zmian w regulaminie dotyczących multikont.
Adres forum: http://www.shadow-york.wxv.pl/index.htm

MagicLullabyWakacyjny konkurs
Nadszedł ten dzień, ta godzina byście odetchnęli głęboko, przygotowali torby i zaczęli rozkoszować się wakacjami. Ale zanim odejdziecie od komputerów, skupcie się na chwilę na Kołysance i wakacyjnym konkursie, który dla Was mamy.
Na Magicznej Kołysance konkurs potrwa do 30 września 2018 roku.
Adres forum: http://magiclullaby.forumpl.net/

CaledoniaTreningi
Treningi w Arkadii zostaną przeniesione do retr, gdzie możecie je dokończyć już bez blokowania przeskoku. Oczywiście dostaniecie za nie punkty, jednakże tylko i wyłącznie pod warunkiem, że treningi zostaną ukończone.
Ponadto na Caledonii wciąż można się zapisać na event w Alternatywnej Rzeczywistości.
Adres forum: http://caledonia.cba.pl/

ShinjuregashiDziennik zmian
Pierwszą bardzo istotną nowinką jest wprowadzenie dziennika zmian, który zapewne część z was zauważyła jakiś czas temu w dziale „Nowości”.
Dodatkowo na Ninja Gaiden powiększono zasób osiągnięć, wprowadzone zostały w życie renowacje klanów Kuro-Shin oraz Rakurai, wprowadzono regulamin tworzenia technik, odświeżone zostały opisy technik „skoków” oraz dodano kilka technik z renowacji: Mane Bunshin no Jutsu (Klan Nara), Seibun Houfutsu (Specjalizacja Mizushihai), Mizu Fūjin, Tōi Dentatsu (Sztuka Pieczętowania).
Adres forum: http://ninjagaiden.pl/

ShinnobiPrzebudowa
Jak zapewne wszyscy wiedzą forum przeżywa mały kryzys, dlatego też postanowiliśmy że zostanie ono zamknięte z dniem 05.08.2018 tak by każdy gracz mógł skopiować sobie KP. Nie żegnamy się jednak z Forum na stałe, zostanie ono dosyć mocno przebudowane wedle poniższego, ogólnego zarysu.
Adres forum: http://ninshu.cba.pl/index.php

WarriorCatsNowy Admin Techniczny
W związku z przedłużającą się nieobecnością i brakiem kontaktu, Szczurowąsy nie będzie już Administratorem Technicznym.
Z wszelkimi problemami natury technicznej należy się teraz zwracać do Zajęczego Susa.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

 

BerrylaneOdejścia
Z przykrością informujemy, że z powodów osobistych Veselin Addams zdecydowała się odejść z grona administracyjnego. Poza tym, niestety, Lorraine Addams również odeszła z Helpersów.
Administracja Berrylane dziękuje obu dziewczynom za ich wkład w rozwój forum. Zaś grupa Helpersów powiększyła się o Timothy’ego Ellingtona.
Adres forum: http://www.berrylane.wxv.pl

SanJoseCzwarty miesiąc San Jose
To już nie są hece, ani inne żarty! San Jose'owi stuknął miesiąc CZWARTY! Świetnie, że jesteście z nami!
Pojawiło się też dziesięć nowych odznak, które można już odbierać tutaj. Ujawniono również wyniki Beki Lipca. Zwycięzcom gratulujemy.
Adres forum: https://sanjose.jcink.net

 

DrachenOdległe krainy
Wiadomo, że wokół kontynentu znajduje się sporo pomniejszych wysp, jednakże Smoki nigdy dogłębniej ich nie zbadały - nie wiadomo więc czy zamieszkują je gady i inne egzotyczne bestie.
Do Opisu Krainy została zawarta informacja o "odległych krainach”. Ponadto na Drachen zmiana w regulaminie forum dotycząca czasu pomiędzy postami.
Adres forum: http://www.drachen.wxv.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz