Vision News 15.03.2020

LegendsOfWesterosPunkty
Wszyscy gracze, których postaci posiadały zgromadzone Punkty Doświadczenia lub Punkty Zaangażowania przed reaktywacją forum w nowej formie mogą odzyskać swój dorobek (w połowie). Należy wysłać prywatną wiadomość na konto Maestera w treści wpisując swoje obecne konto, na które mają zostać one przeniesione, a także podać linki do profilów swoich starych postaci, na których rzeczone punkty się znajdują.
Ponadto na Legends of Westeros można odłożyć początkowe PU na później.
Adres forum: http://legendsofwesteros.forumotion.com/

VattghernGangi Novigradu
Z dniem dzisiejszym publikujemy artykuł pt. Gangi Novigradu, przybliżający trzecią (poza religią i pieniądzem) i nieoficjalną władzę Wolnego Miasta, jaką jest przestępczość (mniej lub bardziej) zorganizowana. Zapraszamy do lektury wszystkich zainteresowanych i tych, których postacie uwikłane są we wszystko co miłe i karalne.
Adres forum: http://vattghern.com/

 

TheGiftedZebranie
Nasze drogie Bractwo czekają olbrzymie zmiany! Nie chcesz żadnej z nich przegapić i mieć czynny udział we wszelkich modyfikacjach, które zostaną ustalone fabularnie? W takim razie nie możesz przegapić tego zebrania! Wszystkich chętnych graczy należących do powyższego ugrupowania, zapraszamy do biura, gdzie poznacie wszelkie szczegóły.
Adres forum: http://thegifted-pbf.pl/

PokemonCrystalDzień Kobiet
Z tej okazji życzę naszym crystalowym niewiastom wszystkiego najlepszego. Ale przecież wątek nie powstałby tylko dla życzeń. Czas na małą atrakcję, w której udział może wziąć każdy bez względu na płeć. Składa się ona z dwóch części.
Na Pokemon Crystal atrakcja z okazji Dnia Kobiet potrwa do 5.03.2020 do godz. 20:00.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

UcztaDlaWronAktualizacje
Zaktualizowana została fabuła forum. Szczególnie prosimy o zajrzenie do tematu, w którym zawarte jest podsumowanie ostatniego eventu, uroczystości koronacji króla Baelora.
Oprócz tego na Uczcie dla Wron dodany został nowy punkt do regulaminu oraz nowy wzór na test umiejętności prostych. Dodatkowo Moira Mormont awansuje na stanowisko pełnoprawnego MG, a H'Alador L'Arter/Gregor Frey dołącza na próbę jako Junior MG.
Adres forum: https://ucztadlawron.forumpolish.com/

ZodiacKnights16thUłatwienie
Dodano ułatwienie w postaci początkowych informacji fabularnych dla pretendentów. W zależności od tego, jak KP jest napisana i co zawiera (za zgodą MG), mogą one się różnić. Szczegółowe informacje znajdują się w tematach opisujących dane frakcje.
Adres forum: https://zodiacknights16th.forumpl.net/

 

RiverdaleHighSchoolMarcowy plebiscyt
Wiosna zbliża się do nas coraz większymi krokami. Oszukana zima odchodzi w niepamięć, kwiaty przebijają się przez... kogo próbujemy oszukać, przez te zmiany klimatyczne i tak nie ma żadnego śniegu. Chyba, że taki w sprayu. Tak czy inaczej skoro słońce wychyla się już zza chmur, czas na przywrócenie plebiscytów. Tytuły zostały podzielone na postaciowe ([P]) oraz userskie ([U]). Do każdej rubryki przypisujecie jedną osobę. Jakie kategorie przygotowaliśmy dla was tym razem?
Głosowanie potrwa do 15 marca do 23:59. Wszystkie szczegóły i kategorie znajdują się tutaj.
Adres forum: https://riverdale.forumpolish.com

NYCDzień Świętego Patryka
Mimo ogólnej sytuacji kryzysowej ludzie nigdy nie przestaną nas zaskakiwać! Mało kto ma odwagę wychodzić z domu, a jednak parada świętego Patryka się odbędzie! A co na niej? Kliknijcie, by przeczytać i zapiszcie się już dziś!
Ponadto na NYC pojawiło się nowe tło fabularne, wiosenny plebiscyt oraz spisy gangów i celebrytów.
Adres forum: http://nycity.jcink.net

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz