visionnews308

xmenrpgiconMapa zaktualizowana!
Mapa forumowych tematów została uzupełniona oraz przeorganizowana, zwłaszcza w części ze szkołą dla mutantów oraz Nowym Yorkiem. Wszystkie tematy fabularne zostały posortowane alfabetycznie, a te nowojorskie dodatkowo umieszczone w kategoriach, dzięki którym o wiele łatwiej będzie znaleźć poszukiwaną lokalizację.
Ponadto administracja X-Men RPG poszukuje graczy, którzy wcieliliby się w postacie kanoniczne wymienione na tej liście.
Adres forum: http://xmenrpg.pigk.net

BeyondUndertaleTowarzysze
Czujesz się samotny? Nie musisz już dłużej tego znosić! Dnia dzisiejszego zostali wprowadzeni na forum towarzysze! Informacje na ich temat znajdziecie w TYM temacie!
Poza tym na Over Undertale wprowadzono także zmiany w systemie przyznawania użytkownikom multikont oraz dodano wiele nowych osiągnięć.
Adres forum: http://over-undertale.forumotion.com/

CzarodziejeFestiwal Muzyczny
Mimo zeszłorocznego wypadku, Ministerstwo Magii po raz kolejny zdecydowało się zorganizować Czarodziejski Festiwal Muzyczny na czarodziejskich polach za Londynem. Zapraszamy wszystkich studentów i dorosłych do udziału w wydarzeniu - im aktywniejszy udział tym większe korzyści dla Waszych postaci!
Pierwszy etap festiwalu na Czarodziejach 20 września.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

MortisWystawa
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na wystawę do muzeum magii! W wolnej chwili można też zajrzeć do jednego ze świeżo wydanych artykułów prasowych.
Dodatkowo na Mortisie dodano około 10 nowych zaklęć. Wszystkie są już do kupienia w sklepiku.
Adres forum: http://mortis.org.pl/

CzarnyHoryzontZmiany dla geografów
Od dnia dzisiejszego obowiązkowe moce geografów - Rytuał Przejścia i Zagubione Ścieżki - nie będą zajmować miejsca jako moc indywidualna, a zostaną dodane jako dodatkowe. Geografowie w głównym zamyśle mieli być potężniejsi od przeciętnego żołnierza, a dodatkowo mieli posiadać zdolność przechodzenia do obcych Planów oraz odnajdywania się pośród niestabilnej geografii.
Aktywni gracze Czarnego Horyzontu, których postacie zajmują stanowisko geografa, proszeni są o podesłanie dodatkowych dwóch mocy administracji.
Adres forum: http://czarny-horyzont.forumpolish.com/

AtarashiiFAQ
Dzięki inicjatywie naszej ekipy wprowadzono parę dni temu na forum temat FAQ. Dodatkowo na discordzie powstał specjalny kanał do zadawania pytań, które będą rozpatrywane pod kątem zawarcia ich, wraz z odpowiedziami, we wspomnianym miejscu. Zarówno kanał jak i temat po krótkiej fazie wprowadzającej są już w pełni funkcjonalne i, miejmy nadzieję, będą się rozwijać o kolejne teksty.
Adres forum: https://atarashii.pl/

DrachenSmocze aktualności
30 września na forum zostanie wyłączona rejestracja oraz pisanie postów, jest to spowodowane tym, że dnia następnego (1 października) będzie wykonywana kopia bazy danych więc posty i rejestracje po 30 września nie byłyby zapisane.
Ponadto kuracje chorób zostały w większości przypadków skrócone do pięciu dni, pojawiły się nowe błogosławieństwa w Ołtarzu Życzeń, zaktualizowane zostały zasady kierowania NPC, nastąpiły zmiany w specjalizacji Uzdrowiciel oraz zmniejszyły się wymogi dotyczące multikont.
Adres forum: http://www.drachen.wxv.pl

WhiteOakAktualizacja regulaminu
Chciałyśmy poinformować, że po krótkiej absencji w gronie administracyjnym, wraca do nas Lexa (Dean Calverley), która najwyraźniej nie może bez nas żyć. Poza tym drobnej zmianie uległ podpunkt 3) punktu 2.6 w regulaminie, dotyczący czasu na powrót po nieobecności. Bardzo prosimy się z nim zapoznać!
Adres forum: http://www.white-oak.wxv.pl

BerrylaneDziewiąty miesiąc
Nasze forum ma już całe dziewięć miesięcy! Z tej okazji grono administracji pragnie podziękować każdemu użytkownikowi za tworzenie naszej społeczności, wszystkie rozgrywki, wspólnie spędzone chwile, a także okazane wsparcie! <3 Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na jeszcze dłużej i już niedługo wspólnie będziemy świętować rok Berrylane!
Administracja Berrylane informuje również, że do czasu zakończenia przenosin zawiesza Lożę Zasłużonych, a także wprowadza na ten okres regulamin przejściowy.
Adres forum: http://www.berrylane.wxv.pl

GrizzlyLanePrzenosiny Sweetwater zaplanowane!
Drodzy gracze! Przenosiny forum zostały zaplanowane na 26 i 27.09. W zależność jak szybko otrzymamy bazę, już pod wieczór 26go a najpóźniej wieczorem 27go forum będzie dla was dostępne pod adresem www.sweetwater.pl. Nie musicie się martwię, ze przegapicie migracje; na obecnym pojawi się przekierowanie.
Ponadto zostały opublikowane wyniki ankiety dotyczącej multikont.
Adres forum: http://www.sweetwater.wxv.pl

VampireDiariesWampiry na nowym adresie
Chcemy Was kochani z radością powitać na nowym forum, mamy nadzieję, że będzie się Wam tak dobrze pisało jak na poprzednim. Styl nadal jest w udoskonalaniu, więc jak widzicie nawet drobne błędy to prosimy to zgłaszać.
The Original Diaries zostały przeniesione na hosting forumpolish.com. Administracja zdecydowała się też na zmiany dotyczące posiadania multikont.
Adres forum: http://the-original-diaries.forumpolish.com

 

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz