visionnews312

HogwartDreamZłote Tiary
Chleba i igrzysk! Chleba nie dam, ale igrzyska zawsze. W historii forum były dwa plebiscyty zwane Złotymi Tiarami, podczas których staramy się wyróżnić pewne postacie czy wydarzenia, które zyskały szczególną sympatię. I tak oto przyszedł czas na kolejny taki konkurs. Będzie on podzielony na dwa etapy.
Na Hogwart Dream ruszają zgłoszenia do plebiscytu. Kandydatów do poszczególnych kategorii należy nadsyłać na PW do administracji. Ponadto bal delegacyjny zbliża się do końca i administracja uprasza o zakończenie wątków do 22 października włącznie.
Adres forum: http://hogwartdream.cba.pl/

BeyondUndertaleDzień Pojednania
Święto ustanowione przez potwory, przypadające na dzień, w którym oficjalnie zostało im przyznane prawo do ponownego zamieszkania między ludźmi. Tematem przewodnim ma być umacnianie więzi między przedstawicielami obu ras, którym, jak głoszą hasła kolorowych plakatów oraz broszur widocznych już od paru tygodni w każdej części miasta Ebott: "...pisane jest kroczyć po tej ziemi ramię w ramię!".
Na Over Undertale 27.10.2018 odbędzie się pierwszy, fabularny event.
Adres forum: http://over-undertale.forumotion.com/

CzekoladoweZabyGenerator kart postaci
Stworzony został generator kart postaci. Krótko mówiąc, koniec z upierdliwym uzupełnianiem tabeli biegłości podczas tworzenia nowej postaci - teraz skrypt zrobi to za Was, szybciej i wygodniej.
Ponadto na Morsmordre poprawione zostały opisy w spisie zaklęć, generator żywotności postaci został dostosowany do dzieci, wilkołaków i animagów, dodano trzy nowe osiągnięcia: Sędzia Kalosz, Anna Maria Wesołowska, Res Iudicata, po 19 października zamknięty zostanie festiwalowy jarmark oraz usunięte zostaną wszystkie festiwalowe kości, a od kolejnego okresu rozliczeniowego następuje zmiana w rozliczaniu wsiąkiewek.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

MagicLullabyKonkursy
Przedłużono trwanie konkursu letniego i urodzinowych zadań do końca miesiąca! Zbieranie naklejek do akcji "kołysankowy słodziak" trwa do 15 listopada!
Na Magicznej Kołysance toczy się także dyskusja o discordzie.
Adres forum: http://magiclullaby.forumpl.net/

RiseOfTheDeathInwazja nietoperzy
Stalkerzy! Mamy inwazję nietoperzy. Spryciule się chowają póki co, ale codziennie wyłażą i parami robią bałagan w tematach na forum. Najgorsze jest to, że mają tu latać do samego końca października. Musicie pomóc mi je wyłapać. Każdy może złapać dziennie jednego gacka i wylosować sobie w tym temacie w nagrodę.
Na To the North zabawa trwa do 31 października łącznie.
Adres forum: http://zone.forumpolish.com/

AtarashiiStrażniczka
Do kadry Atarashii powróciła nasza Strażniczka Chichi. Ponownie jej plecy zdobi peleryna Strażnika i tak jak dawniej, tak teraz może pełnić rolę tej, która sprowadzi intrygi wraz z masą przygód do naszego uniwersum.
Oprócz tego na Atarashii zostały przeprowadzone drobne prace konserwacyjne, a jagodowy event zostaje przedłużony do końca listopada.
Adres forum: https://atarashii.pl/

PokemonCrystalSiedem Wrześniowych Dni
Od 15.10.2018 do 22.10.2018 trwać będzie "Siedem Wrześniowych Dni", podczas których możecie się na spokojnie zaaklimatyzować i dokończyć można wszystkie zaległe rzeczy - takie jak loteria, wypłaty za sierpień czy odbiór nagród z Lata (ofc równolegle można, a nawet trzeba, korzystać z października).
Na Pokemon Crystal otworzono rejestrację. Administracja zachęca do zapoznania się z wątkiem o przenosinach.
Adres forum: http://pokemoncrystal.pl/

ShinjuregashiAktualizacje
Przechodząc do tego, na co zapewne wielu z was czekało, przedstawiam wam, co wprowadzamy z dniem dzisiejszym. Miało być tego rzecz jasna o WIELE więcej, ale czas nie pozwolił i jest jak zwykle.
Na Ninja Gaiden zaktualizowano tematy egzaminów, odnowiono temat dotyczący gry na terenach innych krajów, odnowiono klan Sosei oraz Sektę Jashina oraz wprowadzono techniki tworzenia mgły po renowacji. Oprócz tego Akarai Tazaru zawiesza swoje obowiązki administratora.
Adres forum: http://ninjagaiden.pl/

DrachenReglamentacja zionięć
Koniec spamowania zionięciami. Teraz można je wykonać co drugą turę co ma także wyjaśnienie fabularne - Smok musi odpocząć, podobnie jak ludzie nie mogą cały czas dmuchać baloników bo zaczyna im się kręcić w głowie.
Na Drachen pojawiły się zmiany w zasadach walk na zionięcia, zaktualizowano reguły polowań oraz zwiększono ilość PD za osiągnięcia i dodano sześć nowych.
Adres forum: http://drachen.webd.pro

SweetwaterNowy członek ekipy
Nasze skromne grono powiększyło się o kolejną, dobrą duszyczkę. Liam Carter dołączył do ekipy odpowiedzialnej za forum w charakterze pomocnika. Zgodnie z Waszą sugestią, przy liście ekipy pojawiły się adnotację o dostępności. Wystarczy najechać na nick, a wyskoczy informacja o ewentualnej nieobecności.
Adres forum: http://sweetwater.pl

SanJoseZmiana w regulaminie
Informujemy, że nastąpiły zmiany w regulaminie. Zniknął punkt dotyczący Czatboxu i pojawił się punkt regulujący dokładniej zasady Nieobecności. Nowe zasady wchodzą od dzisiaj, z chwilą publikacji tego ogłoszenia.
Adres forum: https://sanjose.jcink.net

 

GrindavikFAQ
Zgodnie z Waszą prośbą, na forum zostało dodane FAQ, w którym znajdziecie pytania zarówno na pytania stricte techniczne, związane z obsługą jcinka, jak i pytania fabularne, które bardzo często zdajecie nam drogą prywatną.

Pojawiły się też tematy dotyczące islandzkiego systemu oświaty, wyjaśnienia postaci miesiąca oraz informacja o naborze do ekipy administracyjnej o czym można poczytać w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://grindavik.jcink.net

RosemoorHighSchoolPremiera bloga
Sophie Redson nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa! Dzisiaj o północy jej blog miał swoją premierę! Pojawił się pierwszy wpis, który wielu postaciom spędzi sen z powiek. Liczba komentarzy pod postem rośnie z każdą chwilą. Mamy nadzieję, że kolejny wpis wgniecie Was w fotel!
Niedługo też pojawi się na forum ogłoszenie dotyczące naboru do ekipy Rosemoor High School.
Adres forum: https://smilebitches.jcink.net

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz