Vision News 02.02.2020

NinjaGaidenHazardowe NG
Postanowiłem wprowadzić możliwość hazardu na naszym forum, gdzie każdy ma równe szanse na wygranie, lub też przegranie, jak to bywa przy hazardzie. Zasady gry są niezwykle proste, gdyż polegają na postawieniu konkretnej sumy pieniędzy, bądź też PF, jeśli ktoś lubi większe ryzyko, a dzięki temu będziemy w stanie zyskać nawet dziesięciokrotność wydanej kwoty!
Adres forum: http://ninjagaiden.pl/

MortisPokoje
Niedługo dowiecie się więcej o zmianach, jakie zachodzą w Hogwarcie pod wpływem decyzji Ministerstwa Magii! Póki co wszyscy uczniowie mogą sprawdzić do jakich pokojów zostali przydzieleni, wchodząc na swój profil i wybierając odpowiedni przycisk! W tym samym miejscu nauczyciele będą również mogli znaleźć niebawem linki do swoich pokojów w Wieży Personelu.
Adres forum: http://mortis.org.pl/

VattghernOdświeżenie
Odświeżyliśmy forum, wzbogacając je o nieco zmieniony layout, funkcję „teleport” w lewym, górnym rogu oraz wydzielając oddzielne fora na mechanikę, oraz wieści z Novigradu. Dodatkowo nowym uzdatnieniem dla rozpoczynających grę użytkowników będzie arkusz kalkulacyjny autorstwa Aid, stworzony jako pomoc przy kreacji postaci.
Adres forum: http://vattghern.com/

AtarashiiStróże
Witajcie bohaterowie! Na forum zawitała nowa grupa o nazwie "Stróże". Zadaniem osób należącym do tego wspaniałego grona będzie prowadzenie mniej ważnych sesji. Każdy Stróż dostanie swojego opiekuna z kadry. Nasze wymagania względem Mistrzów Gry są bardzo wysokie, przez co cierpimy na braki kadrowe.
Adres forum: https://atarashii.pl/

ShinobiNoMonoSto tysięcy postów
Sto tysięcy postów! Przeżyliśmy wspólnie ze sobą wiele i wiele przygód jeszcze przeżyjemy. Z okazji święta Administracja obdarowała graczy punktami doświadczenia. Z tej okazji przygotowali dla nas też event. Katastrofa w świecie ninja zbiera swoje żniwo. Nikt od dawna nie słyszał o ogoniastych bestiach, zdawało się że przepadły bez wieści zepchnięte z krawędzi świata. Otóż nie! Bestie nie cofną się przed niczym aby dopiąć swojego celu. Ale co jest ich celem? To nadal pozostaje zagadką.
Adres forum: http://shinobinomono.pl/

WarriorCatsNowe emotki
Zgodnie z zapowiedziami - do grona administracyjnego dołącza Miętowy Pąk. To jednak nie koniec nowości - jej miejsce w składzie moderatorów zajmie Topniejący Lód. Gratulujemy i życzymy im obu powodzenia!
Koci wojownicy zyskali też nowe emotikony stworzone przez Chrząszczowego Brzucha i wrzucone na forum przez Żółtą Łapę.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

AngeltownZmiany w działaniu MG
Aż trudno uwierzyć, że dzisiaj mija równo siedem miesięcy od otwarcia naszego forum! (…) Z tej okazji przychodzimy do Was z zapowiedzianymi zmianami w działaniu Mistrza Gry. Odchodzimy od obecnej jego formy, bo jak zauważyliście zarówno Wy jak i my, nie była ona zbyt dobrze działającą w naszym wydaniu.
Na Angeltown pojawiły się nowe zasady funkcjonowania Mistrza Gry, a administracja przygotowała na 14 lutego Walentynkową Ruletkę oraz Pocztę Walentynkową.
Adres forum: http://cityofangels.pl

SouthHavenAlabamaNowi członkowie administracji
Mianowicie w dniu dzisiejszym, do grona administracji forum, jako moderator, dołączyła @Charlie Scott. Mamy nadzieje, że dzięki nowej osobie, sprawniej będą realizowane zamówienia, uzupełniane rezerwacje i sprawdzane Karty Postaci. Zwłaszcza, że nie jest to jedyna zmiana, do której doszło w naszym składzie - wraz z końcem miesiąca, dwójka naszych dotychczasowych moderatorów, tj. @Ronnie Miller i @Charles Coleman, dołączyła do głównego składu administracyjnego. Aktualną liste osób funkcyjnych, tradycyjnie znajdziecie w zakładce The Crew (link w lewej, górnej części forum).
Adres forum: http://www.south-haven.pl

NewYorkCityPunkty i Walentynki
Przychodzimy dzisiaj do Was z kilkoma informacjami. Po pierwsze obiecana sprawa z punktami. Przemyślałyśmy sprawę i zdecydowałyśmy, ze punkty będzie można wymieniać na multikonto, nieobecność, zadanie od MG, przedłużenie czas na posta. Będzie można też zarobić dodatkowe punkty za czynny udział w eventach oraz transferować pomiędzy swoimi kontami! Więcej informacji tutaj!
Ponadto administracja organizuje plebiscyt na postać miesiąca (a w lutym także na parę miesiąca), event Walentynowy oraz nabór na stanowiska moderatorów. Więcej informacji znajdziecie w tym ogłoszeniu.
Adres forum: http://nycity.jcink.net

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz