visionnews377

MementoMoriWiedźmy
Niewielkie zmiany zagościły w opisie Wiedźm. Mamy nadzieję, że pomogą one uniknąć w przyszłości nieporozumień. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt do dowolnego MG.
Ponadto na Memento Mori zaktualizowany został regulamin forum (o punkty w części rozgrywka, zostały dodane podpunkty 11 - 17). Zaktualizowano też punkt dotyczący retrospekcji oraz doprecyzowano kwestię multikont.
Adres forum: https://memento-mori.forumpolish.com/

VattghernBestiariusz
Zrobiliśmy nowy, stylizowany bestiariusz opisujący najpopularniejsze (a może tylko w ludzkiej świadomości?) monstra okolic Delty Pontaru. Obróbka artów jak zawsze thanks to Licho.
Adres forum: http://vattghern.com/

 

TheGiftedLaboratorium
Z mniejszych nowości, wśród spisów frakcyjnych pojawił się opis laboratorium, które już od kilku miesięcy spędza sen z powiek wielu mutantów. Alter Genetics już oficjalnie przebudza się do wojny, która trawi Stany.
Oprócz tego na The Gifted rusza nowy event, a Christopher Varcer dołączył do Mistrzów Gry.
Adres forum: http://thegifted-pbf.pl/

OneForAllInformatory
Z dniem dzisiejszym (13.01.2020) na forum pojawiły się informatory w tym temacie. Prosimy wszystkich użytkowników, którzy mają zaakceptowaną kartę postaci, o uzupełnienie ich.
Adres forum: http://oneforall.forumpolish.com/

 

NoweForumPierwszy event
W najbliższy poniedziałek startuje pierwszy event. Polega on na ruszeniu w nieznane i eksploracji terenów. Podczas eventu punkty za misje są podwajane dlatego wszystkich nowych graczy zachęcam do brania udziału. Podczas trwania przygody tworzone są 2-3 osobowe grupy. Ma to an celu zniwelować problemy z długim czekaniem na odpisy.
Adres forum: http://yurusenai.pl/

RiverdaleHighSchoolAnkieta
Nie będę wrzucał miliarda wykrzykników, ale czujcie je oczami wyobraźni. Czy mam waszą uwagę? Doskonale! Zapraszam wszystkich do wypowiedzenia się w ANKIECIE na temat zastąpienia SYSTEMU UMIEJĘTNOŚCI czymś całkowicie nowym! Głosować możecie do 27 stycznia 2020 roku.
Adres forum: https://riverdale.forumpolish.com

SouthHavenAlabamaZmiany w regulaminie
Zaobserwowaliśmy, że na forum znajduje się stosunkowo duża liczba graczy, dodających posty równo, co 10 dni i tym samym blokujących wizerunki. W związku z tym postanowiliśmy wprowadzić niewielkie zmiany w regulaminie.
Ponadto administracja stworzyła temat z kołem fortuny oraz prosi graczy o nie tworzenie postaci o wysokim statusie majątkowym.
Adres forum: http://www.south-haven.pl

KrolLewPBFPlebiscyt na postać roku
Na forum odbył się plebiscyt na postać roku oraz wątek roku. Zakończył się już event zimowy, a postacie które wzięły w nim udział otrzymały nagrody. Lista artefaktów oraz wyrobów rzemieślniczych wzbogaciła się o nowe przedmioty. Odbyła się kolejna audycja forumowego radia. W Upendi powstało nowe stado, a obecne grupy muszą poradzić sobie z niespodziewanymi trudnościami.
Adres forum: https://krollewpbf.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz