Vision News 09.02.2020

 

MementoMoriWątki grupowe
W związku ze zmianą miesiąca fabularnego ze stycznia 2019 na luty/marzec 2019, wychodząc naprzeciwko wygodzie graczy, zdecydowaliśmy się na publikację wcześniejszej rozpiski dat wątków grupowych, żebyście mogli odpowiednio zaplanować swoje sesje.
Administracja Memento Mori zaprasza również do zapisów na event oraz do zerknięcia w fabularne podsumowanie stycznia.
Adres forum: https://memento-mori.forumpolish.com/

DC UniverseRozdział 3
Po pierwszym starciu Wonder Woman i Supermana media wieściły rozpad Ligi Sprawiedliwości. W dodatku Batman przepadł, co jeszcze bardziej spowodowało panikę u obywateli. Zresztą tak bogiem, a prawdą nie tylko u obywateli bo także u pewnej grupy bohaterów, którzy nie do końca potrafili opowiedzieć się po którejkolwiek ze stron. Zdarzało się tak, że pary stawały przeciwko sobie i dochodziło do starć.
Adres forum: http://www.dc-universe.pl/

VirusModyfikacja działów
Mamy dobre tempo. Od stycznia przerobione zostały działy Azumy i centrum w M3, czerwonej pustyni i Apogeum na Desperacji oraz ogrodów i Rajskiego Miasta w Edenie.
Oprócz tego na Virusie administracja uprasza moderatorów działów w organizacjach, aby zweryfikowali własne lokacje, uprzątnęli działy z gości i w razie potrzeby – założyli nowe tematy.
Adres forum: http://virus.forumpl.net/

NinjaGaidenRegulamin pracowni
W dniu dzisiejszym przeprowadzamy reformę systemu oceniania pracowni. Poniżej załączam fragment rozbudowanego regulaminu, który jest dostępny w temacie ogólny z regulaminami TUTAJ. Dodatkowo „Loża” została zastąpiona tytułem opiekuna pracowni.
Adres forum: http://ninjagaiden.pl/

PokemonCrystalSafari
Pokemony żyjące w Strefie Safari są dość zróżnicowane. Od uroczych słodziaków, które nie obawiają się obcowania z ludźmi, po prawdziwe dzikusy, które wszędzie wietrzą jakiś podstęp. Z tego powodu tak na prawdę nigdy nie wiadomo, na jaki typ stworka można akurat natrafić.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

NiedoliskiNiedoliskowe nowinki
Na okres próbny dołączają do ekipy Florka Kościelna, Miłosz Dębski oraz Julian Kluska. W tym miejscu pragniemy także podziękować za współpracę i wkład w rozwój forum Wojtkowi Siemaszko.
Administracja zachęca do zapisów do kół i stowarzyszeń oraz przypomina, że wszystkie świąteczne tematy zostaną zamknięte 16 lutego. W nadchodzącym tygodniu pojawi się Walentynkowy event. Zostały dodane: tło fabularne i horoskop na luty.
Adres forum: http://niedoliski.forumpolish.com

NYCNYC never sleeps
Jak zauważyliście zmieniła nam sie ekipa. Musiałyśmy pożegnać się z Antoinette Sanchez oraz Harper Boulard. Zyczymy im wszystkiego najlepszego! Pragniemy za to goraco przywitać Daisy Evans w roli admina oraz Mavericka Pearson jako Mistrz Gry. Strzeżcie się, bo nasz MG ma mase pomysłów na zapas. Z dodatkowych nowości mamy jeszcze Nancy Clout, która będzie wrzucać na swojego insta nowinki z życia nowojorczykow-celebrytów, ale również na temat wydarzeń czy miejsc, ktore warto odwiedzić (lub nie!).Przypominamy również o evencie walentynkowym oraz plebiscycie na parę miesiaca. Wciąż trwają zgłoszenia
Adres forum: http://nycity.jcink.net

KrolLewPBFLwie Walentynki
Z okazji nadchodzących Walentynek rozpoczęły się wybory Miss i Mistera forum. To dopiero początek walentynkowych atrakcji, jakie czekają na graczy. Została wybrana kolejna postać miesiąca.
Adres forum: https://krollewpbf.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz