visionnews381

HelpPoszukiwany Grafik/UX designer
Hej!
Poszukujemy grafika/ux designer do pracy (płatnej) przy tworzeniu nowego systemu opartego na pbf w tematyce fantasy/steampunk. Praca polegać będzie na zaprojektowaniu całego systemu ux i modularnego designu. Fajnie, jakby zgłosił się ktoś z Trójmiasta, aby możliwe były spotkania.
Zgłoszenia proszę pisać na maila: administracja@wizardsworld.pl

MementoMoriRemont
Informujemy, że w piątek 14.02. od godziny 22, aż do poniedziałku (17.02.), forum będzie wyłączone dla graczy w związku z remontem. Jednocześnie przypominamy o tym, by nie rozpoczynać wątków w lutym, jeżeli postać prowadzi jeszcze jakąkolwiek sesję w styczniu. Po raz kolejny prosimy też o założenie i uzupełnienie dzienników oraz korespondencji.
Adres forum: https://memento-mori.forumpolish.com/

MorsmordreNowości
Prosimy o zapoznanie się z aktualizacją fabuły oraz kalendarzem na nowy okres. Sprzątnięte zostały parszywki za ubiegły okres. Postaci, które zgłosiły się do misji pobocznych, otrzymały takie drogą prywatnej wiadomości - dotąd zakończone zostały już rozliczone. Rozlosowane zostały pary na klub pojedynków, pojawił się także za ubiegły okres - należy zwrócić uwagę na datę toczonych rozgrywek (toczą się one w marcu). Prosimy, oczywiście, zapoznać się z nowościami w dziale wydarzeń.
Oprócz tego na Morsmordre zmieniona została tabela zwierząt w sklepiku mistrza gry, grupy badaczy w dotychczasowej formie zostają usunięte z organizacji, zmiana w mechanice legilimencji oraz w przedziale statystyk wymaganych do rzucania trudniejszych zaklęć. Zaklęcia ochronne ze sklepiku zastąpiła mechanika nakładania zabezpieczeń (pułapek), a także pojawiły się 22 nowe lokacje oraz dwa nowe osiągnięcia (Rabuś, Władca lochów).
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

MortisWalentynki
Luty w pełni, niebawem Walentynki! Zapraszamy wszystkich, by zajrzeli do tematu, zapisali się parami lub osobno na romantyczne eventy z tej okazji, a także skorzystali z anonimowej poczty serduszkowej! Zaraz po święcie zakochanych w Hogwarcie odbywać się będzie za to Pierwszy Ogólnoszkolny Turniej Pojedynkowy - wszyscy uczniowie z klas IV i wyżej mogą wziąć udział jako zawodnicy, pozostali znajdą zaś miejsce na trybunach, kibicując kolegom i koleżankom w próbach zdobycia błyszczącego pucharu i wiecznej chwały!
Adres forum: http://mortis.org.pl/

VattghernAktualizacja
Drobna aktualizacja artykułu z biblioteki na temat religii i zwyczajów Kontynentu. Ostatnia część artykułu na temat pozostałych wierzeń została wzbogacona kilkoma symbolami/tradycjami powszechnie szanowanymi i rozpoznawanymi w kulturze Kontynentu.
Dodatkowo na Vatt'ghern do kadry moderatorsko-mistrzowskiej dołączyła Juno.
Adres forum: http://vattghern.com/

HerbiaKonkurs o miłości na miarę legendy
I tu wchodzicie wy! Waszym zadaniem w tym konkursie jest napisanie mitu, legendy lub pieśni obrazującej to, czym w waszym odczuciu jest miłość. Czy będzie to opowieść o zdradzie i porzuceniu? Czy też o nieszczęśliwej i zakazanej miłości? A może wzniesiecie się ponad cielesne powłoki i poruszycie temat z innej, bardziej platonicznej strony? Cokolwiek jednak zobrazujecie baczcie by było to w formie zdatnej do rozpowszechniania waszego poglądu na miłość przez naszych wędrownych bajarzy!
Termin nadesłania prac na Herbii: do godziny 23:59 dnia 23 lutego.
Adres forum: http://herbia.cba.pl/

NiedoliskiWalentynkowy event
Startujemy z eventem Walentynkowym. Pary zostały rozlosowane w odpowiednim temacie według kolejności zgłoszeń, tak jak pisałyśmy w ogólnych zasadach eventu. Przypominamy także, że osoby, które się nie zgłosiły do losowania, mogą uczestniczyć w potańcówce albo po prostu pisać o swoich walentynkowych randkach w specjalnym dziale.
Zmianie uległo kilka punktów regulaminu, a administracja przygotowała aż 10 odznak i 20 nowych zadań losowych dla graczy. O zmianach można poczytać w tym ogłoszeniu.
Adres forum: http://niedoliski.forumpolish.com

SouthHavenAlabamaKonkurs Walentynkowy
W dniu 14.02, bezpośrednio po przerwie związanej ze zmianą stylu, ruszy konkurs walentynkowy, który powiązany będzie z zadaniem od Mistrza Gry - o tym, tutaj. Mamy nadzieje, że do udziału w nim skusi was możliwość wywalczenia dodatkowych punktów do rankingu miesięcznego. Pamiętajcie! Nagroda, jaką jest przydział do grupy Dixie Star na was czeka.
W piątek South Haven zyskało nową szatę, a administracja ogłosiła prace nad wprowadzeniem systemu odznak.
Adres forum: http://www.south-haven.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz