visionnews311

ShadowYorkTajemnicza wyspa
Też to zauważyliście? Ostatnimi czasy zebrane przez was klucze zaczęły dziwnie się zachowywać. Jeden zdołał już wywołać niegroźny pożarek, drugi latał po całym pomieszczeniu jak opętany, trzeci dosłownie ochłodził atmosferę, zaś czwarty poraził prądem Spiralnego Dozorcę.
Na Shadows of York event dla Czarowników będących zrzeszonymi i/lub dysponującymi odpowiednimi informacjami fabularnymi odnośnie zebranych wcześniej kluczy.
Adres forum: http://shadow-york.pl/

CzarodziejeDziewiąte urodziny Czaro!
Dokładnie dzisiaj, 09.10, Czarodzieje obchodzą swoje dziewiąte urodziny. Z tej nadmienionej okazji - pragniemy Wam podziękować - przede wszystkim użytkownikom, ponieważ to oni tworzą i ożywiają forum - zarówno obecnym teraz jak dawniej grającym tutaj - dziękujemy za ubarwianie naszego świata.
Z okazji urodzin administracja Czarodziejów przygotowała dla graczy drobne atrakcje. Do grona Mistrzów Gry dołączyli za to Marceline Holmes oraz Matthew Alexander.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

TheGiftedPostacie niezależne
W związku ze zmianami fabularnymi postanowiłyśmy zrobić ukłon w waszą stronę i co by wam ułatwić rozgrywki - udostępnić wam możliwość wcielenia się w postać niezależną!
Na The Gifted powstało konto Universal Person. Można wcielić się w dowolną postać, dopóki nie jest to już istniejąca postać fabularna.
Adres forum: http://thegifted-pbf.pl/

RiseOfTheDeathMorderstwo na balu
Jak wiadomo, Halloween, mimo kręcenia nosem przez sceptyków, bardzo szybko i intensywnie przenika z Nowego Świata do Europy, a każdy, kto słyszał o Iwanowiczu, z reguły automatycznie przypisywał mu bycie maniakiem tego — pożal się Boże! — święta. I w istocie, takie wnioski nie byłyby przesadą — do domostwa, które na myśl przywodziło w pierwszej kolejności gmaszysko pokazywane w jakimś najbardziej stereotypowym odcinku przygód Scooby’ego Doo i jego przyjaciół.
Na To the North event alternatywny, a oprócz tego wprowadzono zasadę ograniczającą zamówienia specjalne, ruszają też losowania przedmiotów u handlarzy.
Adres forum: http://zone.forumpolish.com/

RiverdaleHighSchoolTanie loty
Z przyjemnością informujemy, że temat z tanimi lotami został ożywiony! Zapraszamy wszystkich mniej zamożnych mieszkańców do skorzystania z naszej oferty lotu do Hiszpanii. W końcu jesienne, niskie temperatury atakują Kanadę z pełną mocą, a gdzie wygrzejecie się tak porządnie jak w słonecznym Madrycie?
Ponadto na Riverdale High School w związku z nadchodzącym Halloween, nie odbędzie się comiesięczny plebiscyt.
Adres forum: http://riverdale.forumpolish.com/

DrachenSmocze nowości
Zostali dodani Kompani! Będziecie mogli zacząć ich zdobywać już od następnego podsumowania tygodnia!
Ponadto nastąpiły: aktualizacja regulaminu, pojawiły się nowe statystyki, osłabiono regenerację smoków oraz udostępniono jasny styl dla osób korzystających z urządzeń mobilnych.
Adres forum: http://drachen.webd.pro

SanJoseQuiz zakończony!
Na quziowe podium wspięli się Rashida, Carmel i Charlie, którzy uzyskali trzy najwyższe wyniki. Gratulujemy! Otrzymujecie dodatkową odznakę dla quizowych zwycięzców.
Zakończył się quiz wiedzy o San Jose. Z pełnymi wynikami oraz prawidłowymi odpowiedziami można zapoznać się tutaj
Adres forum: https://sanjose.jcink.net

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz