visionnews388

SpectrofobiaAdministracyjne zmiany
Z tych powodów konieczne stało się podjęcie przeze mnie decyzji o zmianach, które pozwolą na sprawną pracę na forum oraz będą przejrzyste dla wszystkich. Dlatego też ograniczam liczbę administracji na forum do trzech osób. Pozostałe osoby dotychczas wchodzące w skład administracji otrzymają rangę Moderatora i Mistrza Gry (chyba że nie będą tego chciały).
Adres forum: https://spectrofobia.forumpolish.com/
 

CzarodziejeEvent adopcyjny
Do Hogsmeade zawitało schronisko wędrowne "Podaj Łapę", których właściciele są organizatorami akcji wizbookowej #przygarnij_mnie. Zapraszamy serdecznie do wzięcia w niej udziału i odwiedzin w schronisku!
Ponadto na Czarodziejach zmiany w regulaminie dotyczące multikont, Moderatorem Specjalnym wybrano Melusine O. Pennifold, a dodatkowo otwarty jest nabór na moderatorów i Mistrzów Gry.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

MortisKwietniowy zawrót głowy
Wiosna w tym roku przywitała nas niespodziewaną kwarantanną, przez co większość z nas utknęła w domach na dłużej. Żeby umilić nam wszystkim ten przymusowy pobyt w domu (który doceniają tak naprawdę tylko tacy introwertycy, jak my) postanowiliśmy opublikować kilka nowości, zmian i zorganizować wielkanocny event, który mamy nadzieję się wam spodoba.
Na Mortisie zabawa w zbieranie magicznych jajeczek oraz przeskok czasowy.
Adres forum: https://mortis.org.pl/

ValarMorghulisLoteria
Już jutro obchodzić będziemy półrocze istnienia – z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych użytkowników małą niespodziankę: loterię! O jej szczegółach oraz podziękowaniach za ostatnie sześć miesięcy wspólnej gry przeczytacie w tym temacie.
Dodatkowo na Valar Morghulis pojawiła się charakterystyka podróży morskich oraz zaktualizowano mechanikę łucznictwa.
Adres forum: https://valarmorghulis.forumpolish.com/

NinjaGaidenKonkurs wielkanocny
Wszem i wobec, w dniu dzisiejszym ogłaszam wielki konkurs Wielkanocny! Bedą jajka, króliki i baranki, czyli wszystko co trzeba. Oczywiście nie obędzie się też bez super niespodzianek, które dla was przygotowałem! Konkurs ten będzie trwał od 3 kwietnia, do 10 kwietnia włącznie! Każdego dnia, lub też co drugi dzień, pojawi się.. COŚ. Tym cosiem, będzie coś takiego, za co będziecie mogli dostać nagrody!
Adres forum: http://ninjagaiden.pl/

PokemonCrystalTrylogia konkursowa
Masz smykałkę do grafiki, rysowania lub pisania? Koniecznie weź udział w którejś z kategorii dostępnych w trylogii konkursowej.
Na Pokemon Crystal popularna trylogia konkursowa, wybory na lidera Pokemonów człekokształtnych, nowe pokazy, a naukowcom udało się sklonować kolejnego Pokemona - Ruffleta.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

ErisedPamiętniki
Zgodnie z prośbą, wprowadzamy pamiętniki, w których możecie śledzić swoje prowadzone wątki. Dodatkowo za zakończone wątki zgłoszone w tym temacie możecie dostać Punkty Fabuły, które wymienicie w Sklepiku Mistrza Gry. Od teraz PF możecie wymieniać również na punkty umiejętności.
Ponadto na Erised pierwszy event - labirynt luster.
Adres forum: https://erised-rpg.forumpolish.com/

CrystalEmpireCrystal Empire
Po dłuższej nieobecności, spowodowanej problemami zdrowotnymi Head Admina, forum wraca do aktywności. Została całkowicie zmieniona mechanika. Ta, została zapożyczona z gry FU: The Freeform/Universal RPG. Ma to na celu ułatwić Graczom rozgrywkę oraz rozwój postaci. Karty Postaci posiadają uproszczony wzór. Pojawiły się dwie nowe rasy. Aktualnie trwają prace nad cechami rasowymi, których zadaniem, również będzie ułatwienie prowadzenie bohatera. W planach do skorygowania oraz rozpisania jest m.in medycyna, ustrój polityczny, najważniejsze informacje pozwalające zrozumieć życie codziennie mieszkańców Zjednoczonego Kryształowego Królestwa Ziemi.
Adres forum: https://crystalempire.forumpolish.com/

YloDziewięć lat Ylo!
Obchodzimy dziś dziewiąte urodziny forum. Kawał czasu. Ostatnie dziewięć lat przyniosło nam wiele zmian i aktualizacji, które przekształciły YLO w forum zupełnie inne niż na starcie. Kilka razy przenosiliśmy się na nowe hostingi, zakończyliśmy etap zwierzęcych postaci, a na stopie prywatnej wielu z nas weszło w dorosłość i żyje życiem zupełnie innym niż lata temu, gdy YLO raczkowało. To piękne, że mimo tych wszystkich przemian i, niestety, lekkiego obumarcia gier tekstowych wciąż jesteśmy obecni i chcemy bawić się w swoim gronie. Przeszliśmy razem długą i - mam nadzieję - przyjemną wspólną drogę. W tak miłym dniu chcę nam życzyć kolejnych lat wspólnej zabawy. I zdrowia, które w obecnej sytuacji na świecie jest najważniejsze.
Yellowlair Oats w ostatnim dniu marca obchodziło dziewięciolecie istnienia. Administracja Vision Lighthouse życzy Wam wszystkiego najlepszego i kolejnych lat nieprzerwanej zabawy.
Adres forum: http://www.ylo.pl

RiverdaleHighSchoolTytuły najbogatszych
Z powodu przedłużającej się, a także nieusprawiedliwionej nieobecności wśród niektórych postaci zajmujących tytuły wśród pięciu najbogatszych rodzin, informujemy, że Artem Domashnikov traci tytuł Vargasa, Forneus L. Provencher – Jonkera, z kolei Anastasia Isaure Serpent – Reitza. Cała trójka traci także punkty reputacji, które przysługiwały im w związku z wysokim statusem rodziny. Wymienione tytuły są od teraz dostępne dla chętnych graczy. Przypominamy, że tytuł najbogatszych wiąże się z koniecznością organizowania wydarzeń dla graczy, dlatego decydując się na przejęcie go, miejcie tego świadomość!
Z aktualnym spisem tytułów można się zapoznać tutaj.
Adres forum: https://riverdale.forumpolish.com

AngeltownWyniki plebiscytu
Z przyjemnością przedstawiamy Wam wyniki głosowań LAwards 2.0 (znajdziecie je tutaj), a wszystkim zwycięzcom gratulujemy! Przez najbliższy tydzień macie szansę odebrać nagrody związane z plebiscytem, o których więcej przeczytacie w tym temacie. Pamiętajcie, aby w Waszych profilach znajdował się link do kalendarzy, w których to będą pojawiały się wybrane przez Was wyróżnienia.
Dziękujemy Wam za tak liczny udział w zabawie!

Adres forum: http://cityofangels.pl

BerrylaneDodatkowa tabela w dziale nieobecności
W ostatnich dniach nie uszło naszej uwadze, jak myląca jest dla Was kwestia dostępności wizerunków, których właściciele skorzystali z kuponu posty. Wychodząc temu naprzeciw, postanowiłyśmy w dziale z nieobecnościami utworzyć dodatkową tabelę, w której spisywani będą użytkownicy korzystający z wydłużonego czasu na dodawanie postów. Mamy nadzieję, że dzięki temu uda się uniknąć ewentualnych pomyłek w rezerwacjach, a sam proces poszukiwania wizerunku dla Waszych postaci będzie prostszy i co za tym idzie, przyjemniejszy!
Adres forum: http://www.berrylane.pl

NoweForumSan Francisco otwarte!
Witamy wszystkich bardzo serdecznie! W związku z wystartowaniem forum, mamy kilka poprawek w jego funkcjonowaniu.
Z końcem marca otworzyło się nowe forum typu Second Life. Administracja zaprasza na niezwykłe ulice San Francisco.
Adres forum: https://golden-gate.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz