visionnews314

CzekoladoweZabyBadania naukowe
Subforum badań naukowych zostało przeobrażone w bardziej uniwersalne fabularnie subforum projektów jako takich.
Na Morsmordre limit prowadzonych badań dla postaci należących do jednostek badawczych wzrósł dwukrotnie, zmianie uległa kwestia finansowania projektów, rozstrzygnięta została kwestia zakupu i sprzedaży mieszkań, dookreślono kwestię przekazywania punktów majętności innej postaci oraz podwyższono ceny: średniego i wysokiego prestiżu hodowli, lokacji średniej i wysokiej klasy, drużyn artystycznych i sportowych oraz dworku.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

MagicLullabyKołysankowe Halloween
Halloween było wczoraj, ale że jest to istotne święto czarodziejów to warto je zorganizować nawet dzień po! Od dzisiaj do końca listopada będziecie mieli okazję zawalczyć o otworzenie dwóch skrzyneczek. Każda z nich skrywa coś wyjątkowego, co trafi do kogoś tylko pod warunkiem wykonania halloweenowych poleceń.
Na Magicznej Kołysance Halloweenowa zabawa.
Adres forum: http://magiclullaby.forumpl.net/

CzarodziejeBal z okazji Nocy Duchów
Zgodnie z coroczną tradycją, tym razem również - w Hogwarcie zorganizowana została Noc Duchów! Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, studentów oraz pracowników Hogwartu na Wielką Salę. Przewidziane zostały atrakcje z kośćmi i rozmaite nagrody!
Ponadto na Czarodziejach mecz Slytherin - Ravenclaw odbędzie się 11.11.2018 w godzinach wieczornych.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

MortisŚwięto Samhain
Wyglądało jednak na to, że warto się było trudzić - sala, w której zwykle spożywali posiłki, przystrojona była nadzwyczaj ciekawie, kiedy uczniowie powrócili do niej późnym wieczorem, niektórzy przebrani w zabawne czy straszne stroje, inni z pomalowanymi twarzami albo zmienionymi kolorami włosów. Tego wieczoru nikt nikogo nie ganiał za nieodpowiedni strój albo prezentację.
Mortis zaprasza do Wielkiej Sali w Hogwarcie na wspólną zabawę.
Adres forum: http://mortis.org.pl/

SpectrofobiaHalloween
Zadanie jest bardzo proste! Narysuj, namaluj, stwórz w programie graficznym swoją bądź jakąkolwiek wybraną przez siebie postać z Uniwersum Spectrofobii w klimatach Halloween! Może dynia zamiast głowy? Albo kościane przebranie?
Na Spectrofobii konkurs kończy się dokładnie 10 listopada, o godzinie 23.00. Dodatkowo wystartowała halloweenowa loteria.
Adres forum: http://spectrofobia.cba.pl/

TheGiftedTeam
Pragniemy poinformować Was o najnowszych zmianach w teamie administracyjnym. Od teraz nasz skład zasila dzielny Liam, który nie obawia się pełnienia roli moderatora, jak i obowiązków z nią związanych.
Ponadto na The Gifted regulamin ponownie uległ zmianie, a administracja przypomina o rozpoczęciu fabularnego listopada.
Adres forum: http://thegifted-pbf.pl/

CaledoniaZmiany administracyjne
Żegnamy się dzisiaj z Pravim, która z powodów osobistych odchodzi całkowicie z forum, rezygnując tym samym ze stanowiska administratora. Z administracji odchodzi również Cheo, jednak dalej pozostaje z nami na forum, z czego bardzo się cieszymy.
Oprócz tego na Caledonii pojawiła się możliwość pisania na discordowym kanale z poziomu forum.
Adres forum: http://caledonia-pbf.pl/

ShinjuregashiMord niewinnych
Nie spodziewał się, że wpływy podjętej decyzji będą aż tak widoczne dosłownie kilka minut później, gdy głowa jednego ze strażników spokojnie sturlała się z liści, spoczywając przy stercie ciał reszty kolegów. Gdyby ktoś znalazł się tam mógłby zauważyć kilka osób które dobrze wykonały swoją robotę.
Na Ninja Gaiden nowy event.
Adres forum: http://ninjagaiden.pl/index.php

RiverdaleHighSchoolEscape room?
Nie do końca! W konkretnym miejscu na forum rozpocznie się rozgrywka wymagająca od was myślenia, kombinowania i rozwiązywania zagadek, które doprowadzą was do... no właśnie, do czego? Gdzie rozpocznie się event?
Dodatkowo na Riverdale High School z inicjatywy Victora Rosa dnia 1 listopada o godzinie 20 na sali gimnastycznej odbędzie się wielka potańcówka dla uczniów oraz absolwentów Liceum Riverdale, a poprzez pisanie w obu miejscach zdobywa się Riverweeny.
Adres forum: http://riverdale.forumpolish.com/

WarriorCatsKlan Gromu
Z uwagi na nagminne i długotrwałe blokowanie czasoprzestrzeni klanu oraz wiążące się z tym utrudnianie innym osobom gry zdecydowaliśmy się na odgórne pozbawienie Błyskającej Gwiazdy funkcji Przywódcy Klanu Gromu.
Więcej o podjętej przez administrację Wojowników decyzji znajduje się w tym ogłoszeniu.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

DrachenJunior admin
Nowym Junior Adminem zostaje Astaroth. Jest to funkcja głównie do utrzymywania porządku na forum, coś w stylu global moderatora.
Więcej o zmianach na Drachen można poczytać tu, tu, tu, tu i tu.
Adres forum: http://drachen.webd.pro

 

BrentwoodPostacie specjalne
W związku z licznymi głosami użytkowników odnośnie małej ingerencji Mistrza Gry w fabuły, Administracja dodała dwie, nowe postacie specjalne. Są to Yolanda Aldridge i Harry Jones, na których temat możecie przeczytać więcej w tym temacie. Mamy nadzieję, że uniwersalizm ich charakterów będzie przyjemnym dodatkiem Waszych gier.
Administracja przypomina też o pierwszych poprzenosi nowych czystkach wśród nieaktywnych kont.
Adres forum: http://brentwood.com.pl

SweetwaterHalloween w Sweetwater
Do 11/11 włącznie trwa halloweenowa zabawa na Starym Rodeo, której towarzyszą interaktywne wróżby z kostkami oraz punktowane zadania; zgromadzenie wymaganej liczby punktów będzie równoznaczne z przyznaniem specjalnej, eventowej grupy do końca miesiąca. Alternatywą dla bardziej wymagających oraz odważnych użytkowników będzie tajemnicze wyzwanie, o którym więcej może przeczytać o tutaj.
Grono administracyjne opuściła Mania (Ira Ruthenford), która jednak nadal będzie wspierać forum zza kulis.
Adres forum: http://sweetwater.pl

SanJoseSiedem miesięcy!
Nadszedł koniec tego upiornego października, za nami siedem miesięcy forum. Dziękujemy za kolejne strumienie absurdu lejące się po naszym San Jose! Nowe postacie, nowe historie i jeszcze więcej zabawy!
Z wynikami ostatniej Beki, listą świeżo dodanych odznak i zmianami w nieobecnościach można zapoznać się w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://sanjose.jcink.net

GrindavikTrzy postacie miesiąca
Po zakończonym głosowaniu mamy zaszczyt ogłosić pierwsze Postacie Miesiąca na naszym forum. Odkrywcą Października, wybranym w drodze głosowania, zostaje Sonia Kozakova, której serdecznie gratulujemy, podobnie jak dwóm Pionierom: Aslaug Grimsdottir i Hrafnowi Haukvaldursson, którzy przez cały miesiąc zebrali najwięcej sprawności. Wszystkie trzy postaci otrzymują miejsce w ogłoszeniu, specjalny kolor i dodatkowe 3% do poziomu opanowania mocy!
Adres forum: https://grindavik.jcink.net

RosemoorHighSchoolSzkolne wybory
Początek swój mają z kolei wybory przewodniczącego samorządu - już pojutrze (29.10) pojawi się temat, w którym będziecie mogli zapoznać się z kandydatami i ich planem wyborczym, a także zadać im wszelkie nurtujące Was pytania, które zostaną wykorzystane w późniejszej debacie.
Kapitanami Niedźwiedzi oraz drużyny cheerleaderek zostali Jules Lowe i Sally Darley.
Adres forum: https://smilebitches.jcink.net

BloodlinesPrzeskok
Tym razem mamy dla Was bardzo techniczne ogłoszenie. O samym przeskoku fabularnym pisaliśmy tutaj, gdzie wspomnieliśmy o udostępnieniu Wam materiałów traktujących o wydarzeniach mających miejsce miedzy lutym a majem.
Na Bloodlines w Akcie Pierwszym. Kronika Krwi. opisano konsekwencje wydarzeń z ostatnich nocy, The Seattle Times #57, 02/26/1999 - #121, 05/01/1999 - zawiera wycinki gazet z okresu między lutym a majem, a ponadto ukazały się The Seattle Times #125, 05/05/1999 - gazeta z 5 maja 1999 r., KING 5 NEWS, 05/05/1999 - o czym mówią 5 maja 1999 r. w telewizji. Opisano także sytuację w klanach,a niektóre klany dostały dedykowane posty.
Adres forum: https://bloodlines.pl/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz