visionnews310

HogwartDreamRewolucja kociołkowa
Eliksiry i Zielarstwo przechodzą prawdziwą rewolucję! Powstała zupełnie nowa klasyfikacja, która różnicuje mikstury nie tylko pod względem stopnia zaawansowania, ale także wymusza konkretne umiejętności w tej specjalizacji aby w ogóle mieć szansę uwarzyć dany specyfik. Ponadto składniki do przygotowania eliksirów trzeba będzie wykupić albo zdobyć w inny sposób czyli chociażby je sobie... wyhodować. I tak przechodzimy do całkiem nowego opracowania dotyczącego Zielarstwa, co wzmocni rolę tej dziedziny podczas fabularnych rozgrywek. Niektóre roślinki można kupić, inne można znaleźć, a najbardziej uzdolnieni w tej specjalizacji mogą nawet je uprawiać w swoim ogródku (tudzież w doniczce na parapecie okna). W związku z powyższymi zmianami rozbudowano Aptekę Slug&Jiggers na Pokątnej, a także Skrzydło Szpitalne w Hogwarcie.
Adres forum: http://hogwartdream.cba.pl/

ShadowYorkAktualizacja
Dzisiaj pojawiła się aktualizacja na stronie głównej. Obejmuje ona nowy opis fabularny oraz wstawienie linku wraz z krótkim opisem do nadchodzącej sesji z MG! Zachęcamy do zapoznania się z informacjami, a także do zajrzenia tematu z rozpiską fabularną.
Na Shadows of York tutaj mogą stawiać się wszyscy wywtypowani przez swoje rasy reprezentanci. Tutaj mogą wbijać chętni na zwiedzanie stolicy, tutaj znajduje się temat z informacjami fabularnymi, natomiast tu znajdują się postanowienia dotyczące świata wróżek, a tu znajduje się nowy portal do świata wróżek. Administracja zaprasza czarowników do wzięcia udziału w evencie.
Adres forum: http://shadow-york.pl/

KoldovstoretzTylko Prawda
Pojawił się także artykuł w gazecie „Tylko Prawda”, gdzie dokładnie objaśniono dokładnie godzinę milicyjną, podobnie jak i rozpisano zasady odnośnie organizowania zgromadzeń publicznych, co – mamy nadzieję – rozwieje już Wasze wszelkie wątpliwości.
Ponadto na Petersburgu został podsumowany poprzedni miesiąc, rozliczono również misje i wydarzenia fabularne.
Adres forum: http://petersburg.forum.st/

MagicLullaby5 lat
Dokładnie dziś, 30 września, mija 5 lat odkąd forum zostało otwarte dla użytkowników. W życiu bym nie pomyślała, że tyle radości mi to przyniesie. Radości i odrobinę melancholii, bo sporo zmian spotkało Kołysankę. Dużo ludzi odeszło, dużo ludzi przybyło i mam nadzieję, że dużo więcej dołączy, a Wy, dzielni gracze zostaniecie z nami jak najdłużej.
Magiczna Kołysanka obchodzi piąte urodziny. Wszystkiego najlepszego!
Adres forum: http://magiclullaby.forumpl.net/

RiseOfTheDeathNabór na administratora
Słuchajcie, sprawa jest taka, że z forum za cholerę nie wyrobię. Wiem, że to niemądre — żre mnie dużo stresu, no zdarza się, taką osobą jestem i tyle. Ale to nie o mnie, no, po części na pewno nie. Ogólnie… Szukam kogoś, kto poniesie ze mną krzyż.
Dodatkowo na To the North każdy, kto do 16.10 utworzy kartę postaci będącej w niepopularnej frakcji, otrzyma na nowe konto pewną kwotę rubli, a poza tym powstał temat do tworzenia i zgłaszania nowych lokacji, a administracja zachęca do zgłaszania się po nagrodę po napisaniu historii postaci.
Adres forum: http://zone.forumpolish.com/

TheGiftedNowy adres
Jak pewnie wiecie, w naszym przypadku zmiana hostingu to nie będzie tylko kwestia techniczna. Na forum miał miejsce przeskok fabularny, w związku z którym przygotowaliśmy dla was aktualizację fabuły, a także artykuły z Informatora Codziennego, które ukazały się przez te fabularne cztery miesiące.
Ponadto na The Gifted pojawiły się nowe zadania Mistrza Gry oraz zadania do retrospekcji. Na forum pojawił się nowy serwis internetowy, a także nieco zmieniły się zasady przyznawania procentów opanowania mocy. Zniknął też ostatecznie shoutbox, zastąpiony widgetem discorda.
Adres forum: http://thegifted-pbf.pl/

YouseiMageGuildWars
Po dość długim okresie bycia martwym, forum MageGuildWars zostaje ponownie otwarte dla starych jak i nowych graczy właśnie dzisiaj, dokładniej 30 września 2018r., by móc raz jeszcze złączyć wszystkich fanów wróżkowej sagi starających się zostać najpotężniejszym magiem na świecie.
Na forum nowa mechanika punktów reputacji, a także nowe mechaniki broni, magii, nowe profesje, nowe umiejętności, nowe magie, nowa fabuła i nowa szata graficzna.
Adres forum: http://www.mageguildwars.pun.pl/forums.php

KarsinNowy adres Orchard Stable
Z początkiem października Orchard Stable przeniosło się z czo.pl na orchard.webd.pro
Adres forum: http://orchard.webd.pro

 

 

BerrylaneBerryland z nowym adresem
Serdecznie witamy po krótkiej przerwie! Mamy szczerą nadzieję, że nikt się nam nie zawieruszył i nadal z nami jesteście.
Od trzeciego października Jagodowe miasteczko może się pochwalić nowym adresem – berrylane.pl. Ponadto nastąpiły przetasowania w administracji, o czym można poczytać tutaj.
Adres forum: http://www.berrylane.pl

BrentwoodPrzeprowadzka Brentwood
Także Brentwood się przeniosło i teraz można do tego miasteczka zawitać po wpisaniu brentwood.com.pl w przeglądarkę.
Adres forum: http://brentwood.com.pl

 

 

SweetwaterZakończenie Święta Kukurydzy
Święto kukurydzy dobiegło końca i z tego miejsca chcemy podziękować wszystkim, którzy chociaż na chwilę pojawili się na festynie. Podczas festynu została wybrana nowa Miss Kukurydzy – Katherine Finlay, która będzie nosić koronę przez najbliższy rok. Najaktywniejszym graczem podczas festynu został – Andie Carter, który podczas wykonywania specjalnych zadań zdobył 110 punktów.
Osoby, które nie dokończyły jeszcze kukurydzianych wątków mogą to zrobić do 7 października.
Adres forum: http://sweetwater.pl

SanJoseSześć miesięcy San Jose
Za nami sześć wspaniałych miesięcy San Jose! Mnóstwo tygodni, w których pękały beki śmiechu, wiele kwaśnych wątków, ogrom pikantnych historyjek i pisanych pod osłoną nocy intryg. To dni, w których wiele z Waszych postaci pożegnało swoich bliskich, zawiązało nowe przyjaźnie, dorobiło się swoich czterech kątów, a nawet i potomka!
Pojawiły się wyniki wrześniowej Beki Miesiąca oraz nowa porcja odznak, można zgłaszać swoje kandydatury do wyborów burmistrza San Jose oraz wziąć udział w quizie wiedzy o mieście i jego mieszkańcach.
Adres forum: https://sanjose.jcink.net

AmericanDreamTreeHill.pl
Tree Hill, które przez lata mieściło się pod adresem rpgseriale.wxv.pl przeniosło się na nowy adres – treehill.pl
Adres forum: http://treehill.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz