South Haven

Wraz z pierwszymi dniami grudnia, w asortymencie piekarni Sweet Caroline's po raz kolejny, tradycyjnie już, pojawiły się wypieki oddające klimat zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia. Lampki oraz inne świąteczne ozdoby, dzień po dniu zaczęły zdobić kolejne witryny sklepowe. Przed ratuszem natomiast pojawiła się olbrzymia choinka, której pozazdrościć South Haven mogą mieszkańcy wszystkich, sąsiednich miasteczek. Żadna inna miejscowość nie prezentuje się równie urokliwie. To więcej niż pewne.

Pogoda, jak na obecną pore roku, jest naprawdę cudowna. Temperatura w najcieplejsze dni potrafi osiągnąć od 18 do 21 stopni, nocą spadając do mniej więcej 10. Na ten moment nie jest ona jeszcze ani zbyt niska, ani też zbyt wysoka. Z całą pewnością w znacznym stopniu ułatwia to organizacje wszystkiego, co wiąże się ze świątecznym jarmarkiem. Identycznie, jak w latach poprzednich, jego początek przypada na dzień 6 grudnia. Stoiska ustawione na Camelia Street, tuż przy parku Buchanan, odwiedzać będzie można aż do 5 stycznia.

W trakcie ostatniego, przedświątecznego weekendu, Delilah Moore wraz z pozostałymi członkiniami Twinkle Stars, gorąco zachęca do wzięcia udziału w wydarzeniu znanym pod nazwą "Christmas is coming". Na specjalnie wzniesionej scenie, lokalne zespoły z hrabstwa Baldwin umilą wszystkim zainteresowanym wieczór za pomocą nastrojowych, świątecznych piosenek. W trakcie występów przeprowadzona zostanie zbiórka charytatywna, a zebrane tym sposobem pieniądze przekazane zostaną potrzebującym.

Oczywiście należy pamiętać, że grudzień, to nie tylko święta Bożego Narodzenia. Tuż po nich następuje bowiem coś, na co wiele osób czeka przez równe 365 dni. Noworoczny pokaz fajerwerków, zgodnie z pomysłem burmistrza White'a, po raz pierwszy ma odbyć się nad zatoką Mobile - race zostaną wystrzelone ze specjalnie przygotowanego punktu na wodzie. Być może dzięki temu 2020 rok przywitamy tym razem w sposób bardziej widowiskowy, niż zwykło czynić to Fairhope?

south-haven.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz