visionnews386

GrarantannaGrarantanna RPG
Mistrzowie Gry mają stworzone swoje serwery na Discordzie, do których zaproszenia otrzymacie wraz z wiadomościami mailowymi potwierdzającymi Wasz udział w zaplanowanych sesjach. Pod tym linkiem znajdziecie harmonogram i opisy wszystkich sesji oraz zasady zapisów i formularze zgłoszeniowe.
Projekt Grarantanna jest realizowany przez Fundację Twórczości, Edukacji i Animacji Młodzieży Teatrikon na zlecenie Ministerstwa Cyfryzacji.
Adres: https://bit.ly/Grarantanna-RPG-Online

LegendsOfWesterosSystem rozwoju rodów
Dodany został system rozwoju rodów. Zapraszamy do zapoznania się z odpowiednim tematem, a także z działem, w którym można dowiedzieć się o przypisanych cechach istniejącym już rodom. Zapraszamy także graczy do podpisania się pod kartami swoich rodów.
Oprócz tego na Legends of Westeros zaktualizowany został regulamin forum oraz uaktualnione zostały dodatkowe Informacje w temacie Prowadzenie Bitew.
Adres forum: http://legendsofwesteros.forumotion.com/

CzarodziejeDzień Świętego Patryka
Zapraszamy do pubu Felix Felicis, w którym odbywa się organizowana przez Fillin Ó Cealláchain i Boyd Callahan impreza z okazji Dnia Świętego Patryka!
Ponadto na Czarodziejach drobna zmiana w punktach możliwych do zdobycia w rozliczeniach postaci oraz owa zasada odnośnie pisania postów nauczycielami półfabularnymi.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

HerbiaSłowniczek magiczny
Jedną z ważniejszych nowości jest słowniczek magiczny w temacie Magia. Ujednolica on kilka magicznych pojęć, które niejednokrotnie były używane zamiennie lub błędnie. Proszę o zapoznanie się z nim wszystkich bardów oraz graczy mających w przygodach styczność z magią.
Dodatkowo na Herbii zmienił się nieco wygląd Atlasu, a proces rekrutacji bardów zostaje tymczasowo wznowiony.
Adres forum: http://herbia.cba.pl/

VattghernNovigrad
Jako pomoc dla graczy, którzy rozpoczynają przygodę na naszym forum (choć nie tylko) oddajemy do dyspozycji temat, który w krótkiej, stylizowanej formie opisze im Novigrad (z podziałem na dzielnice) wraz z okolicą, aby mogli lepiej wczuć się w klimat miasta i lepiej w nim zorientować. Dodatkową i niemałą gratką jest też publikacja profesjonalnej mapy naszego stałego użytkownika Millenium.
Adres forum: http://vattghern.com/

NoweForumRavenhill
Ravenhill pogrążyło się w chaosie. Przez nagłośnienie sprawy Madeline w mediach do miasta przybyli również Łowcy. Władze niechętnie patrzą w stronę Wampirzego Przymierza, obwiniając go o śmierć z dziewczyny. Z kolei Przymierze zaniepokojone wizją zerwania współpracy i ogłoszenia jego sekretu całemu światu zaczęło przeprowadzać własne śledztwo, narażając się tym samym wampirom negatywnie nastawionym do jego idei.
Wystartowało nowe forum.
Adres forum: http://ravenhill.forumpolish.com/

SouthHavenAlabamaUszczuplona administracja
Hej, hej, kochani! Tym razem wpadamy z bardzo krótkim ogłoszeniem. Mianowicie w dniu dzisiejszym, tj. 15.03, z funkcji administratora zdecydowała się zrezygnować @Emily Montgomery (na liście administracji widniejąca pod nickiem Scarlett). Niestety, ilość obowiązków nie pozwala jej na aktywne wspieranie ekipy. W związku z tym, z tego miejsca chcielibyśmy podziękować za dotychczasową pracę oraz wszelką pomoc i wyrazić nadzieje, że mimo wszystko pozostanie z nami, jako aktywny użytkownik (pamiętajcie, kolor szary wcale nie jest twarzowy).
Adres forum: http://www.south-haven.pl

BerrylaneRekrutacja otwarta!
Kilka zmian czeka nas również w szeregach administracji, w związku z tym poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do naszego grona. Jeśli tylko masz odrobinę wolnego czasu i chcesz pomóc nam w prowadzeniu forum, napisz PW na konto Berrylane i napisz nam coś o sobie.
Ponadto na Berrylane pojawiło się nowe marcowo-kwietniowe tło fabularne oraz nowa porcja zadań losowych.
Adres forum: http://www.berrylane.pl

AngeltownWiosenny powiew świeżości
Dzisiaj przychodzimy do Was z kolejną porcją informacji i mam nadzieję, że im dalej w to ogłoszenie, tym bardziej będziecie tym wszystkim zainteresowani!
Pojawił się nowy temat Co polecasz? w dziale offtop, a administracja zapowiada w najbliższym czasie kilka zmian w regulaminie. Również w ten weekend Angeltown zyskało nowy wygląd.
Adres forum: http://cityofangels.pl

DeraasNowości w KP oraz odświeżenie starych lokacji
Ostatnimi czasy doszedłem do wniosku, że 'Cechy Charakteru' w KP nie mają sensu. Po pierwsze w mało których RPGach jest tak rubryczka, czemu? (…) To nie jedyna nowość jaka może niedługo się pojawić w KP nowych i starych graczy. A są to cechy, które będą najpewniej punktowane takie jak np: siła, wytrzymałość, zręczność, stanowczość, percepcja, wiedza, itd. (…) Ostatnią sprawą tego ogłoszenia jest konieczność 'remontu' starych lokacji.
Z pełnym ogłoszeniem o zmianach na Nekronie można zapoznać się tutaj. A z rozpiską nowych cech tu.
Adres forum: https://nekron.eu

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz