visionnews313

HogwartDreamPlebiscyt rusza
Rusza drugi etap (czyli ten właściwy) plebiscytu Złote Tiary! Dokonujcie wyborów głosując na kandydatów, którzy zdobyli waszą sympatię, czymś szczególnym was zachwycili i zasłużyli sobie na wasze uznanie. Zapraszam do udziału!
Na Hogwart Dream rusza plebiscyt Złote Tiary. Ponadto zakończył się już bal delegacyjny pełen niespodziewanych zwrotów akcji.
Adres forum: http://hogwartdream.cba.pl/

ShadowYorkZamknięcie Czarowników
Grupa czarowników zostaje zamknięta. Oznacza to, iż nie będzie można stworzyć postaci czarownika aż do odwołania! Zabieg ten ma na celu zmniejszenie dysproporcji w innych grupach.
Oprócz tego na Shadows of York osoby które brały udział w obradach w Alicante, otrzymały stosowne PW z instrukcją co do dalszych działań, obowiązują nowe zasady tworzenie multikont, Fin rezygnuje z posady administratora, nowym Dyrektorem Instytutu w York został James Whitelight (awansowany podwójnie, również ze stanowiska Junior Admina na Admina), Nefilim otrzymali aktualizację tablicy zadań. Pozostałe aktualizacje zadań otrzymali również czarownicy, wróżki, wampiry, wilkołaki. Administracja zaprasza też do Halloweenowej zabawy.
Adres forum: http://shadow-york.pl/

CzarodziejeII Wyprawa
Zza oceanu docierają do Wielkiej Brytanii informacje, jakoby w Ameryce Południowej nasiliły się zaburzenia magii, które nękają Brytyjskich czarodziei od dłuższego czasu. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.
Ponadto na Czarodziejach zmianie uległ zapis w temacie upomnień o zaległe punkty, dyplomy i przedmioty, wprowadzono możliwość wymiany galeonów na punkty kuferkowe do dowolnej umiejętności oraz wprowadzono poprawkę w siódmym punkcie regulaminu postaciami. Dodatkowo istnieje możliwość powiększenia ekwipunku do pięciu elementów, pod warunkiem zakupu kufra w Centrum Affara.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

RiseOfTheDeathSzczęśliwej drogi już czas
Z dniem 23 października forum To the North zostaje oficjalnie i nieodwołalnie zamknięte. Ta decyzja wywołana jest głównie osobistymi powodami związanymi z tym, że nie chcę, jako administrator tej strony, być kojarzonym z rajdami na modłę forum Emptiness sprzed paru lat.
Administracja To the North podjęła decyzję o zamknięciu forum.
Adres forum: http://zone.forumpolish.com/

TheGiftedZmiany
Nasz regulamin uległ zmianie. Prosimy o zapoznanie się z treścią punktu 13 w sekcji "postać". Usunęłyśmy również całą sekcję dot. shoutboxa, ze względu zmiany platformy na discord. Zmianie uległy również zasady przywracania postaci z grupy "missing", o czym dokładniej możecie przeczytać również w punkcie 13!
Oprócz tego na The Gifted grono administracji opuścili Alba oraz Aaron, otwarto także nabór na moderatorów.
Adres forum: http://thegifted-pbf.pl/

ShinjuregashiHalloweenowa Groza na NG
Znacie ten moment, gdy mrok spowija świat? Gdy mgła staje się tak gęsta, że nawet światła latarni zostają przez nią pochłonięte? Gdy każdy dźwięk, który słychać w ciemności przywodzi na myśl najstraszniejsze rzeczy jakie ktoś, jest w stanie sobie wyobrazić? Nie znacie? Nie słyszeliście? A więc usiądźcie wygodnie, opowiem wam straszne historię!
Ninja Gaiden zaprasza do udziału w mini-evencie.
Adres forum: http://ninjagaiden.pl/index.php

PokemonCrystalZadyma na cztery pory roku
W Crystal City panowało spore poruszenie. Odkąd całe miasteczko było zmuszone do przenosin w nowe miejsce, każdy chodził lekko podenerwowany. Czy aby na pewno wszystko jest już dopięte na ostatni guzik? Czy nic nie zostało? A co jeśli o czymś zapomnieliśmy?
Na Pokemon Crystal ogólnoforumowy event. Ponadto administracja uprasza o przeczytanie wszystkich regulaminów, ponieważ spora ich część została zmieniona i przeredagowana.
Adres forum: http://pokemoncrystal.pl/

WarriorCatsNowy koci moderator
Do naszego grona dołącza nowy moderator - Turkuciowa Łapa.
Życzymy powodzenia na nowym stanowisku!
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

 

WhiteOakUszczuplony skład
Dnia 22.10.2018 z Administracją żegna się Martyna (Haddie Rosenfield). Dziękujemy jej bardzo za wkład włożony w tworzenie forum oraz współpracę
Adres forum: http://www.white-oak.pl

 

VampireDiariesModerator i MG poszukiwani!
Razem z dziewczynami stwierdziłyśmy, że na dzień dzisiejszy nie będziemy poszerzać krąg administracyjny o nowego Admina, ale o Moderatora! Ponadto poszukujemy chętnych do bycia Mistrzem Gry, którego zadaniem jest urozmaicać rozgrywki na forum, planować nadchodzące eventy oraz siać zamęt w rozgrywkach postaci.
Wszystkie informacje związane z oboma naborami można znaleźć w tym ogłoszeniu.
Adres forum: http://the-original-diaries.forumpolish.com

BerrylaneJagodowe Halloween
Pozostając w klimatach najlepszego święta w roku, forum zostało przystrojone w odpowiedni sposób na tę wyjątkową okazję! Pamiętajcie, że i wy możecie się przebrać, a raczej swoje profile, dzięki czemu będziecie mogli wygrać coś fajnego i zdobyć respekt na mieście. Zapraszamy was też do odsłuchania nowej playlisty One, Two, Freddy's Coming For You, którą możecie wykorzystać na swojej halloweenowej imprezie, czy też zwykłym maratonie pisania upiornych postów.
Ekipę administracyjną opuścili Talissa Skyes oraz Jeremy Ellington, który jednak pozostaje na stanowisku Helpersa, Kara Belfrey zaś awansuje na stanowisko admina. Ponadto ekipa przypomina o halloweenowych atrakcjach: konkursie na profil, evencie Noc Oczyszczenia, ikonkach specjalnych oraz Królach Krzyków.
Adres forum: http://www.berrylane.pl

DrachenStuletnie smoki
Mam dobra wiadomość dla większości graczy - długość życia Smoków zostaje wydłużona do 100 lat, czyli prawie dwóch realnych lat. Tak więc teraz Smoki Dorosłe są od 10 do 70 roku życia (przedłuża to także płodność smoczyc), natomiast wiek Starczy zaczyna się od 71. Cała reszta została po staremu.
Pojawiły się też zmiany w „Polowaniach Na Potwory Bardzo Trudne”, możliwości grania Promieniomiotem, a opis realiów został uzupełniony o dodatkowe informacje.
Adres forum: http://drachen.webd.pro

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (1)

Dodaj komentarz