visionnews376

VirusTalony
Opcja uzyskiwania talonów na darmowe przejścia między lokacjami czy zwolnienie z chorób stała się już na tyle popularna, że ciężko zapanować nad rzeczywistością ilością takich wyjątków. W związku z tym został założony temat — zgłoszenia jednorazowych talonów. Jednocześnie w profilu pojawiło się nowe pole — „przedmioty specjalne”.
Dodatkowo na Virusie od teraz zabrania się ponownej zmiany już pozyskanych/wybranych na eventach przedmiotów.
Adres forum: http://virus.forumpl.net/

VattghernNowe plotki
Życie Novigradu wzbogaciło się nam w ostatnim czasie o nowe plotki i ogłoszenia. Zapraszamy do przejrzenia
Oprócz tego na Vattghern mały update szaty graficznej. Dodana została funkcja z powiększeniem czcionki.
Adres forum:http://vattghern.com/

 

MagicLullabyNowy rozdział
Zapraszamy wszystkich graczy do zapoznania się z nowym rozdziałem fabularnym. Na stałe wprowadziliśmy udostępnianie całego miesiąca od razu, zgodnie z propozycją wysuniętą przez Emmelina Vance.
Ponadto na Magicznej Kołysance zmodyfikowane zostały zapisy odnośnie brania lekarstw na chorobę/klątwę rodową, a licznik zatrzymał się w postaci 1 tyg fabularny = 3 tyg realne.
Adres forum: http://www.magiclullaby.pisz.pl/

CzarodziejePodania na przedmioty
W temacie z podaniami na przedmioty niespotykane pojawiła się nowa rozpiska. Teraz widać dokładniej co jest przy nich wymagane aż tryska miłością Wprowadzamy również dodatkowe pole przy zgłoszeniach związanych z przywracaniem rangi - zarówno posiadanie genetyk, jak i niespotykanych przedmiotów, należy tam odnotować.
Oprócz tego na Czarodziejach zmiany w rozliczeniach.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

PokemonCrystalNominacje
Witam Państwa na uroczystej gali, podczas której dokonamy nominacji mieszkańców Crystal City do 12 kategorii oraz rang specjalnych roku 2019! Zaczynamy od zgłaszania swoich kandydatów do poszczególnych kategorii i rang. Można typować również samych siebie, za to zakazane jest podawanie kogoś do wszystkich czy też większości nominacji tak dla beki. Etap ten odbywa się w tym dziale i każdy Crystalowicz ma prawo do zgłoszenia max. 3 osób do jednej kategorii.
Czas na nominacje na Pokemon Crystal do 12 stycznia 2020r.
Adres forum: http://pokemoncrystal.pl/

ValarMorghulisMechanika trucizn
Serdecznie witamy Was w Nowym Roku z porcją nowości! Na forum pojawiła się mechanika trucizn i alchemii, w której znajdziecie dokładną charakterystykę znanych w Westeros trucizn, sposobu ich oddziaływania a także informacje, jak przygotować je fabularnie, jakich ingrediencji użyć i jakie statystyki do przygotowania danych trutek są wymagane.
Oprócz tego na Valar Morghulis dokonano noworocznych porządków w strukturach rodów.
Adres forum: https://valarmorghulis.forumpolish.com/

MementoMoriAktualizacja regulaminu
Zaktualizowany został regulamin forum. Punkt 6 części Tworzenie postaci został uzupełniony o dodatkowy podpunkt.
Dodatkowo na Memento Mori administracja przypomina o o konieczności zakładania dzienników rozgrywek prowadzonych na bieżąco oraz o pilnowaniu, by statystyki wypisane w profilu postaci były aktualizowane.
Adres forum: https://memento-mori.forumpolish.com/

ShinobiNoMonoZmiany
Ogromne zmiany na scenie fabularnej. Tydzień przed wydarzeniami w wiosce dźwięku, dochodzi do morderstwa Shinzō Mumei został zamordowany w swoim mieszkaniu. Prowadzone jest śledztwo, jednakże nie zostały pozostawione żadne ślady. W wiosce ogłoszono dzień żałoby, jednak większość ludności nie rozpacza za byłym, anemicznym władcą. W Oto gakure no sato doszło do zamachu na życie Kage-Shotaro Yamurę. W wiosce panuje godzina policyjna, siły zbrojne postawione są w stan gotowości. Nastąpiła pełna mobilizacja zbrojna. W Konoha gakure no Sato odbywa się XV egzamin na chuunina genini ze wszystkich wiosek napływają do Liścia by starać się o awans. W dalszym ciągu można odbierać punkty za święta. Kage Oto został zgładzony przez drużynę z Suny. Suna teraz obudowuje swoje szeregi i czeka na odzew ze strony świata. Rozpoczyna się też CE w Konoha, gdzie mają zmierzyć się genini z wszystkich wiosek.
Adres forum: http://shinobinomono.pl/index.php

RiverdaleHighSchoolKolejne zmiany na Riverdale
Od tej pory nie macie ograniczonych miejsc ani pozycji pracy. Przestajemy używać także nazewnictwa "praca dorywcza". Do 'pracy' zapisują się wszyscy użytkownicy, którzy chcą zwiększyć samym sobie opcje rozwoju postaci.
O wszystkich zmiana można przeczytać w tym
ogłoszeniu. Administracja Riverdale udostępniła także nowe wzory kart postaci.
Adres forum: http://riverdale.forumpolish.com

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (4)

Dodaj komentarz