visionnews307

ShadowYorkNowy adres
Nowy adres śmiga, hosting też - forum jest do Waszej dyspozycji! Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wspomóc finansowo cały proces zakupu hostingu i domeny. Dodatkowo dziękujemy Linowi (widzimy Cię), który zechciał nas wesprzeć technicznie. Duży Shadow kebs i Shadow wódka dla niego!
Shadows of York już na nowym adresie. Ponadto były łowca, a obecnie wampir - Noah L. Schiavone zostaje mianowany dyplomatą Rady Clave, obecne założenia Zimnego Pokoju zostają tymczasowo zawieszone, grupa ludzi zostaje uznana za grupę dodatkową, a Joe nie piastuje już stanowiska Mistrza Gry.
Adres forum: http://shadow-york.pl/

CzekoladoweZabyLimity genetyki
Dziś dobry dzień na dobre zmiany. Tym razem dotyczy to limitów genetyki, a także limitu postaci krwi czystej bądź szlachetnej. Od tej pory limity zostają przypisane do gracza, a nie konkretnej postaci.
Dodatkowo na Morsmordre wszystkie osoby, które przepracowały w ekipie rok lub więcej otrzymują jeden darmowy limit na genetykę lub postać.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

Virus5 urodziny
Dokładnie 5 lat temu Virus wystartował. Pustki w zalogowanych. Pustki w tematach. Przegryzanie wargi. Wtedy nikt się nie spodziewał, że forum udźwignie dwa tygodnie — co tu mówić o miesiącach, wreszcie LATACH. Pojawiali się ludzie. Wraz z nimi fabuły i propozycje, nowe deklaracje, znajomości. Nie wiadomo kiedy to minęło. Dodawaliście cegiełka po cegiełce, umacniając nasz fundament i tylko dzięki temu Virus trzyma się stabilnie pionu. Brawa dla forum, że dało podstawy, ale szczególne owacje należą się przede wszystkim WAM!
Virus obchodzi swoje piąte urodziny. Z tej okazji zorganizowana została zabawa w "użytkownika dnia" oraz loteria.
Adres forum: http://virus.forumpl.net/

RiverdaleHighSchoolPrzemeblowanie
Wraz z dniem 1 października zastąpi drobne przemeblowanie w dziale Riverdale. Zostanie utworzony odrębny budynek dla naszych studentów. Szczegóły zobaczycie na własne oczy. Co więcej, studenci mogą korzystać z tych samych rang co licealiści.
Oprócz tego na Riverdale High School rusza reorganizacja mieszkań. Każdy aktywny gracz z własnym mieszkaniem ma obowiązek wypełnić krótki formularz.
Adres forum: http://riverdale.forumpolish.com/

KrolLewLwie pożegnanie
Z dniem 28 października 2018 r. forum zostanie zarchiwizowane. Pozostanie jedynie dostęp do ShoutBoxa i tematów pozafabularnych. Tematy fabularne będą jedynie do wglądu. Zachęcamy do zakładania swoich tematów pożegnalnych i dziękujemy wszystkim za wspólną grę! Chętnych do dalszego kontaktu z użytkownikami forum zapraszamy na nasz kanał na discordzie.
Działające nieprzerwanie od 2006 roku forum o Królu Lwie kończy swoją działalność.
Adres forum: http://pbf.krollew.pl

WhiteOakDębowe przenosiny
Zapewne już do wszystkich dotarła informacja, że WXV kończy swoją działalność. To jednak nie oznacza, że White Oak zostanie zamknięte. W dalszym ciągu chcemy kontynuować przygodę z prowadzeniem forum dlatego z początkiem października przeniesiemy je z pomocą Noritoshi na płatny hosting Hekko. Serwer już jest kupiony, więc jedynie pozostało nam czekać na bazę danych.
Adres forum: http://www.white-oak.wxv.pl

BerrylanePodsumowanie dt. przenosin
Forum zostaje przeniesione z wxv na płatny hosting, jakim jest webd.pl. Zdecydowałyśmy się wstępnie zakupić pakiet całoroczny, więc nie musicie się obawiać, że forum zniknie z radarów po miesiącu.
Z pełnym podsumowaniem dotyczącym przenosin Berrylane można zapoznać się tutaj.
Adres forum: http://www.berrylane.wxv.pl

BrentwoodBrentwood 2.0
Jak już pewnie zdążyliście zauważyć, hosting, na którym stoi nasze forum przestanie już niedługo działać, chcemy Was jednak zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, by Brentwood przetrwało i dalej było Waszym miejscem w internetowym świecie. Nie będzie to łatwe - zdecydowałyśmy się już jednak na nowy hosting, znalazłyśmy osobę, która pomoże nam w przeniesieniu bazy danych, a teraz pozostaje nam jedynie doprowadzić to wszystko do porządku. Prosimy Was jednocześnie o cierpliwość i wyrozumiałość.
W tym ogłoszeniu zostały podane informacje odnośnie przenosin Brentwood oraz formy kontaktu z adminami. Ponadto grono administracji opuściła Althea Holgate, a dołączył Riley Withinghall.
Adres forum: http://www.brentwood.wxv.pl

GrizzlyLaneSweetwater migruje
Jak już wiecie, podjęłyśmy decyzję o przeniesieniu się na płatny hosting hekku. Migracja będzie miała miejsce jeszcze w tym miesiącu,, wszystkie szczegóły zawrzemy w kolejnym ogłoszeniu, które pojawi się od razu po ustaleniu konkretnej daty. Wstępnie możemy zdradzić, że będzie to między 20 a 25 września.
Pojawiła się też ankieta odnośnie ilości multikont, a w tym ogłoszeniu można się zapoznać z nowościami fabularnymi: Świętem Kukurydzy oraz wyborami Miss Kukurydzy.
Adres forum: http://www.sweetwater.wxv.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz