visionnews387

VirusBestiariusz - aktualizacja
Kilka z bestii usunięto; głównie te, które kojarzyły się z mitologią, a których jeszcze nikt nie złapał. Odpadły zatem gryfy królewskie, mantykora czy kelpie. Na ich miejsce wskoczyło parę nowych gatunków. Opisy wszystkich bestii zostały poprawione i sprawdzone, jednak w razie wyłapania literówek, błędnego szyku zdań czy innych zgrzytów w tekście odsyłam do odpowiedniego tematu.
Adres forum: http://virus.forumpl.net/

CytadelaCytadela 2020
Od dłuższego czasu dostajemy dość często zapytania o to, czy forum nadal istnieje i czy można na nim pograć. Odpowiedzi na to są dwie - poniekąd tak, istnieje. A poniekąd nie. Dlatego wyjaśniamy! Jak mogliście zauważyć, Cytadela od dłuższego czasu przestała już funkcjonować jako aktywne forum PBF. Póki jednak nasze wąskie grono wciąż czerpie przyjemność z grania na nim, nie planujemy forum zamykać.
Adres forum: http://cytadela.eu/

MortisWizerunki
Nowe zasady przejmowania wizerunków nieaktywnych postaci! Zapraszamy do zapoznania się z nimi w temacie z zajętymi mordkami.
Ponadto na Mortisie rozpoczął się coroczny Bal Wiosenny, podczas którego odbędzie się głosowanie na króla i królową balu.
Adres forum: http://mortis.org.pl/

 

MagicznaRosjaWymagania
Postanowiliśmy również wprowadzić wymagania, co do umiejętności z punktu Mistrza Gry, by miały one pokrycie ze statystykami danej postaci. Przypominamy, że są to wyjątkowe zdolności, które nie każdy czarodziej jest w stanie przyswoić.
Oprócz tego na Magicznej Rosji pojawił się opis więzienia Chatangi w temacie Magiczna Federacja Rosyjska, kolejne zmiany w regulaminie, dodano w Mechanice forum punkt przy genetykach, w spisie zawodów czarodziejów zostały dodane opisy prikazów w Ministerstwie Magii, wydziałów w Białej Gwardii i oddziałów w szpitalu Hotynka, zaszły też zmiany w hierarchii w Białej Gwardii i Hotynce oraz zebrano wszystkie listy gończe w jednym miejscu.
Adres forum: http://magicznarosja.forumpolish.com/

PokemonCrystalWyzwanie
Wyzwanie skierowane jest do MG i ich graczy. Polega ono na odpisywaniu w przygodzie codziennie przez tydzień, a nawet dwa tygodnie. Zarówno MG jak i gracz muszą odpisać w grze min. raz dziennie. Nie można opuścić żadnego dnia, a więc jeżeli zaczęliście od soboty, a we wtorek gracz i MG bądź tylko jeden z nich nie wrzucił ani jednego odpisu, musicie zacząć od początku.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

ShadowYorkModyfikacje
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z modyfikacjami, którze przeszły kolejno działy: alchemii, wytwarzania broni oraz ceny i asortyment w sklepie. Alchemia została znacznie uproszczona, przy tym dokonano nowego podziału, ze względu na klasy umiejętności. Wytwarzanie broni zmieniło nazwę - obecnie widnieje jako rzemiosło. Jego opis znacznie rozbudowano. W przypadku sklepu, zmianom uległy ceny i asortyment - znacznie obniżono koszt wszystkich dostępnych rzeczy do kupienia. W tym miejscu pragniemy przypomnieć, iż trwają pracę nad nowym layoutem, a także połączeniem kilku innych umiejętności: mowa tutaj o złączeniu zdolności walk poszczególnymi rodzajami oręża. Więcej informacji wkrótce.
Adres forum: http://shadow-york.pl

UcztaDlaWronSystem rozliczania
Od dziś tj. 20.03 obowiązuje nowy system rozliczania punktów doświadczenia oraz umiejętności, który jest jawny i o którym możecie przeczytać tutaj. Dzięki pomocy naszego MG Juniora H'Aldaor L'Artera stworzyliśmy kalkulator, który będzie dostępny w temacie, abyście mogli obliczyć samodzielnie, ile punktów będzie Wam przysługiwać.
Ponadto na Uczcie dla Wron stworzono kalkulator rzutów na umiejętności proste i złożone.
Adres forum: https://ucztadlawron.forumpolish.com/

YloNowy wygląd i funkcjonalności
Do kolejnych urodzin Yellowlair Oats zbliżamy się z nowym wyglądem! Przez kilka ostatnich dni - nieco dłużej niż planowałam, za co przepraszam - forum pozostawało zamknięte z powodu remontu, którym objęliśmy zarówno wygląd forum, jak i elementy niewidoczne, ale istotne dla jego funkcjonowania. Skrypt forum został zaktualizowany do nowszej wersji, a wygląd odświeżony - zmianom uległ nagłówek, który zyskał teraz również funkcję użytkową, tabela forum, widok wątków, kody smsów i inne mniej lub bardziej widoczne drobiazgi.
Adres forum: http://www.ylo.pl

AngeltownCzas na remont!
Podjęłyśmy również decyzję o usunięciu z rodzin fabularnych rodziny White. Zauważyłyśmy, że nie cieszyła się ona Waszym zainteresowaniem, a użytkownicy decydowali się na nią raz na kilka miesięcy. Osoby, które wcześniej do niej należały i będą chciały się przywrócić z tym nazwiskiem oczywiście mają ku temu możliwość!
Wraz z wiosennymi porządkami, temat Hall of Fame otrzymał powiew świeżości w postaci uzupełnienia spisu oraz usunięcia z niego postaci nieaktywnych.

Angeltown zyskało nowy wygląd.
Adres forum: http://cityofangels.pl

SouthHavenAlabamaAnkieta
O niektórych rozwiązaniach myślimy od dłuższego czasu i tak też sprawa wygląda z tym konkretnym. Nie zamierzamy brać na siebie więcej obowiązków, niż jesteśmy w stanie udźwignąć, z tym jednym pomysłem powinniśmy jednak dać radę. O co konkretnie chodzi? Zerknijcie do tego tematu i sprawdźcie sami. Nie zapomnijcie oddać swojego głosu oraz pozostawić po sobie odpowiedniego komentarza. Pomoże to nam w podjęciu decyzji.
Administracja South Haven nadal poszukuje do dwóch osób na stanowisko moderatora.
Adres forum: http://www.south-haven.pl

NYCTrzeci miesiąc NYCity!
Miło nam oświadczyć, że forum otwarte jest już całe trzy miesiące i cztery dni! Cieszycie się? My też.
Administracja podsumowała również event i tło fabularne, ogłosiła plebiscyt oraz małe zmiany w rodzinach fabularnych o czym można poczytać tutaj.
Adres forum: http://nycity.jcink.net

 

NoweForumWiedźminowe forum
Witaj strudzony wędrowcze. A więc ciekaw jaki los spotkał krainy Pontaru? Zgoda, opowiem. Choć groszem rzuć waść chociaż jeżeli opowieść ta tkliwie trafi do waszych uszu...
Pokój niestety nie trwał zbyt długo... I choć zwycięstwem okrzyknięto tedy wygnanie czarnych na powrót do Nilfgaardu, człek człekowi szybko wypominać swe mości począł. Cztery Królestwa na nowo wzburzyły Pontaru wody, lejąc krew za krwią w imię swych królów prawowitych i władców. I trwała ta ich wojaczka dobrych lat dziesięć, a końca rychło nikt nie widzieli. Oj biada.
Wtedy zaś z czeluści, jakby magicznych..., niebo gniewnie formować się czeło, a wichry pierwotne lasami targały. Wzgórza od wstrząsów się ginać poczęły, a fale wzburzone biły o brzegi, tedy wiedzieli my już, że biada. Że trwogi zesłali na nas bogowie. Koniunkcja! Krzyczeli w nieba głosy magowie nim się do krypt swych tchórzliwie pozamykali.
Tchórzliwe nasienie.
I noc przyszła dłuższa niż wszystkie dotąd inne. A z mroków odmętów wypełzły te dziwy. Plugastwo parszywe, potwory! Ponownie napadły naszą krainę. I szybko wspomniano wiedźmaków legendy. Szybko zatęskli za ostrzem ich srebrnym. A oni, o chwała! Jakoby słyszawszy nasze wołania, zrzeszeni jak bracia na szlak wyruszyli.

Świeżo otwarte forum w klimacie Wiedźmina zaprasza w swe progi!
Adres forum: http://www.elainefen.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz