Vision News 01.03.2020

LegendsOfWesterosMistrzowie Gry
Grono Mistrzów Gry powiększyło się o cztery nowe osoby, które w tym momencie serdecznie witam – zwartych i gotowych do działania. Wraz z Maesterem pracują aktualnie nad nową linią rozgrywki, zupełnie nowym, świeżym elementem fabuły oraz zmodyfikowaną (poprawioną) mechaniką gry. Natomiast, by wszystkie zmiany zostały odebrane w sposób pozytywny i napełniły użytkowników chęcią do grania, niektóre z nich mogą być diametralne.
Adres forum: http://legendsofwesteros.forumotion.com

CzarodziejeDzienniki postaci
Zgodnie z prośbą, powstały dzienniki postaci! Znajdują się w nowym subforum w "Dodatkach do postaci".
Ponadto na Czarodziejach w regulaminie chatboxa pojawił się nowy punkt: 4. Rozmowy na tematy związane z erotyką są dozwolone dopiero po godzinie 22:00.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

 

MortisBal Wiosenny
Przygotowania do Balu Wiosennego czas zacząć! Wszystkich uczniów i nauczycieli Hogwartu zapraszamy do zapoznania się z tematem, w którym zamieściliśmy wszystkie informacje o nadchodzącej zabawie, a także do zagłosowania w ankiecie na motyw przewodni przyjęcia!
Adres forum: http://mortis.org.pl/

 

MagicznaRosjaWybory w magicznej Rosji
W związku ze zbliżającymi się wyborami w magicznej Rosji, które oficjalnie przypadają na 10 lutego 1998 roku, przygotowaliśmy dla Was specjalną mechanikę, która pozwoli Wam przechylić szalę zwycięstwa na stronę jednej z partii. To od Was zależy wynik magicznych wyborów, podobnie jak i fakt, jaki kierunek obierze rosyjska polityka.
Oprócz tego na Magicznej Rosji nowa misja Weles w natarciu, nowa loteria Weles #3 oraz pojawiło się konto Źywia.
Adres forum: http://magicznarosja.forumpolish.com/

ValarMorghulisReligia
W dziale fabularnym pojawił się nowy temat dotyczący religii Westeros i Essos. Odnajdziecie w nim liczne opisy tych bardziej i mniej znanych bóstw, zwyczaje wiernych oraz charakterystykę ceremonii, zachęcamy do lektury!
Dodatkowo na Valar Morghulis zmiany administracyjno-moderatorskie.
Adres forum: https://valarmorghulis.forumpolish.com/

 

ShinobiNoMonoTrudne negocjacje
Nowy Kage Oto i Kage Suny podróżują po wioskach w celu wynegocjowania warunków sojuszu. Nie wiadomo, jak się to wszystko zakończy, zwłaszcza, że przytaczają oni ciężkie argumenty i ciężko jest się im sprzeciwić. Kage Iwy jednak udowodnił, że nie da się zastraszyć i będzie postępował zgodnie ze swoimi przekonaniami do końca.
Adres forum:http://shinobinomono.pl/

 

NoweForumRycerze Zodiaku
Od czasu Świętej Wojny minęło 243 lata. Pogłoski i wszystkie znaki na niebie sugerują, że niebawem odrodzi się Bóg Śmierci i Władca Podziemia, Hades. Ludzie znikają w niewyjaśnionych okolicznościach, a liczba morderstw wzrasta. Mówi się, że to sprawka odradzających się Widm Hadesa, które szukają właściwego, ludzkiego naczynia dla swojego Pana. Widma odpowiadają przed Pandorą, która dowodzi nimi z zamku Heinstein w Niemczech. (...) Cały świat znalazł się w przededniu kolejnej Świętej Wojny, podczas której ważyć będą się losy ludzkości. Czy tym razem Atena zwycięży? Czy uda jej się zebrać Rycerzy, by przeciwstawić się siłom Hadesa? Po czyjej stronie opowie się Posejdon? I czy bogowie na Olimpie pozostaną próżni przez cały czas trwania wojny? Na te pytania nie ma jednoznacznej odpowiedzi...
Pod koniec lutego zostało otwarte forum osadzone w realiach Saint Seiya/Rycerze Zodiaku.
Adres forum.: https://zodiacknights16th.forumpl.net/

SouthHavenAlabamaZmiany w regulaminie
Hej, hej, kochani! Przychodzimy do was w związku z wprowadzeniem do regulaminu pewnych zmian, które - niestety - po omówieniu w gronie administracyjnym uznaliśmy za konieczne.
Ze wszystkimi zmianami można się zapoznać w tym ogłoszeniu.
Adres forum: http://www.south-haven.pl

 

ShadowYorkWróżki
Zmieniono porozumienia na tle Clave/Wróżki. W związku z domknięciem wątku wróżek (Mrokiem) - o nim już niebawem - pragniemy poinformować, że wszystkie portale do świata wróżek zniknęły. Od dziś, aby móc przenieść się na kontynent, wystarczy utworzyć przejście - jest to możliwe dla wszystkich przedstawicieli rasy wróżek oraz czarowników. W tym miejscu informujemy też, że racji zamknięcia wątku, każda z wróżek otrzymała dar w postaci zdolności specjalnej. Więcej na ten temat znajdziecie w swoich statystykach. Ponieważ wspominamy o domknięciu wątku, zmianie uległ opis krainy wróżek. Niech nikogo nie zdziwi małe przemeblowanie na forum - trwają prace porządkowania tematów. Przypominamy o aktualizacji fabularnej, temacie ze skrótowym opisem wydarzeń fabularnych.
Adres forum: http://shadow-york.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz