Empires at War

Jest rok 1933, władza w Republice Weimarskiej trafiła do Adolfa Hiltera i dla wielu staje się jasne, że w przeciągu kilku następnych lat świat stanie w płomieniach. Zwycięscy pierwszej wojny światowej są przez nią mentalnie okaleczeni i mimo potężnych armii nie chcą, aby horror wcześniejszej wojny powrócił. W tym czasie przegrani dążą do rewanżu, a ZSRR nie pozwoli by tym razem zatrzymał ich jakiś pojedynczy kraj. Gdzie w tym wszystkim odnajdą się pozostałe państwa? Zegar zaczął tykać, a od waszych decyzji zależy, w której chwili dojdzie do wybuchu globalnego konfliktu.

Na dzień 5.09.2018 - trwa rekrutacja na wszystkie państwa z konkursem podań, po 8.09 będzie można dołączyć tylko na wolne państwa. Nie tylko mocarstwa się liczą, choć nie da się ukryć że to one dzierżą największą siłę, ale nawet małe państwo może dzięki dyplomacji, intrygom i innym zależnością być ważnym elementem rozgrywki.

Ostrzegam przed wyższym poziomem wejścia jeżeli chodzi o mechanikę, ale będzie on satysfakcjonujący dla graczy. Arkusz kalkulacyjny jest podstawą ekonomii oraz wspiera pozostałe aktywności. Mechanika skrócona, oraz opisowa, która omawia wszystkie ważne zagadnienia.

empireatwar.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz