Obrazek

Fabuła:
Czarne chmury zebrały się nad Lwią Krainą. Wielka powódź pogrzebała nadzieję na erę szczęścia i dobrobytu. Pozbawiona władców Lwia Ziemia pogrążyła się w chaosie i nie brakowało wiele, a sawanny spłynęłyby krwią lwioziemców. Ostatecznie królestwo podzieliło się pomiędzy szamanów a niedobitków dawnej gwardii królewskiej. Wystarczy jednak malutka iskra niezgody, by w pogoni za władzą dawni towarzysze rzucili się sobie do gardeł. Tymczasem na zachodzie zło rośnie w siłę. Złoziemcy, jeszcze nie tak dawno nieliczni i słabi, są gotowi rzucić dawnym wrogom wyzwanie i odebrać to co im się należy. Jedyną nadzieją na przywrócenie równowagi w krainie jest ostatnia potomkini królewskiego rodu, na której pomimo bardzo młodego wieku ciąży teraz ogromna odpowiedzialność. Gracze zdecydują komu pisane jest zwycięstwo w tej wielkiej grze o władzę.

Informacje:

Jesteśmy nowym forum, które swoją działalność rozpoczęło oficjalnie 1 listopada 2018 roku i już zgromadziło wokół siebie wielu pomysłowych i zaangażowanych graczy.

Akcja gry jest kontynuacją wydarzeń przedstawionych w filmie „Król Lew 2”.

Gracz ma możliwość wcielenia się w któregoś z ponad 30 przedstawicieli afrykańskiej fauny.

Na forum funkcjonują rozbudowane mechaniki oraz złożony system szamański, który przewiduje kontakty z duchami przodków oraz rzucanie klątw. Wszystko to stworzone zostało przez doświadczonych mistrzów gry, którzy dzień i noc czuwają nad przebiegiem rozgrywki.

Postacie mogą dołączyć do jednego z trzech stad:

  • Pierworodni, którzy reprezentują zdziesiątkowaną gwardię królewską wierną ideałom Lwiej Ziemi,
  • Strażnicy Kręgu, stado szamańskie, którą swoją siłę czerpie z pradawnych rytuałów i kontaktów z siłami nadprzyrodzonymi.
  • Zła Ziemia, grupa wykorzystująca spryt i brutalną siłą do osiągnięcia postawionych sobie celów.
Każda grupa posiada własną unikalną umiejętność stadną która faworyzuje grę zespołową.
Wszyscy miłośnicy dobrej zabawy są u nas mile widziani!