Vision News 23.02.2020

MementoMoriPD za posty
Wprowadziliśmy również kilka zmian, przede wszystkim w sposobie rozliczania PD za posty. Punkty nie będą już przysługiwały za każdy napisany fabularnie post (naliczanie zostało wyłączone), a za całą sesję.
Oprócz tego na Memento Mori zmiany w regulaminie dotyczące ilości posiadanych multikont, zmiany w podziale grup oraz rozdano pierwsze kary za brak dzienników lub dzienniki niekompletne.
Adres forum: https://memento-mori.forumpolish.com/

CzarodziejeStragan z pączkami
Nasi studenci otworzyli w centrum miasteczka stragan z pączkami. Zapraszamy wszystkich serdecznie do tematu. Smacznego i uwaga na efekty dodatkowe.
Ponadto na Czarodziejach zmiany w kółkach zainteresowań, usunięto z pól profilu "zwierzę", a dodano "ważne informacje" oraz wprowadzono obowiązek linkowania kostek w postach dotyczących kursów i stażów.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

PokemonCrystalWalentynkowe PokeRingo
Edycja specjalna różni się od zwyczajnej tym, że Waszym ringiem stanie się mała Noibat. Ariana to specyficzny nietoperz, bowiem jest około dwukrotnie mniejsza od typowego przedstawiciela swojego gatunku. Pokemony startujące w atrakcji będą musiały nie tylko rywalizować między sobą, ale dodatkowo dogonić uciekającą im Noibat, schwytać ją (nie powodując śmierci ani ciężkiego uszczerbku na zdrowiu stworzonka!) i dostarczyć na wyznaczone miejsce.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

UcztaDlaWronKoniec eventu
Już ponad dwa miesiące bawimy się razem na Uczcie i z przyjemnością ogłaszamy, iż oficjalnie zakończył się nasz pierwszy event – koronacja króla Baelora! Bardzo dziękujemy za tak liczny i aktywny udział w wydarzeniu. Podsumowanie eventu można znaleźć tutaj, a wszystkie punkty doświadczenia i umiejętności oraz wszelkie zmiany w reputacji zostały już wpisane do Waszych informatorów.
Oprócz tego na Uczcie dla Wron zaszła zmiana w testach umiejętności.
Adres forum: https://ucztadlawron.forumpolish.com/

VirusNowości
Pojawiła się wzmianka na temat opcji wielokrotnego realizowania danego zadania za PF oraz nowe warianty. Więcej tutaj.
Dodatkowo na Virusie powstał temat z wyceną indywidualnych przedmiotów, bestii oraz mocy.
Adres forum: http://virus.forumpl.net/

 

SouthHavenAlabamaModeratorzy poszukiwani!
W dniu dzisiejszym przychodzimy do was z dość smutną informacją, mianowicie zakończyliśmy współpracę ze wspierającą South Haven od pierwszych dni, moderatorką @Veronica Whitlow. Z tego miejsca chcemy jej podziękować za cały dotychczasowy wkład, zarówno w powstanie tego miejsca, jak i jego codzienne funkcjonowanie. (…)
Jednocześnie, w związku z zaistniałą sytuacją, kolejny raz jesteśmy zmuszeni do zorganizowania naboru na funkcje moderatora forum (poszukiwana jest jedna, maksymalnie dwie osoby). Bez obaw - nie będzie to się wiązało z natłokiem obowiązków, a raczej z doraźnym wsparciem ekipy, która jest naprawdę aktywna. Jeśli więc dobrze gra Ci się na South Haven i dysponujesz dużą ilością czasu, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Adres forum: http://www.south-haven.pl

NYCDwa miesiące NY City
Event walentynkowy powoli dobiega końca, jak również zgłaszanie par do plebiscytu pary miesiąca. Głosowanie rozpocznie się 22 lutego i będzie trwać do 25 lutego 23:59. Powstaną tym samym dwie oddzielne ankiety - na parę miesiąca oraz na wygraną parę w evencie. Już teraz zachęcamy wszystkich do głosowania.
Z informacji fabularnych - wciąż trwa śledztwo w sprawie morderstwa jakie nastąpiło kilka dni przed Sylwestrem. Policja ma niewiele informacji, wiadomo natomiast, ze zamordowana nazywała się Masha Chumakova - jeśli ktokolwiek wie cokolwiek na jej temat, prosimy o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę - Maverick Pearson oraz Laurel Hayes.

Forum stuknęły dwa miesiące istnienia i z tej okazji nowojorska administracja postanowiła odświeżyć szatę graficzną.
Adres forum: http://nycity.jcink.net

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz