Vision News 12.04.2020

ValarMorghulisWieści z Westeros
Do dyspozycji naszych użytkowników oddajemy Wieści z Westeros, czyli zestawienia tematów o których aktualnie głośno jest w królestwie. Co dwa fabularne tygodnie Mistrz Gry będzie udostępniał nowe informacje, które dzielone są na trzy grupy, zachęcamy do śledzenia tematu!
Ponadto na Valar Morghulis rozpocznie się pierwszy prywatny minievent: Książęce Polowanie, a także opracowana została mechanika polowań na dziką zwierzynę.
Adres forum: https://valarmorghulis.forumpolish.com/

Wonderful WorldZmiany
Tabela kar została wzbogacona o szerszy zakres punktów karnych, obecnie do permanentnej banicji potrzeba uzbierać pięć punktów (wcześniej ten próg wynosił 3). Zmiana ta została również odnotowana w regulaminie forum.
Na Wonderful World został włączony podgląd edycji postów, misje samodzielne należy rozliczać w temacie rozliczeń misyjnych, dodano subforum do rozliczania surowców, wprowadzono uproszczony wzór KP, usunięto Relacje z forum, Jinzaburo awansował na moderatora technicznego oraz w związku ze zbliżającą się Wielkanocą oraz okrągłą miesięcznicą forum stworzono dwa wydarzenia.
Adres forum: https://wonderful-world.forumpolish.com/

CzarodziejeSandbox
System sandboxów umożliwia graczom rozgrywanie potencjalnych, sugerowanych przez lokację scenariuszy. Jak sama nazwa wskazuje jest to temat-piaskownica, w której podsuwamy wam potencjalne tematy rozgrywek jeśli nie macie pomysłu na wątek, bądź macie ochotę zaszaleć i zdać się na przewrotny los!
Oprócz tego na Czarodziejach nowymi modami zostali Nessa M. Lanceley oraz Emily Rowle, a nowymi mistrzami Dina Harlow oraz Morgan A. Davies. Dodatkowo postaci dorosłe przychodzące na lekcje w roku szkolnym nie będą wynagradzane punktami kuferkowymi, został edytowany opis rozliczeń rozegranych wątków, zaktualizowane kody do wizbooka, a także nastąpiła zmiana w regulaminie dotycząca zmiany wizerunków oraz wyszczególniono retrospekcje jako nieliczące się do fabularnych postów.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

MorsmordreBiegłości
Po pierwsze, dodana została biegłość savoir-vivru. Jej opis znajduje się w odpowiedniej tabeli. Po drugie, zmianie uległa nazwa retoryki - od teraz będzie mianowana perswazją. Jej opis nie uległ większej zmianie, jednak nazwa wprowadzała zamieszanie co do interpretacji owej biegłości. W związku z powyższym ładne wysławianie się czy też znajomość figur retorycznych nie podpada już pod żadną biegłość i jest zależne tylko od odegrania tego aspektu przez postać (a raczej jej autora).
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

VattghernCyberpunkowy event
Tymczasem już teraz rozdajemy nagrody uczestnikom. Każdy kto napisał posta w wątku proszony jest o zajrzenie do jego spoilera, gdzie znajdzie propozycję dodatkowej nagrody (eventowe medale już się wgrywają) nawiązującej tematycznie do swojego posta. Im więcej postów, tym więcej propozycji do wyboru, ale zastrzegamy, że ostatecznie możecie zdecydować się na jedną (o której wyborze informujecie mnie dowolną drogą).
Adres forum: http://vattghern.com/

MortisPoprawki
Poprawiony i uaktualniony został temat ze stowarzyszeniami i grupami zainteresowań dla dorosłych czarodziejów! Zapraszamy do zapisania się już dziś!
Ponadto na Mortisie pojawiły się nowe, prostsze kody na: nagłówki i zakończenia sesji, kości oraz listy i inne.
Adres forum: http://mortis.org.pl/

 

MagicznaRosjaRozdział IV
Oficjalnie nadszedł długo wyczekiwany styczeń, a wraz z nim rozpoczynamy rozdział IV, w którym wkrótce pojawią się pierwsze misje. Zachęcamy wszystkich – zwłaszcza nowych graczy – do udziału w Balu Zimowym organizowanym przez Oneginów, który oficjalnie rozpocznie się już jutro w słynnej Kryształowej Twierdzy.
Oprócz tego na Magicznej Rosji zmieniono nazwę kategorii „magia zakazana” na „czarna magia” oraz powiększono limit multikont do pięciu.
Adres forum: http://magicznarosja.forumpolish.com/

ErisedRefleks
Nowa statystyka, czyli Refleks, została wprowadzona do mechaniki Quidditcha.
Dodatkowo na Erised drobne zmiany w mechanice pojedynków, na stronie głównej pod ogłoszeniami pojawił się kalendarz, wprowadzono obowiązek zapisywania daty na początku pierwszego posta w wątku oraz pojawiło się plotkarskie pisemko, rozpowszechniające różne historie z zamku.
Adres forum: https://erised-rpg.forumpolish.com/

NoweForumJohannesburg
Johannesburg - największa aglomeracja miejsca w RPA. Miejsce kontrastów – to tutaj na ulicach mijają się skrajnie biedny ludzi, gangsterzy, prawnicy, artyści i szarzy obywatele. Skrajność przeplata się ze skrajnością. Witaj w mieście, gdzie wszystko jest możliwe. Johannesburg, miasto kontrastów, rzeczy diametralnie od siebie różnych, które mimo wszystko razem współgrają i tworzą dobrze prosperującą całość. Spotkasz tu różnej rasy ludzi, każdy jest mile widziany.
Otworzyło się nowe forum typu Second Life.
Adres forum: https://zefrpa.forumpolish.com/

WarriorCatsWojownicy z nowym wyglądem
Dzisiejszego dnia na forum zawitał nowy styl - ForestMoss, autorstwa Błoto. Bardzo za niego dziękujemy! Jak można również zauważyć, trwają prace nad lepszym dostosowaniem koloru grup do stylów. Obecny kolor Wichru nie jest jeszcze docelowym, więc w najbliższych dniach kolory będą się zmieniać.
Adres forum: http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php

 

SouthHavenAlabamaWielkanocny prezent
W ciągu kilku najbliższych minut od zamieszczenia tego ogłoszenia, na waszych kontach pojawią się powiadomienia od Mistrza Gry - zawierać będą one zdarzenia losowe, które możecie (ale wcale nie musicie!) rozegrać ze wskazanym współgraczem. Zadania trafią do aktywnych użytkowników (ostatni post dodany maksymalnie 7 dni temu) posiadających założone informatory. Mamy nadzieje, że z nich skorzystacie.
Adres forum: http://www.south-haven.pl

NYCPoszukiwania jajek
Bardzo miło nam Wam przekazać, że Nina Ivanow awansowała z Mistrza Gry na Moderatora. Poza tym Jeffrey Dahmer został oficjalnie naszym nowym MG. Trzymajmy za nich kciuki, a wy możecie liczyć na jeszcze więcej atrakcji!
Z okazji świąt administracja NY City zorganizowała zabawę dla graczy, pojawiła się aktualizacja tła fabularnego oraz zostały otworzone karty postaci, by można było je zaktualizować. Więcej szczegółów tutaj
Adres forum: http://nycity.jcink.net

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz