visionnews309

ShadowYorkPorządki
Dzisiaj na forum miały miejsce porządki. Wszystkie osoby chcące odzyskać swój kolor powinny najpierw napisać posta, a potem zgłosić się w przeznaczonym do tego temacie z zamówieniem o przywrócenie konta.
Oprócz tego na Shadows of York, administracja przypomina o uzupełnieniu dzienników oraz o trwającej ankiecie. Nastąpiła także drobna zmiana w regulaminie.
Adres forum: http://shadow-york.pl/

CzarodziejeNowy zawód
W spisie od dzisiaj można znaleźć nowy kurs i staż - Uzdrowiciela Zwierzęcego! Pojawiły się również lokacje klinik dla stworzeń magicznych, a także możliwość podjęcia się w nich pracy. Za opracowanie kursu dziękujemy Neirin Vaughn.
Dodatkowo na Czarodziejach mecz pomiędzy Gryfonami a Puchonami został ustalony na termin 06.10.2018r.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

RiseOfTheDeathZmiany
Pierwszą i w zasadzie najprostszą jest dopisanie tego, jakie mutki czy anomalki widzieliśmy już w czasie gry. Osoby, które zobaczyły fabularnie jakieś mutanty, mogą policzyć je ponad limit tego, co wynika z doświadczenia.
Ponadto na To the North, użytkownicy są proszeni o wpisanie do KP języków, jakimi postać się posługuje, a także zamianę umiejętności takich jak „znajomość Zony” i pochodnych, na inne. Dodatkowo w informatorze zostały dodane dwie rubryki, zmieniły się zasady awansów, opisana została kwestia NPC, sprecyzowane zostały zarobki frakcji, powstał temat do uiszczania transakcji między graczami oraz zmieniła się mechanika poszukiwań.
Adres forum: http://zone.forumpolish.com/

AtarashiiMini-event
Startujemy z kolejnym mini-eventem "Te jagody to kłopoty", który będzie trwać od dzisiaj do końca października. W czasie trwania całego wydarzenia, będziecie mieli możliwość pozyskania prastarego schematu na alkohol z gumowych jagód.
Oprócz tego na Atarashii do listy atrybutów w profilu została dodana ilość i regeneracja many. Administracja prosi o weryfikację tych wartości i zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości.
Adres forum: https://atarashii.pl/

TheGiftedPrzenosiny
Przenosimy się, wraz z bazą na prywatny hosting, gdzie będziecie mogli kontynuować swoje rozpoczęte rozgrywki, lub zacząć nowe - tuż po przeskoku, o który was niedawno pytałyśmy. Mamy dla was już przygotowany zarys fabularny, który z całą pewnością ubarwi nasze przyszłe gry, jak i przewidujemy wprowadzenie kilku modyfikacji i danie wam nowych narzędzi do zabawy (takich jak np. dark web dla mutków!).
Adres forum: http://www.the-gifted.wxv.pl/

PokemonCrystalPrzeprowadzka
Forum zostało przeniesione na nowy hosting, jednak z uwagi na błędy bazy danych, pisanie postów zostało tymczasowo wyłączone - do czasu wgrania bazy na nowo, najwcześniej w poniedziałek. Przepraszamy za problemy techniczne i prosimy o cierpliwość. Jednocześnie informujemy, że nie ma potrzeby obawiać się o terminy odpisów w działach - nikt nie straci przygody, jeśli termin minął mu podczas okresu wyłączenia forum. Moderatorzy także nie muszą obawiać się o ostrzeżenia.
Adres forum: http://pokemoncrystal.pl/

MglawicaMocy10 lat
Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień… dobra, może nie czterdzieści, ale dziesięć to też dużo. Dekada, pokolenie, kupa czasu. Przez te lata Mgławica, jak i jej użytkownicy, zmienili się bardzo. Nie miałem przyjemności być przy początkach i zakładaniu forum, Akademia Jedi ginie w mrokach historii, które to najstarsi Jedi jedynie pamiętają.
Urodzinowo na Mgławicy Mocy konkurs, a także Mgławicowe wspominki.
Adres forum: http://mglawicamocy.pl/

BloodlinesPrzeskok fabularny
Jak już pisaliśmy jeszcze w zeszłym roku, po nocy 15 lutego nastąpi przeskok czasowy. Po długich rozważaniach postanowiliśmy, że będzie on liczył trzy miesiące, a fabuła rozpocznie się w środową noc 5 maja 1999 r. Zakończenie nocy 15 lutego planujemy na przełom października/listopada.
Ponadto do ekipy Narratorów na Bloodlines dołączyła Wynta grającą postacią Avery Blanchard.
Adres forum: http://www.bloodlines.pl/

EverlordInwazja Pierwszych
Nie było na całym kontynencie, ani na żadnej z wysp osoby, która spodziewałaby się, iż sprawy przybiorą obrót, jaki przybrały w ciągu kilku ostatnich dni lipca. Najpierw ustały otwarte ataki, a Pierwsi zwyczajnie zniknęli z traktów, by kolejnej nocy – jak twierdzą straże Auxilium – zwrócić się w stronę Czarnych Bagien, przesmyknąć się pośród mokradeł, a na końcu zanurzyć się w wodzie, by wynurzyć się na ogromnych statkach.
Na Everoldzie inwazja Pierwszych na ziemie Księstwa Jaksaru dobiegła końca.
Adres forum: http://www.novrahi.pl/

YloPoremontowe nowości
Powracamy po krótkiej przerwie! Przez ostatnie dwa dni forum było niedostępne z racji małego remontu, ale prace dobiegły wreszcie końca!
Yellowlair Oats zyskało odświeżony wygląd, kalendarze oraz nowe lokacje. Więcej o nowościach tutaj.
Adres forum: http://www.ylo.cba.pl

WarriorCatsAnkieta i multikonta
Zakończyła się ankieta dotycząca udostępnienia możliwości powrotu do gry postacią, którą się porzuciło i która została NPC. Dokładne wyniki można zobaczyć tutaj. Wygrała opcja „nie”, w związku z czym nie zostaną wprowadzone żadne zmiany w tej kwestii – oddanie postaci do NPC wciąż będzie ostateczne.
W związku z przeprowadzoną ankietą pojawiła się też aktualizacja regulaminu.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

DrachenPraca MG wyłączona
Z powodu nadchodzących przenosin i wszelkich zmian z nim związanych (także mechanicznych), praca MG zostaje wyłączona do 7 października. Nadal będą oceniane polowania i zbieractwo wedle starych zasad, jednakże nie będą sędziowane żadne walki czy inne akcje temu podobne.
Administracja Drachen podała już nowy, chociaż jeszcze nieaktywny, adres forum. Po 1 października Smocze Krańce będą dostępne na drachen.webd.pro
Adres forum: http://www.drachen.wxv.pl

ArdhiRozwój postaci i nie tylko
Został opracowany i dodany system rozwoju postaci. Jego celem jest danie graczom poczucie, że nie stoi w miejscu i ich postać jest coraz lepsza. Nie jest to jednak system, który zmusza do jego w wbijania, a jedynie zachęta.
Pełna rozpiska systemu oraz lista pozostałych usprawnień są dostępne tutaj.
Adres forum: http://nemea-lionrpg.cba.pl

WhiteOakNowy adres White Oak
Po zamknięciu serwisu wxv.pl forum White Oak będzie dostępne pod adresem white-oak.pl.
Adres forum: http://www.white-oak.wxv.pl

 

 

HelloBostonNowy bostoński adres
Po zakończeniu przenosin Hello Boston będzie można znaleźć pod adresem helloboston.pl.
Adres forum: http://www.hello-boston.wxv.pl 

 

 

GrizzlyLaneSłodkowodne nowości
Pojawiły się wzory albumów, które mamy nadzieję wypełnicie zdjęciami swoich postaci, jak i barwną panoramą Sweetwater. Zostały dodane Ulubione tematy widoczne w pasku na samej górze; wystarczy wejść w interesujący Was wątek, zjechać na sam dól i wybrać Dodaj temat do ulubionych. Profile zyskały nowe linki oraz jeszcze niewidoczne dla Was miejsce na specjalny tytuł i odznaczenia.
Administracja przypomina też o pierwszej rundzie Wybierz Mądrze, o której można poczytać tutaj.
Adres forum: http://sweetwater.pl

LuciferumGrindavík
W ostatni piątek zostało otwarte forum osadzone w islandzkich klimatach z wątkami supernaturalnymi.
Adres forum: https://grindavik.jcink.net

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz