Vision News 26.01.2020

VirusMedycyna
Ponieważ był straszny syf w składnikach oraz medykamentach większość została zmieniona. Przede wszystkim skupiliśmy się na przeniesieniu pozycji na odpowiednie poziomy trudności (bywało, że chorobę z poziomu łatwego leczyło się medykamentem z trudnego albo na odwrót). Niektóre opisy uległy metamorfozie (częściowej lub całkowitej).
Na Virusie modyfikacji uległ spis chorób.
Adres forum: http://virus.forumpl.net/

Pokemon CrystalSurvivor: Brzask i Zmierzch
Początkowo uczestnicy zostaną podzieleni na dwa plemiona, które będą walczyć o immunitet. Przegrana drużyna eliminuje z gry jednego członka. Ciężko mi powiedzieć, jak długo będzie trwać gra plemienna, bo nie jestem w stanie przewidzieć wyników zadań i rad, w każdym razie spodziewajcie się plot twistów, za które mnie znienawidzicie. Później gra zmienia się w zawody indywidualne.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

Magiczna RosjaZmiany
W strefie Welesa pojawił się kluczowy temat dotyczący III rozdziału: Weles w natarciu. To właśnie tam regularnie będą pojawiały się posty z różnymi akcjami organizowanymi przez Welesa, do których będzie mógł dołączyć każdy uczestnik. Do zdobycia są punkty fabularne, ale także i inne nagrody. Obiecujemy, że nie będziecie się z nami nudzić. Już w tej chwili czeka na Was pierwsze zadanie!
Ponadto w Magicznej Rosji przesunięto wybory z fabularnego grudnia na 1 lutego, w genetykach i umiejętnościach pojawił się opis magii bezróżdżkowej i magii niewerbalnej, a administracja przypomina o o terminowych rozliczeniach miesięcznych za listopad.
Adres forum: http://magicznarosja.forumpolish.com/

Nowe ForumLament Ładu i Chaosu
Wszystko zaczęło się tamtej ponurej nocy... Na dalekim południu, od którego oddzielały nas połacie nieznanego nam i niebezpiecznego gęstego lasu. Jaskrawo niebieski słup światła przeszył nocne niebo od gwieździstego sklepienia aż po samą ziemię. Nie wiedzieliśmy wtedy co się dzieje. Martwą ciszę, która zapadła zaraz po pojawieniu się światła, przerwał głośny krzyk.
Wystartowało nowe forum.
Adres forum: https://lament-ladu-i-chaosu.forumotion.com/

CzarodziejeFerie 2020
Jak niemal co roku, uczniowie i studenci Hogwartu wraz z kadrą nauczycielską ruszają na ferie zimowe. Dorośli czarodzieje, którzy nie są pracownikami Hogwartu, również mogą (za symboliczną, fabularnie uznaną opłatą) pojechać! Miejsce wyprawy, jak zawsze, do samego końca pozostaje tajemnicą.
Ponadto na Czarodziejach skład moderacji opuściła Bridget Hudson.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

MortisMechanika biegłości i bonusów
Oficjalnie ogłaszam, że prace nad zmianami mechaniki biegłości i bonusów dobiegły końca! Przygotujcie się na czytanie i wprowadzanie drobnych poprawek do zdolności swoich postaci (o ile zmiany jakkolwiek na nie wpłynęły, oczywiście).
Na Mortisie pakiet zmian.
Adres forum: http://mortis.org.pl/

Warrior CatsKocia administracja
Fiołkowy Świt rezygnuje ze stanowiska moderatora. Dziękujemy mu bardzo za współpracę i poświęcony czas. Na jego miejsce wstępuje Miętowy Pąk, której gratulujemy i życzymy powodzenia!
Ponadto Płomykówkowa Gwiazda opuszcza stanowisko admina.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

BerrylaneNowy wygląd & zmiany w składzie
Z przykrością zawiadamiamy, że grono administratorów opuszcza Martyna (Parker Emerson), której życzymy wszystkiego najlepszego i dziękujemy za wszelką pomoc, zaangażowanie i wytrwałość w realizacji powierzonych zadań. Jednocześnie pragniemy powitać w nowej odsłonie Lilkę (Lilianne Walker), która od dnia dzisiejszego stała się częścią naszego zespołu już w roli administratora.
Berrylane wita graczy odświeżonym wyglądem.
Adres forum: http://www.berrylane.pl

NiedoliskiPomoc poszukiwana!
Z racji wyjątkowo napiętych w ostatnim czasie grafików oraz serii niefortunnych zdarzeń, nasze obowiązki forumowe musiały zejść na dalszy plan. Mamy nadzieję, że to tymczasowe, jednak postanowiłyśmy poszukać w Waszym gronie kogoś, kto zdecydowałby się nam pomóc w prowadzeniu forum. Wszystkie zgłoszenia prosimy kierować na konto @Niedoliski. W ciągu dwóch tygodni podejmiemy jakąś decyzję. Mile widziana znajomość kodów.
Drugą informacją jest to, że @Wojtek Siemaszko opuszcza nasz admiński skład w najbliższym czasie. Niestety na dłuższą metę nie uda jej się pogodzić pracy na forum z innymi obowiązkami. Za dotychczasową współpracę serdecznie dziękujemy!

Adres forum: http://niedoliski.forumpolish.com

South Haven AlabamaBal Walentynkowy
Śpiewać każdy może - jeden lepiej, drugi gorzej! Spróbuj swoich sił, weź udział w konkursie karaoke. Dla zwycięzcy przewidziana została nagroda w wysokości aż 350$. Aby wziąć udział w konkursie należy wybrać piosenkę pasującą klimatem do imprezy walentynkowej (lub zdać się na los i zobaczyć, co przydzieli Tobie nasz Mistrz Gry) i wysłać zgłoszenie w tym temacie najpóźniej do dnia 26.01, godziny 20:00. O tym, kto wygra, zadecydują inni uczestnicy eventu, poprzez oddanie swojego głosu na wybranego "wykonawce".
Na South Haven wystartował Walentynkowy event. Poza zabawą w karaoke można wziąć udział w konkursie na przebranie w stylu lat osiemdziesiątych.
Adres forum: http://www.south-haven.pl

Shinobi No MonoMagiczne sto tysięcy
Na forum zbliżamy się do magicznej liczby 100 000 postów. Admini z tej okazji przygotowali jakąś niespodziankę dla graczy.
Adres forum: http://shinobinomono.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz